Прокол под дорогой - Киев

Прайс на проколы грунту - 2020

Ціна, грн.

Діаметр труби 25 от 150
Діаметр труби 32 от 200
Діаметр труби 40 от 300
Діаметр труби 50

от 350

Діаметр труби 63

от 450

Діаметр труби 75

от 550

Діаметр труби 80

от 600

Діаметр труби 90

от 650

Діаметр труби 110

от 700

Діаметр труби 160

от 800

Діаметр труби 200

от 1000

Діаметр труби 250

от 1500

Діаметр труби 300

от 1800

Діаметр труби 350

от 2100

Діаметр труби 400

от 2500

Безтраншейна прокладка комунікацій (під газ, воду, каналізацію, кабеля та ін.) Під дороги, клумбами, тротуарами, річками, під залізницею. Робота в труднодоступних місцях.

Метод ГНБ - з'явився в 60-их роках ХХ століття в США. З перших кроків він показував переваги порівняно зі звичайною для того часу траншейною методикою. Протягом півстоліття технологія удосконалювалася. Зараз, коли в нашому арсеналі є новітнє обладнання та спеціальні машини для ГНБ, цей метод з революційного став стандартом при прокладці трубопроводів та інших інженерних мереж. Метод ГНБ має низку незаперечних переваг. Вони підтверджуються багаторічною практикою його застосування компанією.

ГНБ з успіхом застосовується і в умовах забудови міста, тоді, коли необхідно провести комунікації під природними перешкодами, будь то яр, річка або озеро. При цьому вплив на навколишнє середовище мінімальний.

Швидкість роботи, її ефективність при використанні методу ГНБ вище, ніж при старому - траншейному способі прокладки. Це в кінцевому підсумку позначається і на вартості роботи. Метод ГНБ дозволяє істотно знизити витрати.

Перед оформленням всіх документів фахівці нашої компанії проведуть ретельне дослідження ґрунту на місці проведення робіт, складуть план робіт. Метод горизонтального спрямованого буріння складається з декількох етапів: буріння пілотної свердловини, розширення свердловини, протягування трубопроводу. По завершенню замовник отримує виконавчу документацію.

 

Переваги ГНБ в порівнянні з траншейною прокладкою трубопроводів

Умови прокладання підземних комунікацій траншейним методом безнадійно застаріли.

По-перше, даний метод є досить трудомістким і витратним, а також забирає багато часу. Насамперед, це пов'язано зі здійсненням значного обсягу земляних робіт, що тягне за собою великі витрати коштів замовника на оренду дорогої спецтехніки. У той же час буріння методом ГНБ проводиться в рази швидше, а обсяг виконуваних земляних робіт при прокладанні комунікацій безтраншейним способом зведено до мінімуму.

 

По-друге, під час спорудження підземних інженерних мереж і трубопроводів під водоймами траншейним методом існує високий ризик порушення цілісності траншів. А їх суттєве поглиблення знову тягне за собою масу фінансових витрат. При виконанні горизонтально-направленого буріння за технологією безтраншейного будівництва ризик пошкодження підготовлених отворів в грунті відсутній.

 

По-третє, при реалізації проекту буріння методом ГНБ в забудованому населеному пункті не порушується цілісність дорожнього покриття, у той час як при траншейною прокладці можуть бути пошкоджені значні ділянки доріг, тротуарів та інших елементів інфраструктури, що також веде до подальших витрат замовника на їх відновлення . Крім того, траншейна укладання трубопроводів через проїжджу частину ускладнюється необхідністю тимчасового припинення дорожнього руху.

 

І, нарешті, технологія горизонтально-направленого буріння не вимагає залучення великої кількості важкої техніки і великої бригади фахівців, що також скорочує витрати замовника на монтаж комунікацій. При цьому всі роботи проводяться за допомогою автономних високопродуктивних бурових установок, які не вимагають додаткових джерел живлення. А це суттєво розширює можливості даного методу. Так, кваліфіковані майстри компанії «WLSantehnik» пропонують виконати прокладку інженерних мереж і трубопроводів різного цільового призначення методом буріння ГНБ в будь-якому районі України, будь то виконання робіт під водоймами, в ярах, поблизу залізничних колій або в скельних породах. Прокладка трубопроводів та інженерних мереж в прибережній зоні і під судноплавними річками

 

Довговічність матеріалів, що застосовуються при бурінні ГНБ

 

Ще донедавна основою будь-якого трубопроводу у Українi були залізобетонні, сталеві і чавунні труби. Однак буріння методом ГНБ довело, що більш доцільно застосовувати вироби з ПНД (поліетилен низького тиску), який має тривалий термін служби (до 50 років), а також відрізняється прекрасними технічними та експлуатаційними властивостями.

 

Так, труби з ПНД добре переносять як низькі, так і високі температури, завдяки чому їх можна використовувати для прокладки систем холодного і гарячого водопостачання. З іншого боку, вони відрізняються високою стійкістю до механічних пошкоджень, не бояться різких перепадів температур навколишнього середовища, а також несприйнятливі до агресивних речовин, атмосферних опадів та інших негативних явищ. Причому вони не тільки не втрачають свої фізичні властивості протягом усього терміну експлуатації, але і не схильні до корозії, а також утворення цвілі, грибків.

 

Внутрішня поверхня труб не вступає в хімічні реакції, що гарантує безвідмовну роботу пластикового трубопроводу, зведеного шляхом буріння ГНБ.

Проте варто пам'ятати, що існує безліч марок труб ПНД, різні технічні характеристики яких зумовлюють довговічність і ефективність введених в експлуатацію комунікацій та інженерних мереж.

Так, якщо для вас важлива висока пропускна здатність трубопроводу, особливу увагу необхідно звернути на діаметр труб, який може коливатися від 10 до 1200 мм. Якщо ж вироби з ПНД будуть прокладатися під землею, необхідно також ретельно підбирати труби з великою товщиною стінок, щоб вони могли витримати тиск грунту.

 

За допомогою буріння методом ГНБ можна здійснювати прокладку будь-яких напірних трубопроводів, будь то каналізація, газо- або водопровід, а також футлярів для кабелів зв'язку. З іншого боку, технологія безтраншейної прокладки комунікацій застосовна і для зведення безнапірних, тобто самопливних, систем, однак схема реалізації таких проектів має свої особливості.

Протяжність трас не має обмежень, а по діаметру за допомогою горизонтального направленого буріння можна зводити трубопроводи, перетин яких не перевищує 1200 мм. При цьому за допомогою бурової установки формується свердловина, діаметр якої на 50% більше, ніж перетин укладення труб.

 

Етапи буріння ГНБ: пілотна свердловина

 

На початковому етапі формується пілотна свердловина. Даний вид робіт є найбільш відповідальним, адже від нього залежить успішна реалізація всього проекту. Виконують пілотну свердловину за допомогою спеціальної породоразрушающий головки, яка оснащена випромінювачем, а також має скіс на передній частині.

Крім того, інтелектуальна конструкція бурової головки має порожнистий корпус, до якого приєднаний гнучкий приводний шланг, за допомогою якого можна легко управляти процесом горизонтально-направленого буріння, направляючи породоразрушающий механізм під потрібним кутом і обійти наявні перешкоди.

Також головка оснащена отворами, через які в свердловину потрапляє спеціальний розчин, що містить бентоніт і полімери. Змішуючись з грунтом, цей розчин утворює суспензію, яку легко відкачувати з свердловини. З іншого боку, він не дає стінок свердловини обвалюватися, а також захищає бурову головку від перегрева.После формування свердловини відкачаний розчин утилізується на звалищі.

І, нарешті, конструкція бурової головки оснащена локатором, за допомогою якого оператор буріння ГНБ може відстежувати місцезнаходження породоразрушающего інструменту. У той же час локатор показує його ухил і азимут. Така детальна інформація допомагає нашим фахівцям точно сформувати свердловину і в разі відхилення бурового інструменту від заданого в проекті напрямки змінити його траєкторію.

 

Розширення пілотної свердловини

 

Наступним етапом горизонтально-направленого буріння є поступове розширення свердловини. Для виконання даного виду робіт, використовують спеціальний розширювач зворотної дії - Ріммер.

Розширення свердловини необхідно для безперешкодної укладання трубопроводу. При цьому розмір розширеного технологічного отвору повинен бути не менше ніж на 25% більше діаметру труби.

 

Завершальний етап ГНБ - прокладка трубопроводу

 

Труби, підготовлені до монтажу, розташовують на протилежному боці від бурової установки. При цьому на один кінець, який спрямований до входу в свердловину, поміщають оголовок з вертлюгом. Використовуючи Ріммер і вертлюг, монтажники втягують трубопровід в свердловину.

Після завершення протягування труби майстри нашої компанії здають замовнику виконавчу документацію.

 

Різновиди горизонтального буріння

 

Говорячи про реалізацію будь-якого проекту прокладки трубопроводів, комунікацій та інженерних мереж безтраншейним методом, варто зазначити, що існує кілька різновидів горизонтального буріння:

 

керований прокол;

мікротунелювання;

продавлювання сталевих футлярів;

Бурошнекові технологія.

 

Наприклад, якщо ви плануєте будувати трубопровід малого діаметра (до 320 мм), тоді найкращим чином із завданням можна впоратися шляхом реалізації керованого проколу. Незаперечною перевагою даної технології є можливість прокладання інженерних мереж в обмежених умовах, тобто в щільно забудованої міської чи сільської місцевості.

На відміну від буріння методом ГНБ, при виконанні керованого проколу не використовують розчин з бентонітом і полімерами. Це обумовлено тим, що свердловини невеликого діаметру не деформуються і не руйнуються завдяки природним властивостям грунту. Варто також відзначити, що керований прокол відноситься до гарєєвим буровим методам.

Такий прокол виконується спеціальними установками, и мают могутні гідроциліндри. Однак застосування даного обладнання обмежується доступом до джерела електроживлення, тому найчастіше керований прокол має прив'язку до населеного пункту.

Бурошнекові технологія, яку поряд з бурінням ГНБ пріменяют при прокладці трубопроводів, доцільна в тих випадках, коли необхідний монтаж труб великого діаметру. Завдяки даному методу можна будувати інженерні мережі, діаметр яких досягає 1720 мм.

Серед усіх видів горизонтального буріння найбільш точним є мікротунелювання. На відміну від буріння ГНБ, така технологія безтраншейного будівництва використовується при прокладанні інженерних мереж, до яких пред'являють підвищені вимоги щодо точності їх траєкторії.

 

Незважаючи на високу економність і швидкість виконання робіт з ГНБ, даний метод являє собою складний технологічний процес, який варто довіряти тільки фахівцям з великим досвідом.

Прокол земли под дорогой, прокол земли стоимость, прокол под землей, проколы под землей, прокол под землей цена, проколы гнб цена, проколы методом гнб, прокол водопровода гнб, прокол и гнб,

Проколи робимо в усіх районах Київської області а саме: Біла Церква, Белая Церковь, Березань, Богуслав, Борисполь, Бориспіль, Боярка, Бровары, Бровари, Буча, Васильков, Василькíв, Вишнёвое, Вишневе, Вышгород, Вишгород, Ирпень, Ірпінь, Кагарлык, Кагарлик, Мироновка, Миронівка, Обухов, Обухів, Переяслав, Припять, Прип'ять, Ржищев, Ржищів, Сквира, Славутич, Тараща, Тетиев, Тетіїв, Узин, Украинка, Українка, Фастов, Фастів, Чернобыль, Яготин.