Установка электрической плиты Винница

Установка электроплиты Винница
Установка электроплиты Винница

Установка, ремонт електричної плити Вінниця. Установка електричних плит, електроплити у Вінниці. Встановити і підключити електроплиту, духовку по Вінниці і ВР.

 

«WLSantehnik» пропонує підключення та встановлення електричних плит у Вінниці та приміських районах Вінниці.

 

Ми підключаємо як окремих плит, так і вбудовану техніку:

- Електроплити,

- Електроплити з СВЧ,

- Індукційні плити,

- Електричні варильні панелі,

- Духові шафи і Електрогрилі.

Додатково ми виконуємо необхідні роботи по електриці:

- Протягуємо кабель від щитка до плити,

- Робимо заземлення,

- Монтуємо пробки-автомати та ПЗВ.

На сьогоднішній день ми працюємо з такими брендами як:

AEG (АЕГ), Ardo (Ардо), Ariston (Арістон), Bauknecht (Баунехт), Beko (Беко), Bompani (Бомпані), Bosch (Бош), Brandt (Брандт), Candy (Канді), Delonghi (Делонгі), Electrolux (Електролюкс), Gorenje (Горіння), Hansa (Ханса), Indesit (Індезіт), Kaiser (Кайзер), Neff (НЕФ), Siemens (Сіменс), Philips (Філіпс), Samsung (Самсунг), Siemens (Сіменс), Томсон (Томпсон), Whirlpool (Вірпул), Zanussi (Зануссі), Zerowatt (Зероватт).

Подробиці установки і підключення електроплити.

 

Сучасні електричні плити є одними з найскладніших пристроїв побутової техніки забезпечені різними таймерами і датчиками. Робоча поверхня деяких електроплит виготовляється з склокерамічного матеріалу під яким распологаются тени. Електроплита буває одно, двох або трифазної і споживає до 10 кВт електричної енергії, а в деяких випадках і більше.

Встановлення та підключення електричної плити відбувається поетапно. Для початку прилад распоковивается і перевіряється на механічні пошкодження. Далі встановлюється або змінюється силова розетка, хоча можлива і установка клемник. До електроплиті під'єднується провід відповідним споживаної потужності приладу перетином і за допомогою силової вилки або клемниками під'єднується до електроживлення. Можна, за бажанням, підключити провід безпосередньо до електроплиті.

Сама установка електроплити не є складним процесом, за винятком того, що плиту потрібно виставити за рівнем за допомогою ніжок і перевірити на працездатність.

Наша компанія пропонує підключення електроплити по всій Вінниці та ВР. Ми також виконуємо різні супутні електричні роботи, такіекак перенесення і заміна розетки, подовження проводу та заміна автоматовзащіти і ПЗВ в електрощитку.

Залежний комплект підключається до електрики за принципом електричної плити, а монтується як окрема робоча поверхня і духова шафа, які з'єднуються між собою спеціальними роз'ємами.

Необхідно пам'ятати що схема під'єднання до електрики, кількість і перетин жил проводу залежить від кількості фаз підведених до приладу.

Перш ніж почати користуватися електричною плитою, уважно вивчіть інструкцію.

 

Наші фахівці завжди готові в найкоротші терміни провести підключення електроплити у Вінниці. Сміливо викликайте нашого майстра, який не тільки якісно виконає свою роботу, але і відповість на всі ваші запитання по експлуатації приладу.