Заміна каналізаційних труб у Вінниці

Система каналізації використовується для стоку господарсько-побутових використаних рідин, вона являє собою трубопровід, що включає стояки, відвідні труби і випуски, з'єднані з унітазами, раковинами, ваннами, посудомийними і пральними машинами. Для виготовлення внутрішніх мереж найчастіше застосовуються пластмасові або чавунні труби.

Системи каналізації мають певним терміном служби, як правило, за умови якісного монтажу чавунні труби можуть використовуватися до 50 і навіть більше років. Але рано чи пізно, з причини природного зносу або перепланування житлових і господарських приміщень, каналізаційна система вимагає заміни або ремонту і доводиться вдаватися до допомоги професіоналів. Компанією «Ваш особистий сантехнік» здійснюється заміна каналізаційних труб на ПВХ-труби в квартирах і котеджах, житлових і побутових приміщеннях.

Переваги замовлення робіт у компанії «Ваш особистий сантехнік»

Забезпечення санітарно-гігієнічних та екологічних умов проживання в значній мірі залежать від стану каналізації, її бездоганного функціонування, і в цьому основна причина, чому слід роботи, пов'язані з її монтажем, ремонтом або обслуговуванням довіряти кваліфікованим фахівцям.

Наші переваги:

 

Виконання всіх робіт в максимально стислі і зручні для замовників терміни.

Порівняно низькі ціни, система знижок залежно від обсягу замовлення.

Сервісне і гарантійне обслуговування.

Комплексний підхід - від виїзду на об'єкт і розробки схеми до монтажу і пуско-налагоджувальних робіт.

Всі монтажні роботи виконуються трубами необхідного маркування та діаметру. Заміна каналізаційних труб фахівцями компанії «Ваш особистий сантехнік» здійснюється тільки на марковані за міжнародними стандартами і відповідають типу В, які відрізняються потовщеними стінками, високої температурної стійкістю, що особливо актуально при підключенні посудомийних і пральних машин. При монтажних роботах враховуються лінійне розширення матеріалів і необхідна пропускна здатність. Оптимальним розміром відвідного трубопроводу для умивальників, раковин вважається 50 мм, від унітазу 100 мм.

Заміна каналізаційних труб компанією «Ваш особистий сантехнік» здійснюється з урахуванням таких принципів:

Дотримання будівельних нормативів і затверджених технічних регламентів.

Тільки професійний підхід, заснований на використанні сучасних матеріалів і технологій, постійному вдосконаленню рівня фахівців, багаторівневий контроль якості на всіх етапах робіт.

  Найпоширеніші помилки при непрофесійному монтажі

Не забезпечується нормальний слив.

Виникають часті засори.

Може бути присутнім неприємний запах в місцях з'єднання трубопроводу.

Скорочується термін експлуатації системи. Найчастіше причиною цьому не є вибір неякісних труб, але неправильна стиковка.

Заміна каналізаційних труб у Вінниці є однією з найбільш відповідальних і складних операцій, і тривалий час насолоджуватися комфортом нормального функціонування системи каналізації можна лише тільки при дотриманні всіх тонкощів і нюансів, що доступно лише професіоналам.

 

Ремонт може коштувати стільки ж, скільки і вся заміна каналізаційних труб, тому оптимальним варіантом є не допускати помилок, ніж їх виправляти згодом.

 

Стоимость услуг