Без царя можно прожить без сантехника никак

Сантехнік (скорочення від «технік по санітарному обладнанню», використовуються інші назви: слюсар-сантехнік, водопровідник) - працівник, що займається монтажем, експлуатацією або ремонтом сантехнічного обладнання (Вікіпедія).

Кожному з нас доводиться стикатися з людьми з різних галузей, але замислюємося ми хто ця людина не на роботі, а в житті: його сімейний статус, наявність дітей, освіти, особистих інтересів. Ми просто впускаємо в будинок абсолютно незнайомої людини, що б той, наприклад, повісив батарею, а потім прощаємося з ним, навіть не дізнавшись його ім'я. Зайнявшись статистикою, ми вирішили в процентному співвідношенні вивести людей, що займаються сантехнічними роботами, на чисту воду.

 

В результаті дослідження отримані наступні дані:

 

Чоловіки - сантехніки 96%

Жінки - сантехніки 4%

  

Освіта:

Сантехніки з вищою освітою 15%

Сантехніки зі спеціальною освітою 67%

Сантехніки без освіти 18%

Сімейний стан:

Сантехніки одружені (заміжні) 59%

Сантехніки холості 41%

Наявність дітей:

Сантехніки з дітьми 73%

Сантехніки без дітей на 27%

 

Вплив особистісних характеристик на професійні навички:

Стать:

Чоловіки-сантехніки - це класика. Природно, вони впораються з поставленим завданням набагато краще, ніж жінки, адже у них це вже «в крові». У чоловіків пріоритет ставиться на якість.

Але жінки мають ряд переваг. По-перше, у жінок підхід до всього «гнучкий»: жінка може подивитися на проблему з декількох сторін, на відміну від «прямолінійних» чоловіків. Цим можна домогтися якоїсь «креативності», але є ризик отримати не те, що треба. По-друге, жінки акуратніше підходять до багатьох речей, крім якості їм важливо, щоб було «красиво».

Відео «Жінки-сантехніки»

Освіта:

Сантехніки з вищою освітою (інженер-сантехнік) - це людина, яка з легкістю відповість Вам, що є таке явище, як кавітація, контр-уклону, гідравлічний удар, конвекція, вплив радіуса заокруглення труби на кількість «бульбашок» у воді, який за формою повинна бути труба, щоб швидкість води збільшилася або зменшилася. Але це не означає, що ця людина з легкістю втілить Ваші побажання в реалі. «Заважає вантаж знань». В основному дана прошарок людей займається проектуванням тих чи інших задумів і далі передає роботу вже майстрам-сантехнікам, які «на око», без зайвих обчислень, якісно втілять їх електронний проект. Хоча буває, що інженери-сантехніки не довіряють майстрам-сантехнікам і самі «рвуться в бій», так як тільки собі довіряєш найбільше. На мою особисту думку і досвіду краще довірити роботу майстру-сантехніку, так як він перемагає навичками.

Сімейний стан і наявність дітей:

Сантехніки холості, не обтяжені сім'єю можуть працювати «без перерв і вихідних»: їх день не нормований, їм не потрібно бігти додому «купати дітей» або «варити борщ». Але вони менш відповідальні, так як у них менше турбот. Сімейні люди, звичайно, серйозніше до справи ставляться, але вони можуть тікати раніше, щоб забрати діток зі школи / садочка, або взагалі на лікарняний піти. Всі ці висновки, природно, є відносними і узагальненими.