Установка та чистка Бойлера у Вінниці

Для наших майстрів підключення водонагрівача води будь-якої конфігурації не представляє труднощів. Величезний досвід у подібній діяльності дозволяє оперативно і якісно виконувати всі необхідні заходи, гарантуючи неперевершену надійність і безпеку використання нагрівального обладнання. 

Замовити установку бойлера в межах Вінниці можна за телефоном (096) 504-55-11, також викликати сантехніка на будинок можна залишивши заявку на сайті.

 

Переваги використання електричних або газових нагрівачів води можна перераховувати протягом тривалого часу. Високотехнологічне і зручне обладнання все більше поширюється в споживчому середовищі і приносить величезну користь при організації повсякденних побутових процесів. 

Якщо з якихось, небудь причин в житловому або виробничому приміщенні відсутнє джерело гарячої води, це приносить серйозні незручності, так як без гарячої води гігієнічні процедури стають скрутними. Але так як джерел гарячої води вибір не настільки великий, застосування накопичувального водонагрівача, або як прозваний в народі електричні бойлер, стає цілком доречно і розглядається в першу чергу. 

 

Установка бойлера Вінниця 

Отже, приступаючи до монтажних робіт по установку водонагрівача (бойлера) необхідно визначиться з місцем, де він буде розташований. Основні критерії при виборі місця такі: 

Водонагрівач (бойлер) повинен розташовуватися на несучій стіні, так як вага повного бойлера досить великий (маса порожнього бойлера + об'єм води), наприклад вага 80 літрового бойлера з водою становить приблизно 105 кг. 

Система водопостачання бажано, щоб розташовувалася поруч, інакше це призводить до додаткових витрат за матеріалом. 

В мете установки бажано розташувати розетку електричного живлення з контуром заземлення 

Вибравши місце необхідно провести розмітку для кріпильних з'єднань. Залежно від моделі водонагрівача (бойлера) кріплення можуть бути представлені у вигляді кронштейнів або у вигляді монтажної планки, також їх кількість залежить від моделі бойлера. Провівши розмітку і встановивши кріплення, навішуємо бойлер на кріплення, при цьому необхідно упевнитися в правильності посадки кріплення в пази. 

При підключенні водонагрівача Вінниця до системи водопостачання необхідно передбачити відсікає що запірну арматуру і неповернуті клапана. Так само в обов'язковому порядку слід встановити запобіжний клапан («підривної» клапан), призначеного для скидання зайвого тиску з бойлера, який перевищує 5,5 атм. Тим самим забезпечивши безпеку внутрішнього бака в бойлері. Труби для підведення системи водопостачання можна застосовувати різноманітні: металопластикові або 

поліпропіленові труби, що ні як не позначиться на бойлері. Не забудьте передбачити установку магнітного Фільт для збільшення терміну служби нагрівальних елементів. 

Після підключення системи водопостачання до бойлера необхідно наповнити внутрішній бак водою, при цьому спускаючи виходить повітря з гарячого водопроводу, наприклад, через змішувач. Як тільки замість повітря з'явитися постійна струмінь води можна закрити змішувач - це говорить про те, що бойлер повний води і готовий до використання. 

Підключивши електроживлення, переконайтеся, що індикатор світиться. Виставивши необхідну температуру на термостаті, бажано, що б вона не перевищувала економ режим (+650), ви можете користуватися гарячою водою. Спочатку час нагріву води залежить від кількості і потужності нагрівальних елементів, а також від обсягу самого бойлера. 

Не забувайте про те, що водонагрівач вимагає певного технічного обслуговування. При не дотриманні термінів технічного обслуговування ви збільшуєте ймовірність поломки накопичувального водонагрівача. 

 

Ваш личный сантехник Винница

Стоимость услуг