Монтаж водопроводу в квартирі - Схема

Сьогодні в гарячому і холодному водопостачанні успішно застосовуються металопластикові труби. 

Металопластикові труби складаються з п'яти шарів. Внутрішній шар виготовляється із зшитого або молекулярно ущільненого поліетилену (4). На поліетилен наноситься шар клею (2), що з'єднує його з алюмінієм (3). На алюміній наноситися ще одні шар клею, зв'язуючий його із зовнішнім шаром пластику (1). 

 

Пристрій металопластикової труби: 

1 - зовнішній шар - труба із зшитого поліетилену; 

2 - сполучні шари; 

3 - оболонка з алюмінієвого сплаву; 

4 - внутрішній шар - труба із зшитого поліетилену. 

 

Завдяки такій конструкції металопластикові труби отримали ряд переваг, які вигідно відрізняють їх від інших труб: 

- Полімерні шари мають високу корозійну стійкість; 

- Завдяки алюмінієвому шару, металопластикові труби легко гнуться, не вимагають точної підгонки лінійних розмірів і зберігають ту форму, яку надав їм монтажник. 

Схема водопровідної розводки 

 

Схема водопровідної розводки в санвузлі 

типової квартири. 

Розводка водопровідних труб в квартирі починається з кульових кранів на стояку. Крани повинні бути якісними: мати високий робочий тиск до 60 атмосфер і високу робочу температуру до 150 С0. Остерігайтеся китайських і польських підробок, адже від якості кульового крана залежить багато чого. У випадку протікання саме кульовий кран перекриває подачу води в квартиру. 

 

Після кульового крана ставиться фільтр грубої очистки (грязевик) в парі з водолічильником далі фільтр тонкого очищення, редуктор тиску і колектор від якого йде розводка металопластикових труб до сантехнічних приладів.