Ремонт бачка унитаза, ремонт бачка своими руками Винница

Добрий день шановний читачу. Я хочу поділитися якомога самостійно без допомоги сантехніка відремонтувати бачок унітазу.

 

У цій статті розглянемо типові причини протікання зливного бачка унітазу:

Найбільш поширена причина - пропускає груша або пелюстка.

Погано відрегульований поплавок бачка (шаркран), вода тече через перелив.

При спуску води підтікає між бачком і майданчиком унітазу.

Тече на з'єднанні куля крана зі шлангом.

Текти з-під кріплення бачка з майданчиком унітазу.

Вода тече, а бачок не наповнюю.

 

Це найтиповіші несправності бачка унітазу, а тепер будемо їх усувати.

1) Пропускає груша або пелюстка.

Для усунення цієї причини треба розібрати зливний бачок унітазу. Акуратно знімаємо верхню кришку бачка (пам'ятаєте, що кришки окремо не продаються!).

Оглядаємо грушу і пелюстка. Буває, що з часом вони деформуються, або може з'явитися наріст. Пробуємо протерти їх ганчіркою, щоб вони стали чистими, так само протираємо сідло (прилягання повинно бути щільним).

Якщо це не допомагає, доведеться купити нові грушу або пелюстка, і поміняти.

Знову ж знімемо кришку, і якщо вода ллється через перелив, пробуємо регулювати. Якщо куля-кран в бачку з поплавком, треба спробувати небагато підігнути важіль поплавця.

Буває так, що поплавок заповнюється водою, в цьому випадку необхідно зняти поплавок, злити воду, і надіти назад. Перед цим треба з'ясувати причину протікання поплавка і усунути її.

Якщо дефект великий, замініть. Можливо, що він не перекриває воду тому, що зносилася гума всередині куля-крана: витягніть її і переверніть зворотною стороною, якщо є можливість виріжте нову, а краще взагалі замінити куля кран на новий.

3) При спуску води підтікає між бачком і майданчиком унітазу.

Можливо ослабли болти які кріплять його до унітазу, спробуйте їх підтягнути.

Буває, що причина в дефекті лиття, можна промазати манжет герметиком або селіконом. При підтягуванні болтів будьте акуратніше, а то може лопнути майданчик унітазу для бачка.

Тут все просто - підтягуємо гайку шланга. А може бути прокладка прийшла в непридатність, тоді відкручуємо шланг і міняємо її, прикручуємо шланг на місце.

5) Текти з-під кріплення бачка з майданчиком унітазу.

Трохи підтягніть болти, якщо це не допомагає, викрутити їх, прокладки, які стоять в бачку промажьте герметиком (можна використовувати прозорий сантехнічний герметик) і вкрутіть назад.

6) Вода тече, а бачок не наповнюю.

Можливо, перекосило поплавок. В такому випадку поплавок буде лежати на дні бачка. Усунути це досить просто - треба просто поворушити його в різні боки.

Можливо, що запірний клапан або пломба не тримають воду в бачку. Буває, що і клапан перекошує, його теж можна поправити.

Ці невеликі проблеми, можна усунути взагалі без інструменту - просто зніміть кришку зливного бачка і поправте клапан або поплавок. Якщо у вас не вийшло самостійно відремонтувати бачок, звертайтеся до нас і ми все зробимо швидко і якісно.