Установка ванны (джакузи) в Виннице

Установка ванни, заміна ванни, демонтаж ванни, установка гидромассажной ванни у Вінниці.

Майстри Служби электрик винница виконають для Вас роботи по демонтажу старої ванни і установці нової стальної, акрилової, чавунної і гідромасажною ванни Вінниця.

 

Зараз на ринку є величезний вибір ванн: від невеликих до ексклюзивних і нестандартних за розмірами. Найбільш поширеними розмірами ванн є розміри: 150х70, 170х70, 170х80, 180х80. Бувають також укорочені ванни довгою 105 і 120 см.Ванни бувають чавунні, сталеві, акрилові і з мармуру. Вони відрізняються один від одного формою, розмірами, вагою і відповідно ціною. Найдешевші ванни - сталеві емальовані, найдорожчі - з мармуру та акрилові з гідромасажем, мають складне устаткування і пристрій в цілому. Такі ванни призначені для оздоровчих процедур. Вони встановлюються тільки фахівцями.

Найбільш поширеними на споживчому ринку є ванни вироблені з чавуну, стали і акрилу. Давайте детальніше опишемо властивості цих матеріалів.

чавунні ванни. Не думайте, що часи чавунних ванн канули в Лету. На даний момент це найпоширеніший тип ванн на пострадянському просторі. Такі ванни володіють багатьма позитивними якостями: не бояться корозії, надзвичайно міцні і довговічні, володіють великою тепловою інерцією, а це означає, що вода в них остигає досить повільно, внаслідок жорсткості конструкції не вимагають установки спеціальних підтримують каркасів.

Завдяки сучасним технологіям емальоване покриття чавунних ванн стало більш стійким до ударів і зберігає свій вигляд протягом багатьох років.

 До недоліків чавунних ванн можна, мабуть, віднести лише їх велику вагу: стандартна ванна важить 120-150 кг.

Ванни з такого матеріалу виробляються як європейськими виробниками, так і нашими найближчими сусідами. «Заморські» чавунні ванни відрізняються товщиною стінок (тонше, ніж у радянських або ж вітчизняних) так само вони оснащені регулюючими ніжками, що дуже зручно для установки.

Найякісніші ванни виробляються у Франції. Такі ванни зручні тим, що оснащені хромованими ручками з боків, а так само на дні знаходиться противоскользящее напилення, яке охороняє Вас від падіння.

сталеві ванни

Сталеві ванни набагато легше, ніж чавунні, десь порядку в 4,5 рази. Це є як мінусом, так і плюсом. Мінус в тому, що через такого ваги, з'являються деякі складності при її монтажі (вона вимагає додаткової фіксації). Це може бути клей, а так само під дно ванни необхідно буде викласти невеликі стовпчики з цегли, а щілини залити монтажною піною.

Причому всі ці процедури необхідно проводити при наповненій ванні (тому, як піна має властивість розширюватися). Так само багато власників сталевий ванни стверджують, що при наповненні її водою, має місце неприємний дзвінкий звук.

А так як ванна кімната має невеликий розмір по всьому простору розноситися немилозвучну відлуння. Правда в міру того як ванна наповнюється звук припиняється. Якщо ж Ви вважаєте, що ванна кімната не призначена для відпочинку і розслаблення, а саме якщо Вас не потурбують такі звуки Ви можете з легкістю купувати собі таку ванну. Тим більше, що при такому виборі Ви заощадите чимало коштів.

акрилові ванни

Можуть бути абсолютно різного розміру і різної форми. Їх можна оснастити системами гідромасажу, декоративним підсвічуванням і навіть прозорими вставками. При виборі такої ванни зверніть увагу на кількість опорних ніжок, чим їх більше, тим краще.

Це пов'язано з тим, що акрилові ванни мають властивість прогинатися під людиною. Постачальники ванн настійно рекомендують не намагатися самостійно встановлювати акрилову ванну Вінниця і тим більше не намагатися оснастити її різними «примочками».

Основні проблеми, з якими стикаються власники «чудо» ванни: по-перше, вона вимагає більш ретельного і дбайливого догляду, відколи й подряпини легко утворюються та й темніють з більшою швидкістю, по-друге, така ванна коштує дорожче чавунної або сталевої.

Як встановити ванну

Установку простий ванни без гидромассажного пристрою починають з закріплення її положення на ніжках - регульованих і нерегульованих або на спеціальному опорному пристрої, більш масивному і стійким, виконаному з литої, штампованої пластмаси з гумовими прокладками.

Опорні пристрої також мають ніжки. Гумові прокладки необхідні для регулювання нахилу ванни в бік випуску води з неї.

Після закріплення ванни на ніжках або опорних пристроях, до першого отвору в днищі ванни приєднують випуск з сифоном і переливом, верхня частина якого закріплюється в другому отворі (розташованому у верхній частині ванни).

Потім проводять підключення сифона до каналізаційної труби. Далі, використовуючи гнучку підводку, приєднують до труб гарячої та холодної води змішувач з душем. Всі з'єднання виконують із застосуванням герметика.

Установка гідромасажною ванни Вінниця

Гідромасажна ванна (джакузі) - це ванна, яка забезпечує терапевтичний ефект. Тому кількість бажаючих мати в своєму будинку джакузі постійно зростає.

Сьогодні світ сантехніки надає великий асортимент моделей джакузі, що відрізняються один від одного різноманітністю дизайну форм, обсягом і деякими іншими технічними характеристиками.

Вибравши джакузі за смаком і по КИШЕНІ - частина справи зроблена. Але, а тепер треба джакузі правильно встановити і підключити до системи водопроводу, каналізації і електрики. Установка гідромасажною ванни (джакузі) Вінниця в корені відрізняється від установки звичайної ванни, тому що така ванна додатково обладнана системою гідромасажу.

Тому установка гидромассажной ванни повинна проводитися не тільки досвідченим сантехніком, а й електриком. Так як крім водної частини гідромасажна ванна підключається до електромережі.

При установці гідромасажною ванни розетка обов'язково повинна бути оснащена захисним вимикачем від витоку струму. Це виключає ризики ураження електричним струмом, як в момент підключення, так і при експлуатації гідромасажною ванни.

У стандартний комплектгідромассажной ванни входять установча рама і монтажні ніжки, які забезпечують установку джакузі на необхідній висоті і строго по горизонталі. Як правило, установка гидромассажной ванни відбувається з установкою редуктора тиску, без якого може відбутися поломка ванни. Після установки і підключення джакузі Вам треба обов'язково її протестувати! Але не забудьте, що спочатку в гідромасажну ванну наливають трохи холодної води, а вже потім - гарячу.

Взагалі установка будь-якої ванни вимагає акуратності і спеціальних знань, так що краще довірити цю справу професійним майстрам.