Монтаж теплых полов - Винница

Монтаж теплого пола

Винница, Винницкая область.

Вид услуги Установка, монтаж, укладка
Вид отопления автономное, твердое топливо, солнечное
Сроки ремонта от 1 часа до 7 дней
Составление сметы 200 грн

Система опалення водяна тепла підлога Вінниця. Теплый пол стоимость Винница, теплый пол цена Винница, теплый пол монтаж Винница. Концепція водяної теплої підлоги Вінниця (ВТП) зводиться до монтажу між підлогою та покриттям для підлоги мережі міні трубопроводів, по яких циркулює теплоносій - нагріта рідина (вода, розчин етиленгліколю, антифризу тощо).

Щоб тепло не йшло вниз, укладається шар теплоізоляції, як правило, з полістиролу. Товщина шару теплоізоляції від 20 до 300 мм в залежності від типу і опалювальної навантаження системи ВТП. Теплоносій віддає своє тепло матеріалу, навколишнього труби контурів теплої підлоги. Це може бути бетон стяжки, алюмінієві пластини, пісок тощо. в залежності від типу і пристрої системи ВТП.

Далі тепло передається чистового покриття. Кожне чистове покриття має своє термічний опір, залежне від матеріалу і товщини його виготовлення. Від нагрітої поверхні підлоги тепло піднімається вгору, опалюючи все приміщення.

Завдяки великій теплоотдающей поверхні зростає кількість випромінюваного тепла, яке, на відміну від конвекції при радіаторному опаленні, негайно поширює тепло до навколишніх предметів, забезпечуючи таким чином більш рівномірний горизонтальний і вертикальний розподіл тепла. При використанні ВТП відсутні холодні і перегріті зони, як при опаленні радіаторами (конвекторами, повітряними системами).

При радіаторному опаленні частка тепловіддачі за рахунок конвекції становить 80-100%. , А значить створюються умови, при яких перегрітий повітря піднімається вгору і, остигаючи, опускається вниз. Тобто за рахунок циркуляції повітря досягається середня комфортна температура в приміщенні. Промениста складова в радіаторної системи опалення, як правило, незначна. Оскільки люди відчувають себе більш комфортно при прохолодному повітрі на рівні голови і теплом у ніг, підлогове опалення являє собою систему ідеального рівномірного розподілу тепла.

Температура в приміщенні може бути знижена на 1-2 градуси без втрати людиною відчуття комфорту. Наприклад, якщо при радіаторної системи опалення людина відчуває себе комфортно при температурі 20-22 ° С, то при опаленні ВТП комфортної для нього буде температура 18-20 ° С. Зниження температури на 2 ° С забезпечує близько 12% заощадження споживаної енергії.

Але, необхідно пам'ятати (!), Що температура комфорту є виключно індивідуальною характеристикою людини (для одного це буде 17 ° С, для іншого 22 ° С і так далі).

В процесі експлуатації ВТП користувач сам знаходить для себе найбільш комфортний діапазон температур, а зональна (покомнатно) автоматика покликана підтримувати цю температуру постійною. Звідси і випливає велике значення кімнатних термостатів, якими деякі проектувальники або споживачі нехтують. Рівномірний розподіл тепла і широту поверхні нагрівання, крім комфорту, дозволяє використовувати в ВТП нижчі температури теплоносія. ВТП є низькотемпературної системою опалення, де температура теплоносія становить 30-50 ° С (для порівняння, в радіаторної системи - 70-95 ° С).

Залежно від застосовуваних схем і технічних рішень можна досягти економії тепла (енергоресурсів) від 10% до 50% (складається в сукупності з економії на наступних ділянках):

Економія в мережах і магістральних трубопроводах через зниження втрат за рахунок передачі теплоносія нижчої температури. Фактична економія залежить від довжини магістральних трубопроводів і мереж, а також умов їх прокладки. Як наслідок, додаткова економія на товщині теплоізоляційних матеріалів

Економія за рахунок зниження і управління температурою в приміщеннях (дивіться вище). Додатково (до 20%) може бути досягнута економія за рахунок застосування автоматики з погодної компенсацією (управління температурою теплоносія і (або) температурою 40 ° С 33 ° С 30 ° С 26 ° С 22 ° С 18 ° С 5 в приміщенні в залежності від температури на вулиці). Наприклад, система сніготанення та антизледеніння економічніше на 70% і більше при використанні з контролером управління, ніж система без нього

Зниження (отже, економія близько 6-8% витрат) тепловтрат через огороджувальні конструкції через відсутність зон перегріву за опалювальними приладами (дивіться вище)

Істотна економія при використанні спільно з джерелами тепла типу «тепловий насос», де до 80% тепла витягується з навколишнього середовища. При цьому найбільший коефіцієнт перетворення в подібних установках досягається при виробленні температури теплоносія до 35 ° С. При необхідності отримання теплоносія температурою 50-60 ° С ефективність теплового насоса значно знижується. Для температур понад 60 ° С (радіатори, конвектори, повітряне опалення) застосування теплових насосів не ефективно

Економія через виникнення ефекту саморегуляції (дивіться нижче опис ефекту)

Економія може досягати 8-15% в залежності від тепловтрат приміщення, кількості і типу тепловиділяючих предметів в приміщенні і інтенсивності їх використання. Основні переваги систем опалення на основі водяних теплих підлог:

1. Комфорт. Підтримка температури в комфортному для людини діапазоні. Відсутність перегрітих і переохолоджених зон.

2. Затишок. Рівномірний розподіл температури по всьому об'єму приміщення (вертикально і горизонтально).

3. Сучасний дизайн. Скритність систем, на увазі тільки термостати.

4. Надійність. Системи ВТП мають тривалий термін служби (десятиліття), але не вимагають дорогого і висококваліфікованого обслуговування.

5. Економічність. Зниження тепловтрат при застосуванні ВТП в порівнянні з радіаторними системами, яке, в першу чергу, досягається за рахунок більш низького значення температури повітря в приміщеннях, при якому забезпечується тепловий комфорт.

6. Раціональність. Збільшення пропускної здатності теплових мереж за рахунок використання теплоносія нижчої температури.

7. Перспективність. Системи ВТП вдало поєднуються з теплонасосними установками (різко підвищується коефіцієнт ефективності ТНУ), які все більше застосовуються в сучасному будівництві. Ремонт газовых котлов Винница

Часті питання про монтаж теплої підлоги Вінниця

Як замовити послуги фахівців?

Набирайте будь-який номер. Є послуга зворотного дзвінка.

Який прайс на монтаж теплої підлоги Вінниця?

  • Виклик майстра - 0 грн.
  • Встановлення радіатора - от 500 грн
  • Встановлення точки опалення - от 480 грн
  • Встановлення точки водопроводу - от 190 грн
  • Монтаж теплої підлоги, за м2 - от 120 грн
  • Встановлення гребінки - от 500 грн
  • Встановлення газового котла - від 1200 грн

Скільки коштує виїзд майстра?

Якщо ви скористаєтеся послугами майстра, то вартість виїзду складе 0 грн, якщо ж майстер проконсультує вас, але не буде виконувати роботу, вартість виїзду складе 200 грн.

Чому слід замовити майстра у нас?

Чесна ціна. У 50% випадків ми називаємо кінцеву ціну по телефону. Пояснюємо, в яких випадках вона може змінитися за місцем! Зазвичай приїжджаємо протягом доби. Є терміновий виклик за 1 год.