Услуги сварщика в Виннице

Услуга временно не предоставляется!

Зварювання металів зазвичай асоціюється з промисловими роботами. Однак, послуги зварника Вінниця можуть знадобитися самим різним категоріям мешканців Вінниці та Вінницького р-ну. Наприклад підприємцям - щоб встановити гарні сходи і козирок на вході магазину продуктів, або виготовити стелаж. Або власникам приватних будинків і заміських котеджів - привести в порядок старі труби водопроводу. Нарешті, жителям звичайних квартир - перенести стояк опалення або замінити полотенцесушитель.

Робимо заміну, ремонт сталевих стояків опалення, зварювання відводів для сушки для рушників, підвід труб для монтажу батарей опалення, монтаж лічильників г / x води з використанням електрозварювання. Заміна стояків, опалення, г / х води. Повна заміна труб в квартирі. Ми спеціалізуємося на зварюванні труб але так-же можемо виготовити металоконструкції, ворота, автонавісів та інше. Відомо, що за злив води з стояка служби ЖКГ Вінниці "просять" від 80 грн за стояк, а прі не якісної зварюванні ви будете зливати воду кілька разів. Тому рекомендуємо відразу вибрати зварника, який знає, що робить. Виклик майстра безкоштовно! Мінімальне замовлення нашого зварника коштує 300 грн. Як відбувається виклик зварника? Після вашої заявки приблизно через 10-30 хвилин до вас отзванивались майстер і обговорює час і місце візиту. Після того як майстер огляне об'єкт він озвучує вартість робіт і матеріалу а ви приймаєте рішення на замовлення. Матеріали для монтажу можемо придбати самі або з нашою допомогою

ЗВАРЮВАЛЬНІ РОБОТИ В Вінниці та Вінницькому р-не

 

«Ваш сантехник Вінниця» проводить зварні роботи з виїздом на об'єкт у Вінниці:

 

- Газова зварювання

- Аргонная

- Дуговая

- Напівавтоматична

Для жителів Вінницьких квартир зварювальні роботи найчастіше не виділяються окремо, а входять до складу послуг заміни батарей, стояків і так далі. Але якщо об'єктом зварювання є більш великі металоконструкції (сходи, труби, решітки огороджень, каркаси, балки та інше), то замовляються саме послуги зварника. І тут головне - точно сформулювати, що за конструкції і з якого металу належить з'єднати між собою, щоб виконавець правильно підібрав тип зварювання і необхідне обладнання.