Замена труб в Виннице и ВО

Не все, що робить сантехнік, виявляється на увазі. Дуже велика частина робіт по заміні трубводоснабженія прихована за обробкою. 

 

Сантехнічні комунікації проводяться в стінах і стелях. Але від того, що ця частина роботи, яку робить сантехнік, невидима, вона не стає менш важливою. 

 

Навпаки - якщо капає погано прівёрнутий кран, полагодити його для нашого сантехніка - хвилинна справа, відразу видно, де проблема і нескладно її виправити. Але якщо протікають неправильно прокладені труби - справа інша. Адже сантехнік повинен спочатку знайти місце протікання і дістатися до нього. А для цього доводиться іноді ламати кахель і висвердлюють стіни. І все через некваліфікованої роботи сантехніка. 

 

Заміна труб у ванній 

 

Якщо ви затіяли ремонт у ванній і збираєтеся міняти труби, то ця стаття для вас. Дане питання може стати актуальним, якщо у васметалліческіе труби, яким уже багато років, і вони почали іржавіти. Розгляд даного питання краще не затягувати, адже в будь-який момент може статися прорив труби. 

 

Заміна труб у ванній Вінниця можлива з використанням труб з поліпропілену, пластика, міді, а також комбінації металу і пластика. 

 

Що стосується труб з пластику, то вони дуже практичні: мають відносно низьку вартість, легкі по вазі і легко монтуються. Матеріали, з яких роблять дані труби різні: це і ПВХ іполіпропілен, і поліетилен високого та низького тиску. До плюсів також можна віднести той факт, що даним виробам не грозить ржавчіна.Стоімость пластикових водопровідних труб така ж, як і сталевих, але ось монтаж різниться значно. 

 

До мінусів можна віднести слабкий захист від хлорованої води. А також не здатність 

видержівать сильні натиски води і високі температури. Дані труби зазвичай не встановлюють в системах опалення. 

 

Популярним варіантом є труби з металопластику. Ці алюмінієві труби покриті спеціальним поліетиленом зовні і всередині. Завдяки цьому вони, також не іржавіють і не заростають зсередини і, отже, термін служби у них також високий, як і у пластикових. 

 

Однак з'єднання таких труб відбувається за допомогою клею і від того наскільки він якісний залежить міцність і термін служби труб. Клей є слабкою ланкою даного варіанту. Якщо він втрачає свої властивості, то місця де відбувається з'єднання труб починають підтікати. 

 

Труби з металопластику здатні витримувати високий тиск і велику температуру, просто і швидко монтуються, є можливість прокласти труби усередині стін, що дозволяє зробити інтер'єр більш якісно. 

 

Також варто відзначити, що з'єднання таких труб відбувається за допомогою спеціальних прес-фітингів, а, отже, їх не треба зварювати. 

 

Мідні труби мають дуже багато плюсів. Вони красиві, у них великий термін служби, мають універсальне використання, можуть використовуватися як всередині приміщень, так і зовні. Але є й один істотний мінус - це ціна. Труби з міді дуже дорого коштують. 

 

Монтаж пластикових труб 

 

Монтаж труб водопостачання поділяють на закритий, тобто труби монтують в стіни або підлогу і відкритий. 

 

Для того щоб провести заміну старих водопровідних труб треба перекрити воду. Прибрати старий водопровід. Провести монтаж новоговодопровода. 

 

Тому краще рішення - одразу звертатися до фахівців. Щоб все було зроблено якісно, надійно і на століття. 

 

Ми гарантуємо, що сантехнічні роботи, які проведе наш сантехнік, відповідають всім стандартам. Ми проводимо комунікації і робимо розведення ГВП та ХВП надійно і якісно.