Водонагрівачі непрямого нагріву (Двоконтурний бойлер)

Водонагрівачі (бойлери) непрямого нагріву не використовують електричну або газову енергію, а використовують вироблене котлом тепло. Відбір тепла здійснює мідна трубчаста спіраль (змійовик), розміщена у водонагрівачі, яка є першим теплос'емним агрегатом після котла. Водонагрівач повністю задовольняє потребу у великому запасі гарячої води. 

Бойлер є теплоізольованою ємність, всередині якої розміщена мідна гладкостенная спіраль (змійовик) в якій циркулює гарячий теплоносій з котла. 

 

Принцип роботи пристрою: В котлі нагреваемая вода проходить через мідний трубчастий змійовик (теплообмінник) і віддає тепло воді в бойлері. Як правило, теплообмінник встановлюється в бойлері майже до дна ємності, що забезпечує рівномірне прогрівання всього об'єму води. Бойлер забезпечується патрубками циркуляційного трубопроводу подачі і виведення теплоносія, а також отвором для проведення профілактичних робіт (наприклад, чищення від накипу і відкладень). 

 

Система управління опаленням дозволяє встановлювати і вимикати опалення приміщень в літній час при працюючому бойлері. Великий обсяг нагрітої води в бойлері дозволяє компенсувати пікові навантаження, що виникають при використанні душової кабіни, ванни та іншої сантехніки. Бойлер непрямого нагріву дозволяє задовольнити значне споживання гарячої води без збільшення потужності котла, не залежить від напору води у водопроводі і забезпечує більш високу, ніж електричні водонагрівачі, швидкість її нагрівання. 

Необхідна потужність бойлера підбирається в залежності від параметрів системи опалення та потреби в гарячій воді, і розраховується в кожному випадку індивідуально. Для ефективної роботи бойлера в мережу встановлюється циркуляційний насос. 

 

Основні переваги бойлерів непрямого нагріву: 

Тривалий термін служби - більше 10 років 

Теплообмінник виконаний з міді і має гладку спиралевидную форму типу змійовика, що забезпечує максимальну тепловіддачу, швидкий нагрів води і високу експлуатаційну потужність. 

Сталевий накопичувальний бак має циліндричну форму, що дозволяє рівномірно прогрівати весь обсяг води в бойлері. 

Високоякісна теплоізоляція мінімізує теплові втрати і зменшує витрату теплової енергії для підтримки заданої температури в бойлері. 

Кожух з водонепроникного матеріалу світло-сріблястого кольору захищає бойлер від дрібних механічних ушкоджень, легко миється, і при необхідності може бути замінений. 

Регульовані нижні опори забезпечують надійну установку бойлера на нерівній поверхні. 

 

Стаціонарний бойлер з одним спіралевидним теплообмінником 

для нагріву гарячої води від котла.