Автономное отопление дома в Виннице

1. Мы не даем консультации по установке автономного отопления по телефону.

2. Вызов нашего мастера бесплатный.

3. Консультация при вызове на объект бесплатная.

4. Составление сметы: депозит 200 грн. При успешной сделке, по завершению монтажных работ мы вернем вам эти деньги.

Автономное отопление Винница

Автономне опалення Вінниця побудовано на правильній роботі газового котла. Сучасні опалювальні котли фірми базуються на мікропроцесорах, які розраховують і регулюючих оптимальні параметри згоряння паливної суміші.

Автономна система опалення розробляється і встановлюється для великих приватних будинків, промислових об'єктів.

Газові котли для автономного опалення

Існує два основних види газових котлів:

Атмосферні. ККД котлів 80-90%. ККД систем опалення на базі атмосферних котлів 50-60%.

Конденсаційні. Ккд котлів 103 - 110% (ККД котлів по розраховується правилам теплотехніки, тобто без урахування температури конденсації пари у вихлопних газах, тому він більше 100%). ККД систем опалення на базі конденсаційних котлів 95-105%.

Вартість автономного опалення в Вінниці

Вартість автономного опалення для будинку залежить від економічності котлів і проекту самої системи.

Установка котла автономного опалення для будинку

Економічність котла і автономної системи отопленіязавісіт в першу чергу від температури вихлопних газів, чим вона нижча, тим економічніше опалення. У атмосферних котлів середня температура вихлопу - 110 ° С, у конденсаційних котлів температура вихлопу дорівнює температурі рідини, що підлягає поверненню з системи опалення, тобто в середньому 30 ° С.

Існує два основних типи газових котлів:

настінні

підлогові

Якщо площа вашого будинку не перевищує 250-300 м2 (в залежності від теплових втрат будинку), то вам підійде настінний котел. Найбільш поширені настінні котли потужністю від 24 до 28 кВт.

 

Автономне опалення, вартість автономної системи опалення

Дані котли автономного опалення мають діапазон потужності від 7 до 28 кВт. Тобто якщо площа вашого будинку наприклад 80м2, то котел буде працювати не на всю потужність і не буде відбуватися перевитрати в споживанні газу.

Настінні котли мають масу переваг. Настінний котел досить компактний і не займає багато місця. Він вже обладнаний насосом. Також чимало важливим фактором є те, що для настінного котла не потрібно окремого димоходу.

Настінні котли автономного опалення комплектуються власним димоходом і виглядає це наступним чином: Котел вішається на стіну, в стіні робиться наскрізний отвір на вулицю, через яке виходить димохід.

Таким чином, здійснюється не тільки відведення газів, але і приплив повітря, що в свою чергу дозволяє встановити котел практично в будь-якому приміщенні і не облаштовувати окреме провітрюване приміщення під котельню.

Настінні котли підрозділяються: Одноконтурні. Двоконтурні.

Одноконтурний котел працює тільки на автономне опалення будинку. Двоконтурний котел крім опалення будинку, може виробляти і гарячу воду. Тобто, встановлюючи двох контурний котел, ви отримуєте систему два в одному. Також двоконтурні котли можуть бути обладнані вбудованим бойлером на 48 літрів. Якщо за розрахунками споживання води перевищує Гарячий Продуктивність двоконтурного котла, можна Встановити окремий від 100 Бойлер до 500 літрів.

У більшості випадків підлогові котли встановлюються, коли площа будинку перевищує 300м2. Потужність підлогових котлів для приватних будинків варіюється від 32 до 95кВт.

Котел можна доукомплектувати бойлером для вироблення гарячого водопостачання і автоматика для регулювання режиму роботи котла. Якщо комфортна температура в будинку вам необхідна тільки у вихідні дні, то за допомогою автоматики можна виставити певний режим робіт. На тижні котел буде підтримувати задану мінімальну плюсову температуру, а до вихідних автоматично підніме температуру до необхідної, що дозволяє економити паливо.

Таким чином, незалежно від того, який тип котла ви оберете або якою вартістю виберіть систему автономного опалення, при правильно змонтованої системи опалення та встановлення автоматики для регулювання роботи котла, газове опалення будинку буде економічним, безпечним і комфортним.