Промывка ТРУБ, устранение ЗАСОРОВ Хмельницкий

Промывка труб, устранение засоров Хмельницкий

Прочистка труб канализации

Хмельницкий, Хмельницкий район

На кухне, ванная до стояка 400 грн
Частный сектор, до 10м 600 грн, свыше 10м - 50 грн за 1м
Промывка труб, за1м 100 грн
Выезд за черту города 7 грн за 1 км

Найчастіше забиті труби - це не тільки проблема зі зменшенням води, але і неприємний запах. Наша бригада з очищення каналізаційних систем і труб у Хмельницькому оперативно перебуває на місце і оцінює ступінь забрудненості труб і систем каналізації.

 

Там, де механічна очистка труби часом може не допомогти, на виручку нам приходить гідродинамічна чистка каналізації. За допомогою неї ефективно видаляються міцні вапняні відкладення, а також коріння рослин.

 

Давайте докладніше зупинимося на гідродинамічної чищенні каналізаційної труби. Де її часто застосовують? Найчастіше вона просто чудово справляється з харчовими засмічення в промиванні труб ресторанів, кафе і готелів.

 

В чому наша перевага і ми №1 по очищенню каналізації і труб у Хмельницькому. У роботі ми використовуємо тільки високотехнологічне промивальне обладнання - Гідродинамічна прочищення труб Хмельницький.

 

Гідродинамічна машина, здатна працювати як автономно, так і від електромережі створює високий тиск води. Працює такий апарат не дуже шумно. Принцип очищення заснований на розпиленні через форсунку води під великим тиском. Створюється так звана реактивна струмінь, яка під тиском очищає трубу поступово крок за кроком. Чистку труби здійснюємо до тих пір, поки не піде чиста вода і не будуть знищені всі грязьові відкладення.

 

Очищення відбувається за допомогою, так званих роторних форсунок компанії Warthog. Вони відмінно справляються з очищенням труб від жиру, крижаних заторів, бруду і побутових відходів.

 

Давайте розглянемо основні з них:

 

Насадка WV-1/4. Ідеальна насадка для очищення трубопроводів в житлових будинках.

Насадка WT-3/8. Насадка призначена для очищення стоків житлових будинків і розгалуженої мережі труб з відводами.

Насадка WS-1/2. Дозволяє з легкістю проходити вигини в трубах діаметром 100 мм.

Насадка WH-1/2. Дані насадки застосовуються в потужних системах гідродинамічної очистки на причепі або невеликих установках на базі автомобіля.

Насадка WG-1 труби з поворотами 200-1200 мм. Муніципальні господарства широко застосовують труб великого діаметру.

Насадка WD-1/4. 7 очисних форсунок гарантую ефективний розподіл великого обсягу води. Така насадка - оптимальний варіант для видалення складних забруднень і промивання каналізаційних мереж великого діаметру.

Яким бачимо, арсенал насадок досить широкий, і це далеко не весь перелік. Вони здатні видавати тиск води до 350 бар, що гарантовано не залишить бруду ніяких шансів.

 

Ніякі інші насадки не можуть зрівнятися за якістю з сімейством насадки Warthog. Кожна насадка виготовляється відповідно до найвищих стандартів. Всі насадки зроблені з нержавіючої сталі і комплектуються зносостійкими КАРБІДНИЙ накладками. Функція контролю швидкості гарантує видалення коренів і твердих відкладень за допомогою потужних очисних струменів.

 

Наше обладнання гарантовано впоратися з будь-яким засміттям (механічні засмічення, харчові забруднення, кальцієві відкладення). Регулюючи швидкість напору і тиск води, за допомогою інноваційних насадок фірми Warthog ми прочистимо трубу навіть в самих важкодоступних частинах зі 100% -ної ефективністю. А також ми проводимо телеінспекції труб - за допомогою камери переглядаємо їх стан до очищення, регулюємо сам процес очищення і виявляємо неочищені ділянки.

Ми використовуємо екологічно чисту технологію, засновану на застосуванні кінетичного гідравлічного тарану. Така технологія прочищення каналізаційної системи дає можливість очистити труби з будь-яких матеріалів від різного виду відкладень без застосування демонтажу та хімії, підвищивши цим якість виконуваних робіт. За допомогою нашого обладнання ми маємо можливість надавати Вам послуги з прочищення різних труб (діаметр труби може складати до 600 мм) між колодязями, а також від колодязів до будівель, розташованим на відстані до 80 метрів. У разі необхідності за допомогою спеціальної головки можна усунути навіть коріння дерев, які потрапили в труби.

Промывка труб канализации, пробивка труб, сантехник по прочистке труб канализации Хмельницкий, Пробивка трубы Хмельницкий, промывка труб канализации Хмельницкий, прочистить трубу на кухне Хмельницкий, прочистить трубу в ванной комнате Хмельницкий, Забился унитаз Хмельницкий, пробить засор, устранение засоров труб Хмельницкий, прочистить сливные трубы Хмельницкий, прочистить, пробить трубу тросом Хмельницкий, прочистка труб между колодцами Хмельницкий, прочистка труб в частном секторе Хмельницкий, прочистка стояков, промывка, выкачка ям, ассенизатор в Хмельницком, забился унитаз Хмельницкий, пробить унитаз Хмельницкий, мастер по устранению засоров труб, Прочищення каналізаційних труб Хмельницький, усунення засмічень Хмельницький, промывка труб цена

Часті питання про Прочищення каналізації

Як замовити послуги фахівців?

Набирайте будь-який номер. Є послуга зворотного дзвінка.

Який прайс на Прочищення каналізації Хмельницький?

  • Прочищення унітазу - від 350 грн.
  • Прочищення в квартирі до стояка - від 400 грн
  • Прочищення в квартирі (чавунні труби) - 400 грн
  • Прочищення приватний будинок до 10м – 600 грн
  • Промивання труб, за 1 м - 100 грн
  • Монтаж канализации - від 200 грн.
  • Відеодіагностика - 650 грн

Скільки коштує виїзд майстра?

Якщо ви скористаєтеся послугами майстра, то вартість виїзду складе 0 грн, якщо ж майстер проконсультує вас, але не буде виконувати роботу, вартість виїзду складе 150 грн.

Які гарантії надає сервіс?

Сервіс надає два тижні гарантії на прочищення каналізації