Установка водонагревателя (бойлера) в Виннице

Установка проточного нагревателя, установка накопительного водонагревателя в Виннице.

Стоимость установки бойлера - 200 грн

Встановлення та підключення водонагрівачів Вінниця здійснюється нашими майстрами у зручний для Вас час і в найкоротші терміни, з дотриманням всіх технічних нормативів, пред'явлених виробником. 

 

Сучасні електричні водонагрівачі бувають проточні, накопичувальні і проточно-накопичувальні (комбіновані). Найбільш поширеними є проточні та накопичувальні. 

 

При використанні проточного водонагрівача, нагрів води при проходженні через нього відбувається моментально, як тільки це буде необхідно. 

 

Для цього в них використовуються дуже потужні Тени. Гідність - проточні водонагрівачі мають невеликі розміри, що дуже зручно. Недоліки - споживають велику кількість електроенергії (3-9 кВт), на виході буде слабкий напір води (тонка струмінь). 

 

При підключенні проточного водонагрівача Вінниця потрібно окрема силова електролінія із заземленням. Проточні водонагрівачі виробляють такі фірми: AEG, Electrolux (Швеція), Bosch, Junkers та Vaillant (Німеччина), Ariston, Riello, Sime (Італія), Stiebel Eltron, Мора (Чехія), Siemens (Німеччина), Polaris і ін. 

 

Накопичувальний водонагрівач являє собою ємність певного обсягу (від 10 до 150 л), накопичувальний водонагревательв якої під тиском мережі водопостачання знаходиться вода, нагріта до заданої температури. 

 

Вода в ємності нагрівається електричними ТЕНами. Теплоізоляція між внутрішнім баком і корпусом дозволяє протягом тривалого часу зберігати бажану температуру води. 

 

Накопичувальні водонагрівачі використовують як джерело тепла - електроенергію. Вони працюють від електромережі і використовуються як частина системи водопостачання. 

 

Основними елементами накопичувального электрическоговодонагревателя Вінниця, є внутрішній бак і нагрівальний елемент ТЕН, потужність якого зазвичай буває від 1,2 кВт до 2,5 кВт. 

 

Ці два параметри а так- ж температура холодної води визначають час нагрівання. Для 10-15 літрових водонагрівачів знадобиться приблизно 30-40 хв, щоб нагріти воду до 50 градусів. 

 

Нижче наведемо Вам таблицю орієнтовного часу нагрівання води в нагрівачі до 50 градусів залежно від його обсягу (потужність Тена 1,2 кВт) 

 

Обсяг Час нагріву 

10 л 25 хв 

30 л 90 хв 

50 л 160 хв 

80 л 240 хв 

 

Середня витрата води на одну людину - 25 літрів. Цього достатньо, щоб прийняти душ. 

 

Накопичувальні водонагрівачі виробляють такі фірми: AEG, Electrolux, Timberk, Gorenje, Ariston, Polaris, Thermex і ін. 

 

Підключення водонагрівача до електромережі 

 

Підключення електричного водонагрівача до мережі бажано виробляти окремим кабелем безпосередньо до щита харчування. 

 

Під час підключення потрібно брати до уваги кольору обплетення, відповідні стандартам: коричневий - фаза, синій - нульовий робочий, жовтий - дріт заземлення (нульовий захисний). 

 

Необхідно дотримуватися фазность підключення і уникати підключення фази замість нуля. Особливо це стосується водонагрівачів з електронним управлінням. 

З'єднувати один з одним нульовий і заземлення не допускається, так само як заборонено нульовий робочий і нульовий захисний провідники підключати на щитку до загального контактного затискача. 

Не допускається як заземлення використовувати трубопроводи водопостачання, каналізації, газові труби, труби центрального опалення, а так же арматуру залізобетонних будівель. 

 

В електричному ланцюзі харчування водонагрівача обов'язково повинен бути присутнім автомат відсічення харчування для розмикання ланцюга. 

 

При потужності Тена до 1,5 кВт перетин кабелю має бути не менше 1,5 мм, а струм відсічення автомата 10А. При потужності Тена до 2,5 кВт перетин кабелю має бути не менше 2,5 мм, а струм відсічення автомата 16А. При потужності Тена понад 2,5 кВт перетин кабелю має бути не менше 3,5 мм, а струм відсічення автомата 32А. 

 

У вартість установки і підключення накопичувального водонагрівача Вінниця входить: 

 

-прібитіе майстра в призначений час 

 

-Приведена водонагрівача з транспортувального стану в робоче 

 

-установка водонагрівача на штатне місце 

 

-Сантехнічні врізка в систему гарячого і холодного водопостачання з установкою зворотного клапана і підключення водонагрівача до води 

 

-підключення водонагрівача до силової електролінії 

 

-перевірка роботи водонагрівача на всіх режимах 

 

-коротка інструкція про правила техніки безпеки і правилах експлуатації приладу