Поліфосфатний фільтр - принцип роботи

Поліфосфатний фільтр

Принцип роботи: 

При проходженні через кристали, вода поступово розчиняє їх і насичується певною кількістю поліфосфату натрію. Дія поліфосфату натрію засноване на здатності поліфосфатів бути поглинутим периферійної поверхнею кристалізованих ядер кальцію і магнію. В результаті цього утворюється плівка, яка запобігає утворенню карбонатних сполук у вигляді кам'янистих відкладень накипу. 

 

попередження: 

Фільтр можна використовувати тільки в технологічних цілях. Пропущена через фільтр вода повинна нагріватися до температури не більше 50 ° С. Якщо температура вище, то поліфосфат втрачає свою ефективність. 

Основна причина поразки водогрійного обладнання - утворення накипу. Причина цієї проблеми - присутність у воді солей кальцію і солей магнію (тимчасова жорсткість). Ці солі, які з'являються у воді розчинного бікарбонату кальцію і магнію, вступають в хімічну реакцію під дією тепла і перетворюються на нерозчинні карбонати кальцію і магнію, які ми можемо бачити у вигляді накипу, і відкладаються на внутрішніх поверхнях і нагрівальних елементах приладів. Відкладення з часом збільшуються, і, врешті-решт, можуть викликати перегрів і вихід з ладу нагрівальних елементів. 

Поліфосфатний фільтр застосовується в пральних машинах, призначених для побутового використання, і служить для захисту нагрівальних елементів і внутрішніх поверхонь від утворення карбонатних з'єднань (накипу). 

Поліфосфатний фільтр - вельми компактний пристрій, зроблене зі спеціальних пластикових матеріалів високої міцності, сконструйоване для легкого і швидкого підключення до пральних машин. Усередині прозорої колби засипані кристали поліфосфату натрію. Пристрій може бути встановлено безпосередньо на шланг, що постачає машину водою