ПРОЧИСТКА труб, УСТРАНЕНИЕ засоров Винница

ТРУБА прочистка, ЗАСОР устранение Винница
ТРУБА прочистка, ЗАСОР устранение Винница

Труба прочистка

Винница, Винницкий р-он

Прочистка унитаза от 200 грн

Прочистка в квартире до стояка до 3м

270 грн

Прочистка в квартире (чугунные трубы)

350 грн

Прочистка частный дом до 10м

650 грн

Свыше 3х и 10 метров, за 1 м

50 грн

Промывка труб, за 1 м

110 грн

Видеодиагностика  650 грн 

Насправді усунення засмічень Вінниця, які утворюються в водопровідних системах в будинку - це саме та робота, з якою цілком під силу впоратися будь-якого домохазяїну. Існує кілька різновидів засмічень побутового характеру, у яких є власна «географія». Засмічення можуть піддаватися, як місця біля стояка, так і система каналізації. З будь-яким з типів засмічень в трубопроводі можна цілком успішно боротися і самостійно.

 

Беремо сифон за точку відліку

 

Як усунути засмічення і прочистити каналізаційні труби Вінниця самостійно

Найчастіше подібні засмічення виникають в вузьких частинах каналізаційних систем. Найчастіше це зливна частина ванн, умивальників або мийок.

 

Такі місця, як, наприклад, унітазний відведення, досить великі в діаметрі, та й приєднуються вони до подібної по перетину труби, що знаходиться в горизонтальному положенні. Ця труба розташовується поруч зі стояком. Саме тому засмічення тут, навіть якщо і трапляються, то вкрай рідко.

 

Ризик жирових відкладень знижується до мінімуму за рахунок використання пластикових каналізаційних труб. Якщо ж говорити про засорах, викликаних великим сміттям, то вони виключаються завдяки наявності спеціальної решітки, розташованої на зливних отворах. У разі, коли нахил горизонтальної частини труби витриманий ідеально, а також в її складі відсутня безліч перехідних «колін», дрібне сміття буде проходити до стояка без особливих перешкод.

 

Якщо ж Ви звернули увагу на те, що вода з часом починає йти в слив набагато повільніше і все більше збирається в мийної чаші, слід почати пошуки проблеми з самого сифона Вигин водного замку можна вважати слабкою ланкою всієї трубопровідної системи.

 

Зустрічаються і сифонні конструкції, які виглядають, як відрізок труби, вигнутий під кутом 180 градусів. Подібні моделі можуть приєднуватися за допомогою пари гайок накидного типу з використанням ущільнювача.

 

Після промивання сифона необхідно встановити його на місце, з урахуванням, що прокладки в місцях з'єднань з часом зношуються, а тому у Вас під рукою завжди повинен бути ремкомплект.

 

Також багато хто не гребують використовувати вантуз для того, щоб проштовхнути сміттєві скупчення далі по трубі.

 

Усунення засмічень горизонтальної каналізаційної розводки

Коли не допомагає вантуз, а в сифоні відсутня пробка, швидше за все засмічення локалізована десь далі по трубі, однак він настільки міцний, що без троса тут ніяк не обійтися.

 

Сифон необхідно демонтувати, для того щоб скористатися тросом. Для того, щоб Ви могли успішно досягти засмічення за допомогою троса, важливо, щоб його ручка мала вигнуту форму. Таким чином, Ви зможете отримати необхідне обертання з можливістю зміни напрямку траєкторії. Однак можливість використовувати трос є не завжди. Наприклад, якщо труба забивається за зливом ванни або зливний трап душової кабінки, то використовувати його практично неможливо. Для того щоб вирішити проблему можна вдатися до використання спеціальних засобів для промивання труб.

Прочистка труб, горизонтальное бурение Винница, прочистка канализационных труб, средство +для прочистки труб, прочистка труб купить, устранение засоров, устранение засоров канализации, устранение засора +в трубах, устранение сложных засоров, прочистка устранение засоров, устранение засоров цена, прочистка канализации Винница, устранение засоров

Часті питання про Прочищення каналізації

Як замовити послуги фахівців?

Набирайте будь-який номер. Є послуга зворотного дзвінка.

Який прайс на Прочищення каналізації у Вінниця?

  • Прочищення унітазу - від 200 грн.
  • Прочищення в квартирі до стояка - 270 грн
  • Прочищення в квартирі (чавунні труби) - 350грн
  • Прочищення приватний будинок до 10м – 650 грн
  • Промивання труб, за 1 м - 110 грн
  • Монтаж канализации - от 600 грн.
  • Відеодіагностика - 650 грн

Скільки коштує виїзд майстра?

Якщо ви скористаєтеся послугами майстра, то вартість виїзду складе 0 грн, якщо ж майстер проконсультує вас, але не буде виконувати роботу, вартість виїзду складе 150 грн.

Які гарантії надає сервіс?

Сервіс надає два тижні гарантії на прочищення каналізації