Замена стояков Винница

Замена стояков Винница
Замена стояков Винница

Винница, Винницкий р-он

Замена стояков

Вид услуги демонтаж, монтаж стояков
Вид стояков водопровод, отопление, канализация
Сроки ремонта от 1 часа до 2 дней
Стоимость ремонта от 1500 грн

Производим замену стояков в многоквартирных домах Винница. Меняем трубы отрытые зоны стояков так и в нишах. Делаем ремонт под ключ всего дома с подвала до верхнего этажа с заменой коренного крана на весь стояк Винница. Цены Доступные.

Заміна стояків Вінниця. На практиці повною заміною та ремонтом стояків у Вінниці повинні займатися служби, які обслуговують будинки та прибудинкові території (ЖЕК, ЖБК). У теорії ж все виходить навпаки. ЖЕКи відмовляються проводити повний ремонт або заміну стояка Вінниця, вдаючись тільки до точкового ремонту, і просто заварюють утворився свищ. Такий метод ніяк не вирішить всю проблему, що створилася і не убезпечить власника квартири від подальших проблем, так як найбільш схильні до зносу, як вже зазначалося, є ділянки в плитах перекриття. Повна заміна стояків Вінниця водопостачання повинна здійснюватися з використанням поліпропіленових труб іноземного виробництва, які мають безліч переваг в порівнянні з пострадянськими виробниками труб. Якщо ви проживаєте у відносно недавно побудованому багатоквартирному будинку (до десяти років), то, як правило, необхідності в заміні стояків водопостачання Вінниця немає, так в багатьох нових будинках стали встановлювати труби із сучасних матеріалів і при правильній експлуатації вони служать довгі роки. Якщо ж ви вирішили ремонтувати стояк в одній квартирі, то варто знати кілька правил. 

 

Заборонено: суміщати різні матеріали для однієї труби. Див фото 1 Якщо труба сталева, то і ставку необхідно робити сталеву, якщо труба пластикова, то і ставка повинна бути виконана з такого ж пластика. В іншому випадку, при комбінуванні матеріалів, відремонтована система буде ненадійна і незабаром буде потрібно подальший ремонт, але вже більш витратний. 

 

Вартість заміни стояків у Вінниці. Швидка і якісна заміна стояків водопостачання, ціна на цю частину ремонту не маленька і залежить від безлічі факторів (регіон, вид стояка, кваліфікація майстра і так далі). Наприклад, у Вінниці, щоб відключити весь стояк багатоквартирного будинку від водопостачання необхідно заплатити приблизно 200 грн за одну годину відключення. Таким чином, перед початком роботи вам необхідно мати все необхідне для ремонту, щоб не затягувати з цим на кілька годин. Різьбові і сталеві з'єднання необхідні для установки оцинкованих сталевих труб, як показує практика, практичніше виробляти на зварюванні. Важливо! Варто пам'ятати, що при зварюванні оцинкованої труби звичайними електродами або просто зварювальної дротом, необхідно видалити оцинкований шар з того місця, де буде проводитися зварювання і потрібно зварювати труби один з одним внахлест. Так як ці шари схильні випаровуванню і після закінчення зварювання залишаються деякі місця для проникнення вологи. Після закінчення зварювання обов'язково потрібно обробити стики грунтовкою з антикорозія. Те ж саме, варто пам'ятати і при роботі з різьбовими стиками, адже вони теж мають властивість псуватися при механічному впливі і цинковий шар руйнується так само легко.