Установка, ремонт і чистка водонагрівачів (бойлерів) у Вінниці

Чистка бойлера, водонагрівача у Вінниці: Tatramat, AEG, Stiebel Eltron, Drazice, Electrolux, Fagor, Термекс, Termal, Gorenje, Ariston, Tesy, Galmet, Aquahot, Круглий, Fismar, Thermor, Baxi, Isea, АТТ, Garanterm, Protherm, Ferroli, Atlantic, Polaris, Аміна, Smales SMS, TERMOLUX та чистка інших бойлерів. 

 

Бойлер для нагрівання води пропускає через себе багато води. Вода, що надходить в бойлер, містить в розчиненому стані певну кількість мінералів, солей і інших домішок. Розчинені у воді мінерали і солі, своїм виділенням з води створюють нам чималі проблеми, утворюючи тверді накипу на ТЕНах бойлерів а так - же корозію самого бака, що пріврдіт до витоку води. Найбільш інтенсивне утворення накипу відбувається головним чином при нагріванні твердої води, що призводить до погіршення тепловіддачі від тенів до води (усередині водонагрівача чутно шипіння), що в свою чергу веде до збільшення часу нагрівання, збільшенню затрат електроенергії та до скорочення терміну служби покритих накипом систем. 

 

Профілактична чистка від накипу електричного накопичувального водонагрівача, вимагає доступ до нього, для того щоб злити воду з нього. Адже бойлер треба повністю розібрати, прочистити і промити від накипу і мулової слизу і бруду, перевірити роботу автоматики і витік струму на ТЕНах, перевірити систему захисту від корозії і щільність всіх з'єднань, замінити зношений магнієвий анод і старі прокладки. 

Чистка бойлера виконується на дому. Чистка бойлера від накипу, займає в середньому 2,5 години. Магнієвий анод змінюється при чищенні бойлера. 

 

В ресторанах і кафе, готелях і дитсадках, лікарнях і пологових будинках, а також на інших відповідальних об'єктах, гаряча вода повинна бути постійно і безперебійно! Раптово зламане устаткування, що не працює кілька днів, приносить дуже багато клопоту, а іноді і збитків, шкодить престижу закладу та завдає шкоди іміджу фірми. 

 

При різних конструкціях устаткування, різної інтенсивності його використання та різної жорсткості води, ми рекомендуємо і різні інтервали чистки бойлера від накипу. 

Якщо ви будете чистити бойлер регулярно і вчасно (як міняти масло і фільтри на вашому авто), то ваш водонагрівач електричний, так само буде працювати довгі роки, і не зупиниться в не самий відповідний момент. 

 

Якщо при розбиранні водонагрівача (бойлера), виявляється необхідність в заміні додаткових комплектуючих деталей, майстер відразу повідомляє про це Замовника. Якщо Замовник згоден на заміну цих комплектуючих, він на місці доплачує майстру їх вартість.