Пропозиція для веб майстрів по співпраці з сайтом Ваш Особистий Сантехнік

Для популяризації інтернет ресурсів пропонуємо обмін посиланнями в статтях. 

Ефєкт від такого обміну набагато вище ніж простий обмін посиланнями - збільшення ТИЦ і PR, а також відвідувач знаходить тематичні ресурси, тема яких цікавить його в даний момент. 

 

Принцип простий. Ви розміщуєте в тексті будь-якої статті свого сайту посилання на будь-яку сторінку нашого Блогу яка підходить за тематикою до Вашої сторінці і вибираєте сторінку на нашому сайті, де хотіли б розмістити посилання на Ваш сайт. Надсилаєте нам на мило адресс нашого лінку та інформацію: адресс нашої сторінки де розмістити посилання, адресу Вашої сторінки і яке слово або словосочітаніе заслати на Вашу сторінку. Код ми напишемо самі або надішліть готовий (альт, титл ...). 

Такі посилання мають значно більшу вагу і приводять відвідувачів, крім того посилання в тексті виглядає більш природно і не розцінюється пошукачами як спам. 

Крім того, сторінка з такої зовнішньої посиланням набуває значущість як більш інформативна, що теж оцінюється позитивно пошукачами. 

 

Основні принципи обміну посиланнями в статтях. 

1 Одна посилання у Вас - одне посилання у нас. 

2 Посилання однолінковие. 

3 Одна посилання в статті. 

4 С одним сайтом можемо менятся не тільки однією посиланням. Кількість обміну не обмежена, але в межах розумного. 

5 Чесность обміну посиланнями. Видалили посилання або статтю - повідомте, ми видалимо Вашу. 

6 Посилання має бути відкрита для роботів пошуку (без тегів <номер> </ NOINDEX> або інше), сторінка повинна індексуватись (величина ТІЦ і PR для нас не має принципового значення). Інакше обмін втрачає сенс. 

7 Посилання має відкриватися в новому вікні або вкладці. Відвідувач остається на сайті поки сам його НЕ закриє. 

8 Виниклі питання обговорюємо цивілізовано по милу. 

9 Слово або фраза які посилаються на нашу сторінку в статті на Вашому сайті повинні хочаб приблизно збігатися з заголовком нашої сторінки. Ваша стаття хочаб приблизно збігатися з темою нашої сторінки, на яку посилається. 

10. Не розміщуйте наші посилання в блогах, форумах, каталогах і т.д. Так ми не обмінюємося. Стаття повинна бути відносно статичною, адреса не повинен менятся. 

11. Порно сайти, еротика, все що пов'язано з сексом нас не цікавить. Не втрачайте час - сексу і порно у нас немає:-) 

 

Ми гарантуємо розміщення Вашого посилання в перебігу 48 годин після отримання коду. Вказуйте в темі листа: Обмін посиланнями з Сантехнік Вінниця. Затримка з розміщення посилання з нашого боку можлива тільки з технічної причини: Ваш лист не дійшла або пішло в спам. Наше мило: ingloryservice@gmail.com