Подключение бойлера в Виннице

Подключение бойлера Винница

(096) 504-55-11, (063) 301-25-84, (066) 472-93-55

"Ваш особистий сантехнік" пропонує підключення та установку побутових водонагрівачів та промислових бойлерів у Вінниці та Вінницькій області.

Профессиональне підключення водонагрівача у Вінниці нашими спеціалістами - це гарантія безперебійної та безпечної роботи Вашого обладнання.

Кваліфікована установка запобігає передчасному зносу і виходу з ладу вашої водонагрівачі.

Мы работаем с нагревателями любых моделей и производителей, любого типа и объема.

Всі роботи проводяться в строгому порядку з нормативними вимогами, протипожежної безпеки та правилами експлуатації побутових мереж.

Помимо встановлення та монтажу нагрівача наші спеціалісти можуть виконувати необхідні електротехнічні роботи:

- підвести проводку від щитки до водонагрівача;

- встановити роз'єми потрібного стандарту, пробки-автоматів і УЗО (пристрої захисного відключення).

Вартість підключення варьируется в межах 150 - 300 гривень залежно від типу та об'єму приладу.

Підключення накопительного водонагрівача не представляє особливих складнощів і проводиться в короткі терміни, за 1-2 години.

Установка проточного водонагрівача вимагає декілька більше часу, але також виконується протягом декількох годин.

Покупаю водонагрівач, ви забезпечуєте себе безперебійним, комфортним і незалежним від зовнішніх причин забезпеченням вашої квартири гарячою водою.

Однак при неправильному встановленні та підключенні водонагрівача м. Вінниця не тільки знижується ефективність його роботи, але й збільшується ймовірність виходу з ладу його систем, виникнення протікань і проривів в системі водопостачання.

Щоб захистити себе від можливих виникнення подібних проблем, підключення та установка водонагрівача краще доручити спеціалістам.

Наша компанія надає подібні послуги на найвищому якісному рівні. Робочі у нас фахівці, володіють всіма необхідними навиками проведення таких робіт, володіють глибокими знаннями не тільки в області сантехніки, але й електрики.

Таким чином, звернувшись до нас, ви будете гарантовано позбавитись від можливих проблем з вашим водонагрівачем, які можуть виникнути через неправильне його встановлення та підключення.