Чойс Винница

Винница

Чойс

Вид услуги консультация
Продукция Фитопрепараты, косметика, добавки
Сроки доставки от 1 часа до 1 дня
Стоимость доставки 0 грн, мин заказ 350 грн

Прайс на Чойс Вінниця

Ціна, грн.

Антипаразит 142
Баланс 142
Брейкблок 142
Бриз 142
Гармонія 222
Дінамика

233


Часто задаваемые вопросы от наших клиентов

❶ Как стать партнером Чойс?

Вы можете зарегистрироваться и стать партнером Чойс прямо сейчас:
Подробнее

❷ Смогу ли я регистрировать новых партнеров Чойс?

С 27 мая Компания запускает в тестовом режиме возможность регистрации новых партнеров в вашей структуре по реферальной ссылке. Это первый этап в постепенном переходе на формат регистрации новичков, когда телефонный номер будет равен номеру контракта. Пока такая регистрация доступна только при переходе новичком по вашей реферальной ссылке.
Подробнее

❸ Какие Антвирусные программы есть у вас?

Для вашего здоровья, укрепления иммунитета и, конечно, удобства Компания подготовила Антивирусную программу! Это сформированный и упакованный набор из 8-ми фитокомплексов: Лайфгард, Гермицид, Ливсейф, Бриз, Антипаразит, Хитозан, Брейблок, Фрилайф. Курс приема рассчитан на 1 месяц. Фитокомплексы, входящие в программу, оптимально подобраны нашими докторами для максимально эффективной активации иммунной системы организма. Чтобы обеспечить высокую активность иммунной системы не только на протяжении сезона гриппа и простуд, но и всей жизни, важно знать, как правильно "накормить" свою иммунную систему. Витамины, аминокислоты, антиоксиданты и другие биологически активные вещества в доступной форме для организма создадут неблагоприятную среду для вирусов и бактерий.

➤ Какие условия доставки Чойс?

При минимальном заказе 350 грн, доставка по городу Винница состовляет 0 грн. По тарифам перевозчика Новая Почта, делаем доставку в такие районы как: Жмеринка, Могилів-Подільський, Хмільник, Гайсин, Козятин, Ладижин, Козятин, Бар, Тульчин, Бершадь, Гнівань, Немирів, Муровані Курилівці, Іллінці, Погребище, Липовець, Шаргород, Ямпіль, Крижопіль.

Iсторія створення продукту Choice. Щоб зрозуміти, що таке хороший бізнес, потрібно чітко визначити, що ми запускаємо на ринок товарів для здоров'я. Мало хто з компаній має гідну історію створення як компанії, так і її продукції. Деякі непритомні люди, які намагаються торгувати в нашій країні різними низькопродуктивними добавками з американського, китайського тощо виробництва, повинні озирнутися на початки цієї компанії. Наприклад, одна з американських компаній почала з того, що бабусі і дідуси Мормона (мормони - це американська релігійна секта), на кухні вони почали наливати перше куплене в аптеці і наповнювати його капсулами, а потім продавати, віддаючи на їх виробництво .. :-))) ПЛАГІАТ !!! Сьогодні така компанія не протрималася б навіть півроку.

 

Слава Богу, ми не почали плагіат. На сьогодні Choice має найефективнішу продукцію без аналогів у всьому світі!

 

Тепер історія створення продукту:

 

Влітку червня 2009 року під час семінару з управління компанії доктор медичних наук, завідувач кафедри реабілітації ІПАГ Академії медичних наук України, керівник групи програмістів Prozer, професор Лапшин Володимир Федорович пролив ще більше світла на давню історію створення Prozer. У середині 70-х років Мед Академія. Вчення України в СРСР брало участь у створенні "Продуктів високої біологічної цінності" - раніше в СРСР називали біологічно активними речовинами. Наприкінці 1970-х Лапшин написав докторську дисертацію про екстракти солоду (витяжки з пророщених зерен). Лапшин та група розробників цієї продукції отримали Державну премію СРСР за розробку цього продукту! Отримані препарати були терапевтичними і повністю природними. У той час солод застосовувався в багатьох галузях промисловості, навіть у програмах харчування для космонавтів та спортсменів, лише у набагато більших кількостях (дозах), ніж зараз у наших фітокомплексах. Але тоді не було Prozer і ніяких лікарських трав не використовували. У середині 1980-х років було створено ліки на основі екстрактів солоду, які завдяки високій ефективності як сильного імуномодулятора та безвідповідальності лідерів країни були куплені німцями. Сьогодні, через стільки років, цей препарат широко застосовується по всій Європі, продається за великі гроші! Ну, звичайно, це німецька медицина ... НІ - це українська медицина, яка втекла з нашої країни, як і багато талановитих людей, куплених тими ж німцями, американцями тощо.

 

Давайте продовжимо без текстів. Після Чорнобиля солод широко використовувався і виявив високу ефективність у усуненні радіаційно - солей важких металів. В СРСР понад 200 тонн солоду виробляли як допоміжний раціон у рогових клініках, дитячих лікарнях та забезпечували дитячі садки по всій країні. На основі солоду створено багато препаратів для немовлят, харчові препарати для жінок у період лактації та вагітних. На жаль, з розпадом Союзу було порушено багато зв'язків з Med Academy. Наука України від СНД не фінансувала подальший розвиток, і взагалі пам’ятаю часи невизначеності ...

 

Лише 1993 р. Міністерство охорони здоров'я України попросило IPAG AMNU розробити спеціальне харчування для недоношених дітей, немовлят, вагітних жінок та годуючих матерів. Вчені не винайшли велосипед. Ніхто не забував про відмінні результати використання солодових екстрактів, був величезною базою клінічних досліджень терапевтичного використання солоду, крім того, багато програмістів (72 вчених) знову запалили очі, тому що всі розуміють, що пророщене зерно - це життя, джерело всіх вітамінів, мінералів у вигляді хілата, амінокислоти, фітоферменти, фітогормони та багато інших. другий. Завдання полягало лише в тому, щоб зберегти все багатство, яке виникає в насінні під час проростання. Дуже важливо розуміти, що всі ці чудові речовини відсутні в зернах, що не проростають - вони виникають там у процесі проростання та ферментативного гідролізу - процесу, що використовується при виробництві цього продукту.

 

Так, у 1993–1999 рр. Вчені продовжували намагатися виробляти екстракти проростка, але високої ефективності терапії цими продуктами не було досягнуто. Тоді В. Лапшин запропонував нічого не витягати із зерна, а зберегти ціле. (Примітка: ми вважаємо себе мудрішими тваринами - ми починаємо варити, тушкуємо траву, роблячи екстракт. Це, очевидно, модне слово, але ми повинні розуміти, що в екстракті 150-200 інгредієнтів, складених Творцем у цій траві, 1-2 інгредієнти розпадаються. під впливом температури і сотні інших інгредієнтів відправляють у відро. Ми часто п'ємо відра настоянки, відварів, хоча кішка або птахи пішли, нюхають травинку, їдять її і одужують негайно.)

 

Щоб не робити витяжки, довелося міняти технології, створювати спеціальне обладнання, багато експериментувати і знайти оптимальні умови для кожного сорту використовуваного зерна, а це: і мінеральний склад води, в якій йде замочування, її температура, і умови проростання, і тривалість, температура сушіння (менше 60 градусів - щоб не розклалися вітаміни), і режими подрібнення Прозер .

 

У цій розробці, яка тривала понад 10 років в Україні та близько 20 років в СРСР, застосовані абсолютно нові досягнення вітчизняної науки! Отже, після клінічних випробувань на базі ІПАГ АМНУ, коли були отримані приголомшливі результати при ТЕРАПІЇ багатьох захворювань одними тільки Прозер, комісією при Міністерстві Освіти і Науки, була оголошена Державна Програма «По виробництву біологічно активних продуктів на основі Прозер»!

 

Хочу підкреслити, що Прозер створювалися саме як лікувальний препарат! За словами самого головного розробника Лапшина В.Ф .: «... приберіть з деяких фітокомплексів все трави і вітаміни, залиште тільки прозери - все одно це залишаться лікувальні препарати»!

 

Все, начебто, добре, але до чого тут Компанія ЧОЙС Винница? Справа в тому, що наступна ідея вчених привела їх до плачевних наслідків. Поєднавши прозери (так були названі пророщені зерна, виготовлені за їх технологіями) з лікарськими травами, вони отримали продукт, який при регулярному вживанні може прибрати до 80% всіх вікових захворювань! Як тільки про ці результати було повідомлено, фінансування цієї програми було зупинено. Була зроблена спроба зробити щось, щоб ці розробки не вийшли в маси.

 

І ось, як тільки мова зайшла про виробництво таких ефективних нешкідливих натуральних препаратів, які можна давати навіть немовлятам, деякі чиновники в Міністерстві охорони здоров'я порахували непотрібним витрачати державні гроші на цю програму. Навіщо, якщо у деяких пакет акцій фармпідприємств? Навіщо собі робити конкурентів?

 

[Щоб Ви розуміли, чому подібні речі відбуваються, давайте подивимося на цю ситуацію з боку бізнесу. Ви знаєте який оборот фармпрепаратів в Україні? Тільки в Україні, за 2006 рік, було реалізовано ліків на суму 1 мільярд 187 мільйонів доларів! А тепер уявіть, що Україна втратить 80% вікових захворювань, а це близько 60% хворих людей, які перестануть купувати ліки. Отже, фарміндустрія втратить близько 712 мільйонів доларів. Ну, як, уявляєте про які суми неотриманого прибутку йде мова? Тому, набагато дешевше виділяти з цієї суми близько 10-15 або навіть 50 мільйонів $ на пропаганду проти того, що несе здоров'я (в тому числі і підкупи, і лобіювання), ніж дозволити лікарських трав зруйнувати велику частину фарміндустрії.]

 

Але ця продукція не виявилася в забутті. В кінці 2003-го року на ринку України відкрилася компанія «ЧОЙС». Планувалося вийти на ринок з фітокомплекси, тільки розробку і випуск планувалося замовляти в США. Але так сталося, що директор цієї компанії познайомився з керівником клінічних випробувань Прозер. Після цього знайомства, мови про розробку і виробництві фітокомплекси в США вже не було. З тих пір компанія «ЧОЙС» продовжує фінансування подальших розробок цієї групи вчених, натомість на ексклюзивне право використання Прозер в фітокомплекси, давши вченим обіцянку, що ми поширимо цю продукцію до країв Землі!

 

На сьогоднішній день у нас вже є двадцять чотири найменування продукції цих вчених. Продукції, яка врятувала вже тисячі людей, від лікування яких відмовилися лікарі. Більше 80% людей, які приймають цю продукцію, щиро вдячні за вирішені проблеми зі здоров'ям. Це продукція, здатна зробити революцію в сфері здоров'я! І з нашої з Вами допомогою це станеться!

 

З нею дуже просто працювати і не потрібно бути лікарем, щоб зрозуміти, що саме необхідно в тому чи іншому випадку масаж вінниця. А ціна - доступна навіть для країн третього світу.

 

Для нас, весь цей історичний факт - найвищий критерій оцінки ефективності того продукту, яким ми володіємо. Для нас - це можливість вплинути на нашу країну, нашу націю, залишити слід в історії всього людства. Зробити свою країну, свій народ тверезими, здоровими і щасливими.

Завдяки всьому цьому, сьогодні, ми маємо велику ступінь довіри і співпраці з боку лікарів, вчених і звичайних людей.