Усунення течі водопроводу у Вінниці

У вас тече кран? тече труба? Тече батарея? Не відкладайте ремонт! "Ваш особистий сантехнік" усуне будь-які течі водопроводу у Вінниці. Усунення течі в трубах, кранах, батареях, полотенцесушителях, ваннах, унітазах - це наша робота.

 

Причини виникнення та способи усунення течі води в будинках.

Побутові проблеми, що стосуються поломки сантехніки, мабуть, знайомі кожному домовласникові. Залишати все на самоплив в таких випадках не можна, що виникли проблеми необхідно вирішувати. 

 

Поломка унітазу - варіанти вирішення проблеми 

 

Досить часто в квартирах їх мешканці стикаються з поломкою унітазів. Якщо ви помітили, що з бачка унітазу тече вода, це може означати лише одне - стронуть механізм змиву води. Це могло відбутися з кількох причин, наприклад, у зв'язку з досить довгої експлуатацією унітазу, тому його конструкція змиву прийшла в непридатність, або через неакуратне поводження з ним. Так, неодноразові різкі натискання на кнопку змиву цілком можуть привести до виходу з ладу цього крихкого механізму. 

Якщо ви помітили, що тече бачок унітазу, варто якнайшвидше зайнятися усуненням цієї течі. Якщо ви не розбираєтеся в тому, як функціонує система змиву води в туалеті і жодного разу не мали з цим справи, то самостійно братися за вирішення цієї проблеми не варто. Вийти з такої неприємної ситуації може допомогти сусід, який займається сантехнічними роботами. Однак якщо такого немає, то тоді розраховувати не на кого. 

Якщо у вас в будинку встановлені лічильники на воду, і є спеціальні крани для її перекривання, то це може допомогти на перший час. Не секрет, що якщо постійно тече вода в унітазі, то показання лічильника збільшуються, а, отже, вам доведеться платити за воду, яку ви, власне, і не використовували за призначенням. Тому, як тільки ви перестаєте користуватися водою, перекривайте її, щоб вона не текла безцільно. Так можна протриматися пару днів. За цей час необхідно знайти професійного сантехніка у Вінниці, який буде достатньо компетентний і погодиться взятися за роботу. Звичайно, за його послуги доведеться заплатити певні гроші, проте краще фахівців з сантехнічних робіт ніхто не знає, як усунути текти в унітазі. 

 

Поширені проблеми виходу з ладу сантехніки 

 

Отже, проблеми, пов'язані з поломкою сантехніки, можуть бути викликані зовсім різними причинами. Найпоширенішою є ситуація, коли з'являється текти між бачком і унітазом, а також багатьом знайомо виникнення текти бачка в унітаз. Дана проблема може бути викликана різними чинниками, в зв'язку з цим вона може мати різні рішення. 

По-перше, можливо, що тече бачок унітазу з причини поломки груші, яка через зношування і деформації, що виникла в процесі експлуатації, перестала прилягати до сідла настільки щільно, як це було раніше. Вихід з ситуації, що склалася полягає в здійсненні її заміни або ж виправленні наявного варіанту, що потребують менших грошових витрат. Якщо в силу певних обставин ви не має можливість провести заміну несправного елемента, в більшості випадків його можна відремонтувати. Для цього потрібно наповнити грушу клоччям чи іншими матеріалами з метою забезпечення більш щільного прилягання до сідла. Аналогічна проблема, яка полягає в тому, що тече унітаз, може бути викликана і самим сідлом. Також викликати текти і заважати щільному прилягання може з'являється іржа. Для її видалення використовуйте наждачний папір або ніж. 

По-друге, текти, яка виникає між унітазом і його бачком, може з'явитися через застосування не оцинкованих болтів, а також в результаті їх слабкої затяжки, яка здійснювалася при установці сантехнічного обладнання. Можливо, що тече з під унітазу саме тому. Якщо болт виготовлений із сталі, то ймовірність того, що він може значно швидше зіпсуватися і втратити всі свої властивості через постійного впливу вологості, збільшується. Так, окислення болта означає зменшення його діаметра, що, в свою чергу, викликає появу води. 

Нарешті, по-третє, причиною появи течі може з'явитися утворення в бачку тріщини. Поява тріщин на бачку унітаза зв'язно, як правило, з тим, що досить велика кількість відвідувачів туалету найчастіше встають на нього ногами. Будинки це можуть бути діти. Усунення течі в унітазі в такому випадку може зайняти багато часу і зажадати чималих вкладень. Інакше кажучи, частою причиною приходу бачка в непридатність стає недостатньо дбайливе поводження з цією сантехнікою. Безумовно, це абсолютно неприпустимо. Фаянс або фарфор вимагають до себе досить великої уваги і ретельного догляду. В деяких випадках поява тріщин відбувається через неправильне розміщення полиць. У разі якщо полку встановлена безпосередньо над бачком, то не можна виключати ймовірність її падіння, що послужить причиною не тільки виникнення тріщини на ньому, а й того, що він повністю розіб'ється від потужного удару. 

Тепер ви знаєте, що робити якщо тече унітаз - самостійно з'ясувати причину і викликати фахівця для її усунення. При наявності серйозних механічних пошкоджень, виявлених на бачку, виникає необхідність його повної заміни. 

 

Течь з крана і причини його виходу з ладу 

 

Важко заперечувати, що водопровідний кран в більшості випадків починає підтікати в самі невідповідні моменти. Якщо складні ремонтні роботи водопровідної мережі доцільно довіряти виключно професійним сантехнікам, то усунути текти водопровідного крана своїми силами здатний практично будь-який господар. 

Найбільш частим виходом з ладу страждають, як показує практика, змішувачі та крани, які відповідають за гаряче водопостачання. В результаті тривалої експлуатації водопровідний кран дає текти, в ряді випадків починає деренчати і, як наслідок, неякісно перекриває воду. 

Перед тим, як приступити до процесу виявлення і подальшого усунення виниклих неполадок, які вплинули на те, що постійно капає кран, необхідно відключити подачу в квартиру води. З цією метою потрібно закрити призначений для подачі води загальний вентиль. Як правило, він розташований в туалетній кімнаті на водопровідній трубі. 

Найпоширенішою причиною неполадок, що відбуваються в водопровідному крані у Вінниці, стає знос прокладки, яка служить для ущільнення, а також зношеність різьби, розташованої на штоку, або погана набивка сальника. Саме через це тече кран. Нерідкі випадки, коли протечка відбувається через потрапляння найдрібніших сторонніх елементів в систему, наприклад, окалини, піщинок і так далі. Осідаючи між гніздом клапана і прокладкою ущільнювача, такі частинки сприяють руйнуванню останньої. Крім того, дефект прокладки цілком може бути викликаний надмірним зусиллям, яке було докладено при закручуванні крана. 

Якщо ви зможете з'ясувати при візуальному огляді і частковому розборі даної сантехніки, що тече вода з крана саме через прокладки, то необхідно придбати нову. Для цього вам необхідно звернутися в спеціалізований магазин, який торгує сантехнікою. Так як прокладка, встановлена в крані, з якого здійснюється подача гарячої води, досить швидко втрачає свої властивості (що в свою чергу призводить до появи течі), слід купити кілька таких гумок, одна з яких буде встановлена, а що залишилися підуть в запас. Їх вартість не така висока, тому придбати кілька штук нічого не заважає. Тепер, коли тече кран що робити ви знаєте. 

 

Коли тече водопровідна труба ... 

 

Ремонт водопровідних труб у Вінниці передбачає зовсім не планову заміну всієї водопровідної системи, а несподіване виникнення форс-мажорних обставин, за яких про неквапливості і плановості мова не йде. В такому випадку кожна хвилина повинна бути на рахунку. Що з'явилася текти, яка в будь-яку секунду може перетворитися на сильний прорив, вимагає здійснення термінового ремонту водопровідних труб, який не терпить зволікань. Необхідно щось почати як мінімум до прибуття аварійної бригади сантехніків. Таким чином, протечка труби - проблема зовсім не жартівлива. 

Розглянемо кілька варіантів термінового ремонту, які можна використовувати для металопластикових і сталевих труб. Варто відзначити, що практично всі методи схожі, є лише деякі нюанси. Отже, абсолютно несподівано вами було виявлено витік води, що з'явилася в системі водопроводу. Перше ваша дія має бути спрямоване на те, щоб якнайшвидшим чином добитися перекриття подачі води в вашу квартиру. Наступний крок - визначення місця несправності. Безумовно, було б дуже чудово, якби у вас під рукою виявився інструмент, який призначається для випадків, коли тече труба, і сантехнічний ремонтний комплект. Тим не менш, далеко не завжди вдається все передбачити. Тому при виявленні місця прориву слід приступати до ремонтних робіт водопровідної труби за допомогою підручних засобів. 

Після того, як повністю відключена подача в систему води і на трубі виявлені місця тріщини або свища, цю ділянку потрібно ретельно висушити. Самим ідеальним варіантом є застосування жіночого фена для волосся. Процедура сушки труби не повинна зайняти у вас багато часу. Усунення течі в трубах може здійснюватися з використанням наступних предметів: 

- Епоксидний клей або герметик - це найбільш довговічний і найпростіший спосіб. При наявності цих коштів ремонтується ділянка труби необхідно ретельно знежирити за допомогою розчинника і зачистити його (особливо, якщо мова йде про металевій трубі), тим самим, прибравши іржу і фарбу на протязі 3-5 см в обидві сторони від місця, де виявлена текти. А якщо у вас в будинку є «холодне зварювання», то проблему можна вважати вирішеною - її залишається тільки нанести на отвір, де протікає труба; 

- Накладка бандажа, вирізана з гуми від велосипедної або автомобільної камери, також є тимчасовим варіантом. З камери слід вирізати гумову смужку потрібного розміру, а потім за допомогою звичайного дроту або хомутів закріпити її на трубі; 

- Фланець - ще один умовно-тимчасовий спосіб здійснення ремонту своїми руками водопровідних труб. Безумовно, для цього потрібна наявність спеціального заводського фланця або можливість швидкого його придбання. 

Таким чином, як тільки вами було виявлено, що тече труба опалення, відразу ж перекривайте воду, телефонуйте професійному сантехніку у Вінниці і постарайтеся тимчасово зупинити проникнення води через що утворилося в трубах отвір. 

 

Протікання батареї: причини і рішення даної проблеми 

 

Не варто заперечувати, що ймовірність зіткнутися з проблемою, що полягає в протіканні батареї, присутній завжди незалежно від пори року. Але якщо в літній період прояви течі є більш нешкідливими, тому що являють собою невеликі іржаві патьоки, то раптово виникла протечка під час функціонування батарей опалення на повну потужність може привести до серйозного потопу, усунення наслідків якого сильно вдарить по фінансовій стороні питання. 

Отже, що робити, коли тече батарея опалення? Не помітити, що утворилася текти в опалювальній системі вашого будинку, мабуть, неможливо. Поступово збільшується на підлозі калюжа дасть зрозуміти, що щось не так. Те ж саме можна сказати про зміну в приміщенні рівня вологості. Виявивши місце протікання, слід виконати наступні дії: 

- Негайно слід додзвонитися до диспетчера аварійної служби, щоб якомога швидше викликати бригаду фахівців для усунення течі. В цей час необхідно встановити відповідну ємність там, де протікає батарея. Проте варто бути готовим до того, що вода не стікатиме саме в підставлену відро, воліючи шмагати в інші сторони і норовлячи обдати всіх, хто захоче спробувати наблизитися; 

- Спробуйте усунути текти в системі опалення, для цього можна використовувати щільну масивну тканину або ковдру, якою слід щільно накрити місце, де розташований отвір. Безумовно, повністю усунути попадання води в квартиру таким способом не вдасться, однак збирати воду стане значно простіше. Коли течуть батареї, цей спосіб може допомогти захистити від протікання сусідів, які проживають нижче, а себе від непередбачених додаткових витрат, які будуть потрібні на ремонт їхньої квартири. Звичайно, варто спробувати й у власній квартирі зробити все можливе, щоб уберегти речі, стеля і шпалери від гарячого «душа».

Ваш личный сантехник - стоимость услуг