Прийоми проти ЖКС: як знизити плату за воду вдвічі

До мене часто звертаються люди з одним і тим же питанням: "Як економити на споживанні води? Начебто намагаємося користуватися по мінімуму, а рахунки продовжують рости! Лічильники проблему не вирішили, а просто в черговий раз вивернули наші кишені навиворіт ... Як бути? Можна як-небудь "скрутити" лічильник? "

Я як ніхто вас розумію, бо рахунки за воду сильно б'ють мені по кишені. Скажу відразу, не намагайтеся "скручувати" прилади обліку! Справа ця протизаконна, я проти таких методів. Сам ніколи не застосовував цього на практиці, і нікому не рекомендую.

Замість цього я розповім вам абсолютно легально спосіб, як не знижуючи витрати води, платити за неї в 1,5-2 рази менше.

Нещодавно зайшов до свого товариша, ставив йому лічильник півроку тому. Дивлюся на показання лічильника - не розумію. Чогось зовсім мало - всього 44 куба. Я за цей час витратив кубів на сто більше!

Думаю, ну дає, скрутив напевно! Запитав його прямо - як так мало води примудряється витрачати? Щось підозріло замало в тебе за півроку вийшло. Ну він і розповів, що як тільки лічильник поставив, паралельно встановив спеціальний прилад - аератор води.

Я вперше чув про таке. Виявляється, зовсім недавно з'явилися спеціальні насадки на змішувачі, що знижують витрати води. Наші крани, як правило нерегульовані, тобто, ви відкрили його, і вода йде суцільним потоком. І ми навіть не вважаємо, скільки витрачається даремно. Принцип дії в тому, що аератор поділяє потік води на безліч дрібних струменів, які змішуються з повітрям. Напір залишається тим же самим, але кількість помітно скорочується і ви економите значну суму грошей. Ось вирішив і я на власному досвіді перевірити, чи дійсно ця штука працює. Замовив насадку себе додому через інтернет

 

 

У нас в сім'ї 4 особи (можете уявити в яку копійку нам влітав витрата води). Завжди виходило близько 70-160 гривень. А останній місяць - всього 40! За моїми підрахунками щомісячна економія складе близько 60%. Як фахівець можу сказати, аератор води зроблений з високоміцних матеріалів, і може прослужити до 7-10 років без заміни. Крім того, до складу приладу входять матеріали, які очищують та надають антибактеріальну дію на воду, роблячи її набагато чистіше.

Ну і щоб зовсім заспокоїти душу, я звернувся до місцевого ЖЕКу з питанням про аератор води. Там підтвердили, що даний прилад абсолютно законний і легальний. Ніяких претензій з боку контролюючих і перевіряючих органів не буде.

Тому моя вам порада, встановлюйте будинку аератор води. Це допоможе значно скоротити комунальні платежі. Сподіваюся, моя порада виявиться корисним для вас!

Наше предложение: аэратор низкого потока (Германия)

Для умывальников: 

Регуляторы расхода воды (аэраторы), которые уменьшают потребление воды без потери комфорта до 70%.

 

Для душа: 

Ограничители потока воды для душевых смесителей, которые уменьшают расход воды в душе без потери комфорта до 40% - 60%.

 

Цель предложения: 

1. Существенно уменьшить потребление воды без потери комфорта для клиентов и соответственно увеличить доходность Ваших отелей / санаториев. 

2. Уменьшить потребление энергоносителей на подогрев воды и ее 

транспортировки к точкам водоразбора. 

3. Уменьшить нагрузку на сантехническое, насосное оборудование и сточные коллекторы. Купить аэратор низкого потока в Украине

Аэратор для смесителя
Аэратор для смесителя
Аэратор для душа
Аэратор для душа