Обзор газовых колонок

Проточні водонагрівачі (газові колонки) - це пристрій здатне нагрівати воду за допомогою газу, і підтримувати в ньому постійну температуру. Всі газові колонки працюють за одним принципом, в основі якого лежить газовий пальник і мідний теплообмінник, через який проходить вода. Від якості саме цих елементів багато в чому залежить довговічна працездатність всього пристрою.

Сучасні газові водонагрівачі проточного типу безпечні в експлуатації. Система безпеки залежить від марки виробника і дозволяє контролювати полум'я запального пальника і циркуляцію води в теплообміннику.

Переваги газових колонок: компактні розміри, відсутність необхідності в електроживленні, необмежений обсяг гарячої води, економія води. Недоліки: необхідна наявність централізованої подачі газу до місця експлуатації водонагрівача. Представляємо вашій увазі загальні характеристики колонок, що є на ринку:

Газові колонки AEG

Газові водонагрівачі проточного типу AEG (газові колонки) представлені двома моделями з п'єзоелектричним розпалом (GWH 11 RN, GWH 14 RN) і однією моделлю з електронним запалюванням запального пальника (GWH 11 ERN). П'єзоелектричний розпал газової колонки передбачає ручне включення газової колонки (за допомогою електричної іскри, створеної п'єзоелементом). При електронному запалюванні пальника включення водонагрівача відбувається автоматично (при відкритті крана з гарячою водою).

Кожен водонагрівач має модульований пальник, підтримуючу незмінність заданої температури і регулюючу висоту полум'я при різному витраті води. Трирівнева система безпеки гарантує всім моделям газових колонок безпечну експлуатацію: датчик тяги реагує на перегрів верхній частині газової колонки, термопара автоматично припиняє подачу газу у разі згасання полум'я, гідравлічний клапан стежить за надходженням газу і оберігає прилад від перегріву.

Газові колонки ARISTON

Газові колонки під торговою маркою ARISTON випускаються італійським концерном Merloni SpA Termo Sanitari.

    Модельний ряд газових колонок Ariston, включає в себе чотири моделі водонагрівачів, що відрізняються потужністю та типом системи займання газового пальника. За корисної потужності пальника, колонки можна розділити на 17,4 і 22,7 кВт (ні) моделі, що дозволяє забезпечувати гарячою водою, одну або дві точки водоспоживання.

    Крім потужності газові колонки ARISTON Швидкий GIWH, діляться на моделі з п'езо і електронним розпалом (моделі PA і EA відповідно). Перевагу вибору тієї чи іншої системи, обумовлена комфортом при експлуатації, або особистим перевагою, так як на експлуатаційно-технічних характеристиках колонки вона ніяк не відбивається.

    Всі колонки ARISTON повністю адаптовані для експлуатації в умовах України, мають мінімальні вимоги до тиску води і газу, а також оснащені багаторівневою системою захисту. Вона відстежує несправності, які полягають в пропажі полум'я, перегрів теплообмінника, відсутність достатньої тяги димаря або виникненні зворотної тяги. У разі потреби ця система відключає прилад від газової магістралі і переводить його в неробочий стан, запобігаючи аварійні ситуації.

Газові колонки Bosch Junkers

Всі колонки влаштовані таким чином, що при змінi витрати води, колнонки Юнкерс, Бош, автоматично можуть змінювати потужність. Крім автоматичної системи регулювання потужності кожна газова колонка оснащена системою безпеки, такі як: контроль тяги, контроль наявності полум'я і контроль температури води. Газові колнки Юнкерс є: з пьезорозжигом (чергове полум'я); з електророзпалом від батарейок; з підпалом від мікрогідрогенератора гідроенергетики; колонка з закритою камерою згоряння.

Газові колонки Demrad

Газові колонки Demrad здатні задовольнити запит будь-якого споживача. Сьогодні модельний ряд нараховує дев'ять різних приладів.

    Вся продукція, що має Сертифікат відповідності системи на застосування на території України і Санітарно-епідеміологічний висновок.

    Газові колонки "Demrad" стійко працюють навіть при тиску газу на вході пальника 60-70 мм. водяного стовпа, що на 50% нижче номінальної. Унікальною особливістю газових колонок "Demrad" є низька мінімально допустима величина тиску води на вході. Для всіх моделей вона становить 0,1 атм.

    Всі газові колонки "Demrad" мають досконалу систему безпеки, що захищає їх від перегріву водяного контуру, від неконтрольованого зростання тиску, від відсутності тяги в димоході, від надходження газу без горіння і т.д.

    При бажанні, колонки можуть бути налаштовані для роботи на зрідженому газі.

Газові колонки Electrolux

 Газові водонагрівачі проточного типу, представлені фірмою Electrolux, швидко і якісно забезпечать Вас гарячою водою в необхідній кількості.

    Прилад оснащений подвійною системою безпеки: датчиком тяги і термопарою.

    У газових колонках Electrolux є модулирующая пальник, яка при зміні напору вхідної води буде відповідно реагувати і змінювати полум'я нагріву. Завдяки модулюючим пальнику колонка автоматично підлаштовується під змінився проток і стрибка температури води не відбувається.

    Крім того, в газових колонках Electrolux існують два режими потужності. Споживач сам може вибирати, в якому саме режимі йому користуватися колонкою - більш потужному або більш економічному.

Газові колонки Ferroli

Ferroli пропонує широкий модельний ряд газових проточних водонагрівачів продуктивністю від 5 до 15 л / хв, з автоматичним електро- і пьезорозжигом, що відрізняються потужністю, системою займання газового пальника, розмірами і комплектацією.

    Захист від перегріву забезпечується роботою термостата перегріву, від зникнення полум'я на пальнику - електродом контролю полум'я, термостат продуктів згоряння - контролює шляхи відведення димових газів, і у разі виникнення перешкод автоматично вимикає колонку. Датчик протоку газового водонагрівача забезпечує автоматичне включення водонагрівача у всіх тих випадках, коли буде відкритий кран подачі гарячої води. Забезпечує надходження газу до пальника лише після початку циркуляції води через теплообмінник. В автоматичному режимі регулює подачу газу до пальника.

Газові колонки MORA

MORA пропонує на українському ринку проточні газові водонагрівачі потужністю 17,5 кВт, 22,7 кВт, 28 кВт.

    Колонки "MORA" повністю адаптовані до українських умов експлуатації. - Вони надійно працюють при тиску газу від 130 мм водного стовпа і тиску води від 0,2-0,5 атм (залежно від моделі).

    У газових колонках "MORA" передбачена автоматичне регулювання потужності.

    Застосування особливих технологій виготовлення дозволяє газових колонок "MORA" працювати дивно тихо.

    Колонки MORA в стандартному виконанні поставляються на природному газі. При необхідності вони нескладно переводяться на скраплений газ уповноваженою організацією.

    Багатоступенева система безпеки колонок MORA, гарантує безпечну експлуатацію приладу протягом тривалого часу.

Газові колонки Vaillant

Нові проточні газові водонагрівачі atmoMAG Exclusiv подарують Вам незвичайний комфорт і зручність у використанні. Додайте його на кухні і у Вас вдома завжди буде гаряча вода!

    Завдяки зменшеним розмірам (680х350х259 мм), новому привабливому дизайну, тихій роботі і низькій температурі зовнішніх поверхонь, апарат ідеально впишеться в будь-який інтер'єр, а вбудовані пристрої контролю задовольнять найвищим вимогам з безпеки.

    Всі водонагрівачі, що містять у своїй маркуванні букву R (Rxz, RXI, GRX), мають у своєму складі регулятор тиску газу (упакований в коробці разом з водонагрівачем).

    Регулятор тиску газу забезпечує стабільну роботу водонагрівача Vaillant з номінальними параметрами для старих і нових систем газопостачання, у всьому діапазоні зміни тиску газу на вході (від 13 до 20 мбар) без перенастроювання, коливання тиску газу не роблять впливу на якість роботи водонагрівача Vaillant. Ремонт газовых колонок Хмельницкий