УСТАНОВКА бойлера Хмельницкий

Установка бойлеров Хмельницкий

Хмельницкий, Хмельницкий р-он

Установка бойлера, водонагревателей

Вид услуги подключение, консультация
Вид бойлера 10, 30, 50, 80, 100, 120, 200 литров
Сроки монтажа от1 часа до 1 дня
Стоимость установки 450 грн (обычная цена)

Прайс на підключення бойлера Хмельницький

Ціна, грн.

Виклик майстра Безкошт.
Встановлення бойлера 450
Підвищена складність + 100
Демонтаж старого бойлера

50

Помилковий виклик

100

Установка водонагрівача проточного та накопичувального типу бойлер - необхідність в літній період, коли ведуться роботи з підготовки до опалювального сезону з відключенням гарячої води на кілька днів, а то й тижнів. Підключення водонагрівача також необхідно в будь-який період часу в заміських будинках. Якщо Ви вже придбали водонагрівач і Вам потрібно його встановити, то виклик сантехніка у Хмельницькому, є обов'язковою умовою, оскільки установка бойлера вимагає теоретичних знань і практичних навичок.

 

Професійна установка водонагрівача в квартирі або будинку - це гарантія безперебійної подачі гарячої води, що безсумнівно полегшує життя.

Водонагрівачі діляться на два види накопичувальні і проточні. Монтаж накопичувального водонагрівача робота копітка, яка вимагає вправності і певного досвіду, тому Вам варто скористатися послугами сантехніка Хмельницький.

 

Майстри сантехніки компанії "Ваш особистий сантехнік +" готові допомогти підібрати водонагрівач котрий відповідає вашим вимогам і можливостям, а також виконати монтаж проточного та накопичувального водонагрівача. Час виконання таких робіт як установка накопичувального або проточного водонагрівача займає від одного до трьох годин. Сантехнічні роботи по підключенню бойлера мають свої нюанси, тому підключення водонагрівача, повинен виконувати сантехнік.

 

Якщо Ви не готові довго чекати сантехніка з ЖЕКу, викликати майстра можна по прямо зараз. Не витрачайте свій час і нерви на очікування майстра, адже підключення накопичувального водонагрівача або проточного водонагрівача може здійснюватися в строго обумовлений час, який зручний для Вас. У нас працюють кваліфіковані сантехніки, виклик нашого майстра - це гарантія якісної та оперативної установки водонагрівача (бойлера). Ціна на послугу встановлення водонагрівача (бойлера), нижче ніж розцінки в інших фірмах. Тому підключення проточного або накопичувального водонагрівача не стане для Вас проблемою, якщо Ви зателефонуйте.

У випадку монтажу водонагрівача над раковиною, необхідно використовувати кронштейни або гвинти, зазвичай вони йдуть в комплекті. Необхідно правильно підключити всі сполучні патрубки до водопровідної труби і водонагрівача. Після чого патрубки необхідно міцно зафіксувати накладними гайками з ущільнювальними прокладками. Після всіх монтажних дій необхідно відкрити кран гарячої води, щоб упевнитися в герметичності всіх з'єднань.

У випадку монтажу водонагрівача Хмельницький внизу під раковиною потрібно використовувати бойлер відкритого типу потрібно обов'язково встановити напірну арматуру, розташовану на самому умивальнику за допомогою з'єднання трійника і окремого крана з холодною водою. При монтажі водонагрівача закритого виду требується зробити підключення окремого кутового крана з холодною водою до водорозбірної арматури бойлера. Чітке виконання всіх необхідних вказівок з підключення приладу, описаних у схемах та інструкції, допоможе Вам уникнути заміни або ремонту водонагрівача.

Після того як установка водонагрівача проведена - необхідно зайнятися підключенням електроживлення. Для повного відключення водонагрівача від мережі виробником передбачені змінні запобіжники чітко розраховані окремо на кожну фазу. Також є можливість застосовувати вступної вимикач.

Так само поширений такий вид бойлерів як накопичувальні. Принцип роботи такого бойлера простий, ємність від 10 і до 200 літрів виконання у вигляді термоса з вбудованими електричними тенами, якщо в проточному вода нагрівається під час проходження води напряму крізь прилад, то в накопичувальному вода просто надходить і зберігається до використання, підігріваючись до потрібної температури , після нагрівання відбувається відключення тенів, доти поки температура води не впаде до нижнього порогу, після чого знову відбудеться включення тенів і нагрівання води до виставленої температури. Ємність водонагрівача покрита різними теплоізоляторами для зменшення втрати температури, тому включення тенів для підтримки потрібної температури не так часті. Постановку бойлерів такого вигляду потрібно бажано виконувати поблизу від водорозбірної точки. Самим основним і важливою умовою установки є підтримання в приміщенні температури вище нуля. Першим моментом установки є монтаж навісний кріпильної планки, заздалегідь перевірте міцність стіни для установки. Різні водонагрівачі можуть встановлюватися по різному - вертикально, або горизонтально, як передбачено виробником в інструкції. Наступним етапом потрібно зробити підключення відповідно до вказівок інструкції. Важливо - необхідно дотримувати відповідність діаметрів зливної труби запобіжного клапана і підключення її до діючої лінії зливу. Витрату і температуру нагрітої води необхідно встановити, не вище вказівок інструкції виробника. Важливо! Дотримання заходів безпеки:

Не можна використовувати подовжувачі.

Необхідно підключити бойлер до електромережі окремо.

Не можна підключати металеві елементи до бойлера.

Водонагрівач потрібно заповнити водою і перевірити функціональність.

Для установки водонагрівача необхідно заздалегідь приготувати місце для монтажу, в кращому випадку можна застосувати міцну підставку. Дуже важливе дотримання рівний рівень, щоб забезпечити чітку установку бойлера. Перш, ніж підключити водонагрівач до труб водопостачання, необхідно прогнати систему холодної води, для виключення попадання сторонніх частинок всередину водонагрівача. Для забезпечення загальної безпеки гідравлічної системи первинного і вторинного контурів водонагрівача передбачені запірні вентилі, для полегшення подальшого обслуговування накопичувального водонагрівача.

Увага! Потрібно обов'язково перевірити, відсутність запірної арматури між водонагрівачем і запобіжним клапаном, в іншому випадку ввечері або вночі, коли підвищується тиск в трубі холодної води, а так само і в бойлері під впливом температури може статися розширення води в водлонагревателе, а так як запірна арматура може перекрити вихід і скидання зайвого тиску води через запобіжний клапан - розрив бойлера неминучий. Ще не маловажним фактором є наявністю зливного шланга для запобіжного блоку для скидання надлишкового кількості води при підвищенні тиску в водонагрівачі.

Підключення та установка водонагрівача - справа фахівців. Ці послуги та багато іншого, все що пов'язано з ремонтом, монтажем, установкою, будь-які сантехнічні послуги - це широка спеціалізація наших кращих майстрів.

Часті питання про установку бойлеров Хмельницький

Як замовити послуги фахівців?

Набирайте будь-який номер. Є послуга зворотного дзвінка.

Який прайс на установку бойлеров Хмельницький?

  • Установка бойлера - 450 грн
  • Підвищена складність - 100 грн
  • Демонтаж старого бойлера - 100 грн
  • Чистка бойлера - від 350 грн
  • Ремонт бойлера - від 350 грн
  • Установка унітазів - від 350 грн
  • Підключення пральної машини - від 350 грн

Скільки коштує виїзд майстра?

Якщо ви скористаєтеся послугами майстра, то вартість виїзду складе 0 грн, якщо ж майстер проконсультує вас, але не буде виконувати роботу, вартість виїзду складе 150 грн.

Які бойлери ви встановлюєте?

Встановлюємо: Novatec (Новотэк), «Ferroli» (Фероли), «Protherm» (Протерм), «Bosch (Бош)», «Electrolux (Електролюкс)», «AEG (АЕГ)», «Ariston» (Аристон), «Vaillant (Ваилант)», «Ardo» (Ардо), «Gorenje» (Горенье), Stiebel Eltron , Tatramat , Termica Comfortline , Vaillan, AEG , ACV , Alphatherm , Ariston , Austria Baxi , Bradford , Buderus , DeDietrich , Domusa , Drazice , Gorenje , Thermex IF, Garanterm GTI, та інші.