Найпоширеніші помилки при установці пральної машини

1 Транспортні болти НЕ викручені, через це машина скаче по підлозі як "потерпіла", створює багато шуму м'яко кажучи працює не коректно. 

Як исправити: Викрутити транспортні болти. У деяких машинах стоять фіксуючі металеві стрижні, які треба провернути і витягнути з машини. 

транспортные болты стиральной машины

2 Машина стоїть не стійко, через це розгойдується і скаче при вижимі. Особливо це буває на дерев'яних підлогах. 

Як усунути: 

а) Поставити на бетонній основі і виставити за рівнем, так щоб машина по діагоналях не ганяла. Законтрогаіть ніжки. 

б) Правильно завантажувати машину, не змішувати при пранні шерсть з бавовною. Не перевантажувати машину. Так само не кидати в машину менше 1 кг. 

3 Неправильне встановлення зливного шланга. Кінець зливного шланга повинен бути встановлений на певній висоті (60-100см), регламентованої інструкцією для даної пральної машини, іншими словами верхня точка установки повинна бути трохи вище максимального рівня води в баку машини, кінець шланга при цьому не повинен заглубляться безпосередньо в стік, повинен існувати повітряний зазор між кінцем шланга і рівнем водяного затвора. Установка герметичних прокладок 

між зливним шлангом і зливний трубою також недопустима, водяний затвор цілком усуває неприємні запахи стічних вод. Внутрішній діаметр зливної труби повинен бути не менше 40мм. Можна скористатися спеціальним відводом на сифоні раковини, але більш кращий варіант автономного зливу з власним водяним затвором. 

Неправильна установка приводить до витоку води з бака, зворотному сифон ефекту, неприємним запахам в машині. Часто зазначені помилки виникають при проведенні ремонтних робіт, модернізації приміщення, де встановлена пральна машина, коли установку зливу здійснюють недостатньо компетентні працівники. Кінець зливного шланга повинен перебувати в доступному для експлуатації місці для можливості усунення виниклого засора і його діагностики. 

Установка сливного шланга стиральной машины

4.Ошібкі електричного підключення. Пральна машина відноситься до класу складної побутової техніки, живиться від мережі змінного струму, напругою 220В, споживає в окремих фазах значну електроенергію (до 3 ква), тому при підключенні слід руководстводствоваться "Правилами устойства електроустановок", підключення повинно здійснюватися тільки фахівцями, або ними до початку експлуатації має бути засвідчена правильність підключення із складанням відповідного акта, якщо ви раніше скористалися послугами випадкового електрика. Характерними помилками є використання нештатної електропроводки (недостатнього перетину проводів, одношарової ізоляції), що призводить до її перегріву, оплавлению ізоляції, замикання. Використання існуючих електропроводка (особливо в будинках старої забудови) через її низьку якість на момент підключення і при все зростаючому числі підключаються побутових електроприладів є невиправданим. Пральна машина повинна бути заземлена і здійснюване некваліфіковане місцеве занулення заземлюючого провідника машини в такому випадку не забезпечить необхідної якості заземлення, не виключає випадкового перекидання нульового і фазного провідників на щитку, виникнення інших складніших нештатних ситуацій, що призводять до ураження електричним струмом. Якщо приміщення спочатку не проектувалося під установку пральної машини, підводку електроенергії слід здійснювати індивідуальним (трижильним) кабелем відповідного перетину від розподільного щитка з установкою автоматичних вимикачів (пробок), розрахованих на струм не менше 16А. Використання несправних (неякісних), двопровідних розеток і подовжувачів (без індивідуального заземлення) є недопустімим.Неправільное підключення електроенергії призводить до перегріву електропроводки, її оплавлення і прогару, короткого замикання, може бути причиною виникнення пожежі, ураження електричним струмом, причиною виникнення несправності в машині, короткочасних збоїв в її роботі. 

 

5.Устанавлівая пральну машину у ванній кімнаті, ви спочатку прирікаєте її на роботу в умовах підвищеної вологості, що не може не позначитися на терміні її служби, може бути причиною виходу з стоячи електронних вузлів. Особливо це стосується любителів пара. Пар може конденсуватися на електронних компонентах, викликаючи електричні замикання. Не вмикайте машину при підвищеній вологості в ванном приміщенні, дайте просохнути образовавшемуся конденсату, захищайте машину від прямого попадання вологи, це стосується і для машин, встановлених на кухні, поблизу раковин, мийок. В процесі експлуатації необхідно строго слідувати рекомендаціям, викладеним в інструкції, що додається до машини, уважно ознайомившись з нею. Якщо інструкція втрати або відсутній її російський переклад її можна спробувати замовити через відповідний авторизований сервісний центр, можна скористатися аналогічною інструкцією даного виробника, замовивши її копію: більшість загальних рекомендацій збігається на різних моделях даного типу машин, часто збігається і символіка умовних позначень на панелі управління.

 

Більшість помилок при експлуатації можна звести до наступних: 

1.Використання порошків з підвищеним піноутворенням, або передозування порошка.Високое піноутворення може викликати підйом піни і заповнення внутрішньої порожнини машини, що призводить до відмов дорогих електронних пристроїв. 

2.Попаданіе сторонніх предметів разом з завантажуваним бельем.Попаданіе сторонніх предметів може викликати пошкодження деталей машини: бака, барабана, манжети люка, тена, помпи, електорнні блоку, двигуна. Тому білизна перед завантаженням повинно бути ретельно перевірено, сторонні предмети з кишень видалені, 

погано закріплені гудзики, застібки пришиті або видалені. 

 

3.Слабий напір води і як наслідок погане змивання порошку може привести до спікання порошку і засміченню заливного патрубка, що викликає переповнення водою заливного бункера, текти через дренажний отвір, попадання води на елементи машини. Слабкий напір води може бути викликаний засміттям в системі подачі води, несправністю крана, засміттям сітки заливного клапана, засміттям додатково встановленого фільтра, 

встановленого в шланг. Виниклі проблеми з подачею води необхідно своєчасно усувати, що залишився порошок з ванночки дозатора видаляти. 

 

4 Поганий слив може бути причиною засмічення зливного фільтра, його слід періодично прочищати. 

 

5.Переключеніе режимів роботи машини (вибір програм), особливо це стосується машин з електромеханічним командоаппаратом, повинно здійснюватися після виключення живлення і в напрямку по ходу годинникової стрілки. Не виконання цієї вимоги призводить до несправностей командоаппарата. Часто зміна програми збуджується з метою скоротити або прискорити процес прання, хоча при цьому маються більш короткі і економічні режими. Має місце неповне використання закладених в машині можливостей. 

 

6 Значне відхилення від норм завантаження, скочування білизни в грудку може бути причиною підвищеної вібрації машини при отжіме.Правільнее буде вимкнути машину, перерозподілити білизну і запустити її знову, ніж експлуатувати її при підвищеній вібрації. 

 

7 В районах з жорсткою водою слід застосовувати профілактичні заходи проти утворення накипу та інших сольових отложеній.Следует застосовувати порошки, що містять добавки, що зменшують жорсткість, спеціальні смягчители, здійснювати періодичну очистку за допомогою засобів для видалення накипу. Стан внутрішніх (невидимих) поверхонь бака (барабана) можна проконтролювати за станом тена, попередньо викликавши ремотніка для проведення профілактики. 

 

8 Якщо вік вашої машини більше 4-5 років по можливості не варто залишати її без нагляду у включеному стані до кінця прання. 

 

9 Постійне використання режимів, близьких до критичних (максимальне завантаження, максимальна температура прання, максимальна швидкість віджиму), в поєднанні з безперервно повторюваними праннями може призводити до передчасного зносу і відмов окремих вузлів та елементів через перегрів.