УСТАНОВКА стиральной машины Хмельницкий

Установка стиральных машин Хмельницкий

Хмельницкий, Хмельницкий район

Установка стиральных машин

Наименование услуги установка, подключение, консультация
Вид стиральной машины машина автомат
Сроки подключения от 1 часа до 1 дня
Стоимость услуги 400 грн (обычная цена)

Прайс на підключення пральної машини

Вінниця

Ціна, грн.

Виклик майстра Безкошт.
Встановлення пральної машини 300
Сантехнічна підготовка 100
Демонтаж старої машини

50

Помилковий виклик

100

Установим стиральную машину в г. Хмельницком оперативно! Имеем огромный опыт в установке стиральных машин Хмельницкий. Подключение стиральных машин Хмельницкий осуществляют только высококвалифицированные специалисты получившие опыт во многих фирмах и сервисных центрах нашего города Хмельницкий.

Подключение стиральных машин Хмельницкий, установка стиральной машины на дому, вызов сантехника для подключение стиральной машины в Хмельницком, подключение стиральных машин в Хмельницком срочно, установка стиральных машин под ключ, подключение стиральных машины Хмельницкий, подключить стиральную машину срочно в Хмельницком, специалист по стиральной машине в Хмельницком

Выполняем установку стиральной машины Хмельницкий всех производителей: Атлант, Brandt, Zanussi, Whirlpool, Siemens, Neff, Kaiser, Bosch, Miele, DeDietrich, Samsung, Electrolu, Ariston, Gorenje, Hotpoint-Ariston, Kuppersbusch, Kuppersberg, Asko, MIELE, IpsoBosch, DeDietrich, Smeg, Samsung, Electrolux, Gorenje, Hotpoint-Ariston, Ardo, BEKO, Vestel, Daewoo, Indesit, Erisson, Ока, Renova, Атлант, Brandt, Zanussi, Whirlpool, Siemens, AEG, Asko, Candy, Ardo, BEKO, Vestel, Indesit, LG, Erisson, Hansa, Ока, Renova и другие

Більшість споживачів вважають, що установку пральної машинки можна здійснити самостійно, прочитавши інструкцію. Розвінчаємо міф. Отже, будь-яка дія, виконане в процесі установки пральних машин неправильно, буде чинити негативний вплив під час кожного прання. У багатьох випадках причиною передчасного зносу функціональних елементів, протікання, вібрації, псування білизни і інших проблем, з якими стикається машина пральна, стає саме неправильна установка, тобто порушення технологій або використання неякісних матеріалів. Всіх цих проблем легко уникнути, установка пральних машин у Хмельницькому коштує тільки довірити свою техніку майстрам.

 

Роботи з монтажу відбуваються комплексно: розпакування і перевірка комплектності пральних машин, підключення до холодної води і сливу (закупівля шлангів та інших комплектуючих обмовляється окремо), установка пральної машини за рівнем, тестовий запуск. На доказ якості нашої роботи клієнти отримують гарантію на підключення.

 

Як правило, всі пральні машини, які довірили встановлювати майстрам WLSantehnik, відрізняються найвищими показниками довговічності. Хочете стати одним з задоволених клієнтів? Оформляйте заявку на нашому сайті із зазначенням моделі пральної машини або по телефону

Установка пральної машини Хмельницький, як показує практика, може бути пов'язана з низкою очевидних особливостей виробництва робіт:

 

1.Віддаленість електроприладу від точок майбутнього підключення до Електрокомунікації;

2.Наявність можливості установки водозапорної і регулюючої арматури на системи побутового водопостачання;

3.індивідуальне пристрій системи зливу води в каналізацію;

4.При необхідності, підключення систем стабілізуючих електронапругу;

5.Монтаж системи багаторівневої очищення водопровідної води від дрібнодисперсних домішок та іржі.

 

Будь-яка установка пральної машини вимагає від фахівця-виконавця певних професійних навичок і умінь, а також можливості оперативного виконання необхідних доробок комунікацій і внесення в них відповідних змін. Типове підключення пральних машин включає в себе перелік основних типів інженерних робіт:

 

1.16-монтаж амперного пристрої захисного відключення;

прокладка електрокабелю (як правило використовується ПВС 3х15) 2.Від джерела електрики довжиною до 5 метрів включно;

монтаж накладної розетки (обов'язково з заземленням!);

3.Установка водозапорної кульового крана на холодну воду (для індивідуального перекриття подачі води тільки до пральної машини);

4.Підключення йдуть в комплекті з машинкою зливного і заливного шлангів;

5.Демонтаж болтів;

6.Вирівнювання і установка пральної машини за рівнем;

7.Пробний запуск агрегату;

8.Кваліфіковані консультації по грамотному і дбайливого поводження з пральною машиною;

При оформленні замовлення на установку пральних машин, багато заздалегідь намагаються на чомусь заощадити. Хочеться вас відразу застерегти. Від якості підключення пральної машини і застосовуваних у процесі установки витратних матеріалів багато в чому залежить тривалість безперебійної служби електроприладу і можливість його безпечної для людини експлуатації. Будь-яке підключення пральних машин повинно бути реалізовано з урахуванням всіх вимог електробезпеки. Важливо й застосування високоякісних витратних матеріалів при підключенні пральної машини до водопроводу, щоб звести всі ризики залиття сусідів знизу до мінімуму.

 

Крім типового підключення машинок існують і інші найменування необхідної установки пральних машин. Наприклад, установка пральки на старе місце. Це один з найбільш затребуваних типів монтажу в даний час, тому що залишилося вже вкрай мало житлових приміщень не обладнаних комунікаціями під побутові пральні машини. В такому випадку не завжди буває достатнім провести демонтаж старого агрегату і встановити на його місце нову машинку, використовуючи вже готові точки підключення.

 

У будь-якому випадку, майстер здійснює установку пральної машини зобов'язаний перевірити технічний стан всіх інженерних комунікацій і провести необхідні доопрацювання або в разі потреби - часткову заміну зношених вузлів. У резерві  завжди є в достатньому асортименті велика різноманітність затребуваних витратних матеріалів, отже будь-який тип установки пральної машини буде організований з найстисліші терміни і за всіма сучасними стандартами якості та безпеки.