Замена батарей отопления в Виннице - стоимость работ

У сучасному світі будівельні технології стрімко розвиваються. Прогрес рухається вперед, з кожним роком пропонуючи споживачам все більш і більш вдосконалені технології.

 

Тому не дивно, що батареї опалення, ще спочатку встановлені при будівництві будинку, вже зовсім не вписуються в сучасний інтер'єр.

 

До того ж, старі батареї опалення вже досить погано справляються зі своєю основною функцією - обігрівом. Що ж робити в такому випадку Найефективніший способісправіть ситуацію -? Це встановити нові батареї опалення Вінниця.

 

Заміна батарей опалення Вінниця складний і відповідальний процес, що вимагає відповідних знань і підготовки фахівця, що виконує заміну батарей.

 

Наша компанія надає такі послуги як заміна батарей опалення та встановлення радіаторів опалення Вінниця.

 

Сьогодні на ринку пропонується величезний вибір радіаторів. При покупці радіаторів, необхідно враховувати їх номінальну потужність і розміри. Щоб радіатор добре грів, за допомогою балансувальних клапанів забезпечується правильний витрата води через нього.

 

При виборі радіатора опалення треба враховувати не тільки форму і зовнішній вигляд, але і матеріал з якого він зроблений, щоб він прослужив довго і без аварій, зупинимося на цьому детальніше:

 

Чавунний радіатор опалення: основне достоїнство - міцність і ціна. Але при використанні даний радіатор може обійтися набагато дорожче, ніж покупка більш дорого радіатора спочатку.

 

Алюмінієвий радіатор опалення: основне достоїнство по головному критерію - обігріву приміщення, так як в порівнянні з іншими металами теплопровідність алюмінію значно вище. Але в міцності він поступається майже все тим же металам, а також ціна алюмінієвого радіатора відповідно вище, ніж чавунного.

 

Біметалічний радіатор опалення: приставка "би" показує те, що радіатор зроблений з двох різних металів і являє собою фактично алюмінієвий радіатор, в якому всі водяні канали укладені в сталеву або мідну трубу. Це дозволяє зберегти плюси алюмінієвого устаткування при значному зменшенні чутливості до якості теплоносія і, як наслідок, досягти помітного збільшення терміну служби радіаторів. Найпоширеніші моделі - мідно-алюмінієвий і сталево-алюмінієвий радіатор.

 

Установка біметалевих батарей - ідеальний варіант для міської квартири, на установка батарей отопленіякаком б ви поверсі чи не жили, в той час як установка чавунних радіаторів опалення, або алюмінієвих має масу недоліків.

 

Наприклад, установка чавунних радіаторів прекрасно впишеться в інтер'єр будь полуразвалившейся хрущовки, і обігрівати ці анахронізми будуть відповідно погано.

 

Але, в кожній бочці дьогтю можна знайти крапельку меду, тому установка опалювальних батарей чавунного типу теж має свої плюси. Це висока корозійностійкий, і термін служби - більше 50 років. Також підключення батарей опалення чавунного типу потребують попередньої протягання з'єднань між секціями та обов'язкового фарбування перед початком експлуатації.

 

Установка опалювальних радіаторів алюмінієвого типу не має сенсу, якщо ви живете на 9-му поверсі і вище, оскільки робочий тиск таких батарей знаходиться в межах 6-8 атм. Ще однією цікавою особливістю алюмінієвих батарей стане їх здатність коррозировать зсередини, так що на 50 років їх точно не вистачить.

 

При виборі радіатора опалення необхідно враховувати цілий ряд важливих моментів, в числі яких теплова потужність приладу, діаметр підвідних труб, відстань між ними, габарити радіатора, спосіб підведення труб (прихована або відкрита, як підведені труби - з підлоги, стіни, зверху, збоку) , а також величина робочого тиску в системі опалення. Габарити радіаторів однієї і тієї ж потужності можуть сильно відрізнятися в залежності від їх типів і матеріалів, з яких вони виготовлені.

 

Ми пропонуємо заміну батарей і радіаторів у Вінниці в будь-який час року, навіть якщо опалювальний сезон вже розпочався.

 

При заміні старих батарей на сучасні радіатори SIRA, GLOBAL, Ріфар, ARBONIA ми виконуємо підводку металевими трубами на різьбових з'єднаннях або якісним армованим поліпропіленом.

 

Наші професійні майстри-сантехники всього за лічені години зроблять заміну батарей опалення Вінниця. Звернувшись до нас, Вам не доведеться їздити по магазинах сантехніки в пошуках труб, краників та інших комплектуючих елементів. Заміна батарей опалення «під ключ» - це завжди зручно, надійно і якісно. Наші фахівці працюють «в ногу з часом», використовуючи сучасні технології монтажу. Телефонуйте зараз! Будемо раді допомогти!

 

Заміна батарей в квартирі Вінниця, проходитиме в кілька етапів. Після перекриття води наші працівники демонтують стару батарею, потім змонтують систему кронштейнів, встановлять на неї батарею і підключать її до труб.

 

Ми виконуємо всі види робіт, включаючи зборку запірної арматури батареї опалення, роботи з монтажним комплектом, установку перемичок, байпаса.

 

Гарантія на всі роботи по заміні батареї опалення становить 1 рік.

 

Вартість заміни батареї 350 грн

 

Перелік робіт по заміні батарей опалення: заміна батарей опалення

 

демонтаж старої батареї

зборка монтажного комплекту

монтаж перемички

установка кульових кранів

підключення нової батареї

 

Оплата проводиться тільки після прийняття роботи.