ЗАМЕНА газовой колонки Винница

Замена газовой колонки Винница

Винница

Замена газовой колонки

Вид услуги замена, доставка
Вид колонки все типы газовых колонок
Сроки подключения от 1 часа до 1 дня
Стоимость установки 550 грн (обычная цена)

Ціни на заміну газової колонки

Вінниця

Ціна, грн.

Виклик майстра Безкошт.
Заміна газової колонки 450

Демонтаж старої колонки, 

гнучка підводка (вода, газ)

50

Демонтаж старої колонки,

жорстке з'єднання (вода, газ)

100

Помилковий виклик

100

Установка газової колонки Вінниця. Майстер з установки газової колонки у Вінниці. Підключаємо під ключ нові газові колонки у Вінниці. Заміна старої газової колонки на нову в Вінниці. Підключення газової колонки Б \ У. Доставка, заміна, підключення газової колонки за 1 годину в Вінниці. 

Швидко і якісно підключимо колонку у Вінниці. Підключення відбувається в два етапи: 

1. Майстер приходить і оглядає місце установки, після за погодженням з клієнтом купуються необхідні комплектуючі 

2. У перебігу 1:00 відбувається установка. 

Огляд, покупка і установка може відбуватися в один день, це залежить від завантаження майстрів. 

 

Монтаж колонки. 

Колонку необхідно вішати на рівну поверхню строго по рівню. При установці повинні дотримуватися всі рекомендовані відстані від стін і меблів. Колонку не можна переносити без узгодження з КГХ 

 

Підключення до водопроводу. 

Для підключення газової колонки до водопроводу використовуються гнучкі трубопроводи (гнучка підводка, металопластикові труби та ін.). Деякі моделі колонок комплектуються штатними шлангами. Вхід води в прилад підключається до магістрального трубопроводу холодної води, а вихід - до трубопроводу подачі гарячої води до точок водозабору. 

 

Підключення до газопроводу. 

Газ підключається до водонагрівача за допомогою гнучкого сильфонного шланга з нержавіючої сталі. Тиск в газопроводі повинно відповідати технічним умовам. 

 

Підключення до димоходу. 

Димохід в приміщенні, де встановлюється газова колонка, повинен добре працювати. Сучасні колонки обладнані певним набором датчиків, які забезпечують безпечну роботу приладу, тому при поганій тязі димоходу колонка може відключатися. Все водонагрівальні колонки повинні під'єднуватися до димоходу, яка має відповідні розміри і з хорошою герметизацією. Димохід може виготовлятися з оцинкованої сталі або листової нержавіючої сталі згідно СНиП, також використовуються жароміцні гофри. Вертикальна ділянка від колонки до першого повороту повинен бути не менше 30 сантиметрів. 

На останньому етапі робіт перевірка всіх з'єднань на герметичність і перевірка роботи приладу на всіх режимах. В деяких моделях газових колонок необхідно проводити додаткові регулювання. 

 

Рекомендація перед покупкою газової колонки (Вінниця). 

Якщо у Вас в квартирі дуже слабкий тиск холодної води, то краще утриматися від придбання газової колонки з підпалом від гідрогенератора, а купити колонку з електронним або пьезо-підпал. 

 

Виклик газівника для установки газової колонки у Вінниці або установка газової колонки недорого, від 200 грн. по Вінниці таких торгових марок газових колонок, як: «Bosch (Бош)», «Electrolux (Електролюкс)», «AEG (АЕГ)», «Junkers», «Ariston» (Арістон), «Vaillant (Ваілант)», «Demrad »,« Beretta »(Беретта),« Sylber »(Сілбер),« Neva Lux (НЕВА) »,« Mora »(Мора),« Ardo »(Ардо),« Gorenje »(Гореньє),« Gefest »(Гефест), «Indesit» (Індезіт), «Miele» (Мілі), «Smeg», «Siemens» (Сіменс), «Hansa» (Ганза), «Zanussi» (Зануссі), «Whirlpool» (Вірпул), «Beko »(Беко),« Kaiser »(Кайзер),« Amina »,« TERMET »(Термет),« Protherm »(Протерм)

Часті питання про заміну газових колонок у Вінниці

Як замовити послуги фахівців?

Набирайте будь-який номер. Є послуга зворотного дзвінка.

Який прайс на заміну газових колонок у Вінниці?

  • Заміна газової колонки - 450 грн
  • Демонтаж старої колонки, гнучка підводка (вода, газ) - 50 грн
  • Демонтаж старої колонки, жорстке з'єднання (вода, газ) - 100 грн
  • Установка змішувача - від 200 грн
  • Підключення бойлера - від 350 грн
  • Установка унітазів - від 350 грн
  • Підключення пральної машини - від 300 грн

Скільки коштує виїзд майстра?

Якщо ви скористаєтеся послугами майстра, то вартість виїзду складе 0 грн, якщо ж майстер проконсультує вас, але не буде виконувати роботу, вартість виїзду складе 150 грн.

Які газові колонки ви встановлюєте?

Будь-які газові колонки а саме: Amina (Амина), Ariston (Аристон), NovaTec (Новатек), Nova (Нова), Alpha (Альфа), Mora (Мора), Aton (Атон), Beretta, Ferroli, Vaillant, Protherm, Junkers, Viessmann, та інші марки