УСТАНОВКА, Подвес телевизора ВИННИЦА

Установка телевизора Винница
Установка телевизора Винница

Винница

Установка, подвес телевизоров

Вид услуги Установка, подвес
Размер ТВ 22”-60 см, 32”-82 см, 37”-94 см, 40”-102 см, 42”-107 см, 50”-127 см, 60”–152 см, 70”-178 см

 

Сроки подключения от 1 часа до 1 дня
Стоимость до 40" от 250 грн

Стоимость от 42"

от 450 грн

Стоимость от 50"

от 550 грн

С придбанням телевізора далеко не обмежуються пріємні клопоти. Для того, щоб полную мірою насолодітіся всім багатством можливости нового, високо функціонального ЖК або плазмового телевізора, его треба правильно встановити. Если двадцять років тому установка телевізора обмежувалася вибором відповідної тумбочки, то в наші дні з'явилася нова можлівість - настінна інсталяція.

Установка ЖК телевізорів Вінниця - з гарантією якості. Варіанти монтажу ЖК-телевізора Вінниця.

Для монтажу ЖК-телевізорів і плазмових панелей використовують спеціальні пристрої - кронштейни. Монтаж телевізора на кронштейні - найвідоміший і надійний спосіб установки. Він підходить для будь-якого типу і розміру діагоналі телевізора.

 

Плоский монтаж.

Найбільш практичною вважається установка телевізора впритул до стіни - плоский монтаж. При такому монтажі необхідно вкрутити в стіну шурупи міцніше і повісити телевізор на спеціальні отвори, передбачені конструкцією. Даний спосіб досить простий, але в нього є свої мінуси. Якщо у вашому ЖК телевізорі або плазмової панелі передбачена обов'язкова вентиляція, що вимагає певного простору, то встановлювати телевізор, таким методом - не рекомендується. Крім того, регулювання нахилу і повороту телевізора неможлива. Подібним чином встановлюються телевізори, вага яких не перевищує 7-10 кг.

 

Фіксована установка телевізора.

На відміну від вище описаного способу, він забезпечує жорстку посадку телевізора на відстані двох дюймів від стіни, надаючи достатній простір для вентиляції. Цей спосіб, не передбачає його поворот або нахил. Вага телевізора не повинен перевищувати 15 кг.

 

Установка телевізора з регулюванням нахилу.

Такий монтаж телевізора, забезпечує його міцну установку і можливість вертикального нахилу. Телевізор при цьому знаходиться на достатній відстані від стіни, що забезпечує нормальне регулювання вентиляції. Міцна конструкція кронштейна здатна витримувати телевізори масою до 20 кг.

Установка телевізора з регулюванням нахилу і повороту.

Такий монтаж телевізора, забезпечує його більш зручне використання і дозволяє здійснювати поворот на 120 градусів в ліво і право, і нахиляти телевізор до 10 градусів в верх і в низ.

Для того щоб вибрати для себе найбільш підходящий спосіб монтажу ЖК-телевізора, необхідно вирішити, які функції кронштейна потрібні в обов'язковому порядку, а без яких можна обійтися. Вибір монтажу залежить від розмірів, ваги телевізора і необхідних функцій настінного кронштейна.

 

Економити на якості настінних кронштейнів та спеціалізованої установці не рекомендується зважаючи чималу вартість ЖК-телевізорів і плазмових панелей. Самостійна установка телевізора без необхідного досвіду - не найкращий вихід, адже гарантія на зіпсований телевізор у випадку його падіння через неправильне монтажу не передбачається.

 

Підбір типу і моделі кронштейна виконується відповідно до моделі телевізора, умовами розміщення і типом поверхні, на яку планується монтаж. Головні вимоги, яким має відповідати кріплення для телевізора - надійність і зручність в експлуатації (наприклад, можливість підключення додаткових пристроїв без необхідності знімати екран).

Фахівці ознайомлять з рекомендаціями щодо розміщення дисплеїв і врахують побажання замовника для досягнення максимального комфорту при перегляді. Монтаж телевізора у Вінниці на кухні відрізняється від установки телевізора в спальні або вітальні в частині вимог до розміщення екрана щодо зони перегляду.

У наші послуги з установки телевізора у Вінниці входять:

Підбір типу і моделі кронштейна, а також відповідної системи кріплень

Надійний і безпечний монтаж обладнання із застосуванням професійного інструменту

Гарантія на роботи - 24 місяці, на кріплення - до 120 місяців залежно від виробника

Вартість робіт по встановленню плоскопанельного телевізора або монітора на цеглу / бетон:

Установка телевізора на гіпсокартон оцінюється додатково - від 80 грн. в залежності від ваги телевізора, типу кронштейна і типу кріпильних систем. 

Установка телевизора Винница, установка телевизора +на стену, установка кронштейна +для телевизора, установка телевизора самсунг, установка телевизора lg, установка телевизора samsung, установка кронштейнов +для телевизора +на стену, установка телевизора цена, установка телевизора мастер Винница, установка телевизоров смарт Винница, кронштейн телевизор, мастер телевизор Винница, установка кронштейн Винница, повесить телевизор Винница.

Часті питання про установку телевізорів Вінниця

Як замовити послуги фахівців?

Набирайте будь-який номер. Є послуга зворотного дзвінка.

Який прайс на установку телевізорів у Вінниця?

  • Установка телевізора до 40 дюймів - от 250 грн
  • Установка телевізора від 42 дюймів - от 450 грн
  • Установка телевізора від 50 дюймів - от 550 грн
  • Купівля і доставка кронштейна - 100 грн
  • Підключення бойлера - від 350 грн
  • Установка унітазів - від 350 грн
  • Підключення пральної машини - від 300 грн

Скільки коштує виїзд майстра?

Якщо ви скористаєтеся послугами майстра, то вартість виїзду складе 0 грн, якщо ж майстер проконсультує вас, але не буде виконувати роботу, вартість виїзду складе 150 грн.

Які телевізори ви встановлюєте?

Sony, Samsung, Philips, HARPER, TELEFUNKEN, JVC, Thompson, Akai, Supra, та інші