Замена труб ЦЕНА Винница

Замена труб ЦЕНА Винница
Прайс на замену труб Винница - 2020

Цена, грн.

Вызов мастера Бесплатно
Установка водопровода, точка

от 180

Монтаж канализации, точка

от 180

Монтаж отопления, точка

от 450

Замена канализации, точка

от 180

Замена стояка, холодная вода

от 750

Вызов мастера для составление сметы 100 грн (как депозит), по окончанию работ возвращаем эти деньги. Оценить цены на наши услуги можно на услуги сантехника цены

Замена труб в доме или квартире в Виннице трудоёмкая работа, справиться с которой могут только сантехники с большим опытом. Замена водопроводных труб в квартире Винница, замена труб в доме Винница, монтаж водопровода в Виннице должны быть выполнены с проверкой и всей надежностью системы. При прокладке водопровода существуют два метода прокладки: скрытая и открытая. При скрытой прокладке, замена водопровода более трудоёмка,  но по завершению работ выглядит намного эстетически. Когда не удаётся применить скрытность, прокладку труб делают открытой, в этом случае есть преимущество перед скрытой, что в случае утечки воды можно быстро обнаружить ее и легко устранить. Многие клиенты мне говорят, зачем менять железные трубы на полипропилен, ведь я только 5 лет назад поменял трубы?  Но, вы должны понять, что железные трубы забиваются ржавчиной в следствии чего падает давление в системе, во вторых вода становится очень плохой.

"WLSantehnik" -  выполняет замену труб в квартире, в доме, в кухне, в ванной Винница на новые полипропиленовые или металлопластиковые трубы. Прайс на замену труб уточняйте у мастера. Но приблизительная стоимость замены труб в Хрущевке (без замены канализационных труб) - 1500 грн.

Будь-який з власників квартир і приватних будинків рано чи пізно починає замислюватися про заміну труб водопостачання та опалення Вiнниця. Комусь хочеться поліпшити зовнішній вигляд квартирної трубної розводки, хтось хоче сховати її під обробку, у когось через старих труб постійні проблеми з сусідами нижніх поверхів. На сьогоднішній день заміна труб водопостачання відбувається з самих різних матеріалів - мідь, металопластик, латунь та ін. Який вид труб встановлювати, вирішуєте, звичайно ж, ви самі, але як швидко і якісно провести монтаж цих труб у вашій квартирі?

 

Заміна труб водопостачання метод горизонтальное бурение Винница. По усіх питань монтажу і заміни труб водопостачання звертайтеся до нас! Наші професійні сантехніки якісно і оперативно виконають монтаж труб з дотриманням технології та всіх вимог. Заміну труб водопостачання бажано виробляти до проведення ремонтних робіт, щоб згодом заховати труби в стіни і облицювати кахельною плиткою або іншим оздоблювальним матеріалом, щоб зовнішній вигляд санвузла в квартирі був привабливим. Наші ціни на заміну труб у квартирі вас безсумнівно порадують, а якість проведених робіт порадує подвійно!

 

Заміна труб опалення. Заміна труб у квартирі

Системы палення квартир і будинків вимагає заміни внаслідок багатьох чинників. У першу чергу, це знос системи і старіння обладнання. Безумовно, краще вчасно робити заміну труб опалення профілактичну та планову, бо в разі аварійної ситуації на заміну труб у квартирі ціни будуть просто захмарні. Навіщо витрачати зайві кошти і, що найважливіше, нерви, коли можна провести всі роботи по заміні труб опалення вчасно, не чекаючи форс-мажорних обставин.

 

Заміна труб опалення у нас - це вигідно! Наші фахівці зроблять заміну труб у квартирі якісно, за доступною ціною і в короткі терміни. Оперативність виконання робіт ні в якому разі не йде на шкоду якості послуг, а є великим плюсом при заміні труб в квартирі, тому що проведення будь-яких ремонтних робіт пов'язано з певними незручностями для власників.

Ми намагаємося, щоб ці незручності для вас були мінімальними. Зателефонуйте нам, і ми виконаємо монтаж труб опалення у вашій квартирі або будинку професійно і швидко. Заміна труб у квартирі Вiнииця - наша робота!

Часті питання про замену труб Вінниця

Як замовити послуги фахівців?

Набирайте будь-який номер. Є послуга зворотного дзвінка.

Який прайс на замену труб?

  • Установка водопровода, точка - от 180 грн
  • Установка канализации, точка - от 180 грн
  • Установка стояка холодной воды - от 750 грн
  • Замена полотенцесушителя - от 350 грн
  • Замена газовой колонки - от 450 грн
  • Замена унитаза - от 400 грн
  • Замена умывальника - от 350 грн

Скільки коштує виїзд майстра?

Якщо ви скористаєтеся послугами майстра, то вартість виїзду складе 0 грн, якщо ж майстер проконсультує вас, але не буде виконувати роботу, вартість виїзду складе мин 200 грн.

Чому слід заказть майстра у нас?

Низькі і чесні Ціни. У 90% випадків ми називаємо кінцеву ціну по телефону. Пояснюємо, в яких випадках вона може змінитися за місцем! Зазвичай приїжджаємо протягом доби. Є терміновий виклик за 1 год.