УСТАНОВКА унитаза Хмельницкий

Установка унитаза хмельницкий

Хмельницкий

Установка унитазов

Вид услуги монтаж, ремонт
Вид унитаза компакт
Сроки установки от 1 часа до 1 дня
Стоимость ремонта 400 грн (обычная цена)

Прайс на установку унітазу Хмельницький

Ціна, грн.

Виклик майстра Безкошт.
Установка унітазу 400
Установка унітазу під ключ 600

Демонтаж старого унітазу

50

Демонтаж унітазу, вирівнювання поверхні

200

Помилковий виклик

100

Установка унитазов Хмельницкий, вызов мастера для быстрой установки унитаза Хмельницкий, демонтаж, монтаж унитазов Хмельницкий, ремонт унитазов Хмельницкий, подключение унитазов Хмелницкий

Вкрай складно уявити квартиру або будинок, де не було б встановлено унітаз. Туалет є самим відвідуваним місцем у будь-якій квартирі або будинку. Ось чому дуже важливо забезпечити комфорт у ванній кімнаті, щоб не було розладів з приводу протікання труб, поганої роботи зливного бачка або неохайного зовнішнього вигляду фаянсового друга. Всі ці причини повинні забезпечити грамотний монтаж або заміну унітазу, яка повинна виконуватися майстрами, які знають свою справу. Багато спираються на вартість установки унітазу, адже всі хочуть, щоб було дешево. Якщо монтаж унітазу здійснюється професійними фахівцями, ціна в цьому випадку виправдана.

 

Вартість установки унітазу коливається в межах 300-450 грн. і складається з виконання наступних дій:

 

1)   Виклик сантехніка на будинок;

2)   Виконується збірка унітазу;

3) Здійснюється розводка каналізації, унітаз і зливний бачок підключаються;

4)   Монтаж унітазу;

5)   Встановлюється кришка унітазу і перевіряється робота системи.

Якщо необхідна установка підвісного унітазу, будуть потрібні матеріали для монтажу: еластична підводка для води, гумовий манжет, болти, цемент і герметик. Якщо ви хочете викликати сантехніка на будинок і щоб він купив сам все матеріали, він це зробить. Всі наші зварювальники сантехніки мають високу кваліфікацію, колосальний досвід роботи і золоті руки. Вони люблять свою роботу, тому все виходить на вищому рівні.

 

Особливості при монтажі унітазу

Унітаз, як і будь-яке сантехнічне пристрій, повинен контактувати з каналізацією і водопроводом. В цьому полягає небезпека, адже всі розуміють, що тече по трубах. Тому не рекомендується самостійна установка унітазу, ціна в такому випадку буде високою, адже якщо ви щось неправильно встановіть, не тільки у вас потечуть труби, і тоді доведеться відшкодувати збитки всім сусідам, якщо ви живете в квартирі. Професійні фахівці мають необхідні навички і досвід, завдяки яким вам якісно встановлять систему і проведуть розведення каналізації.

Краще покласти всі турботи на установку унітазу недорого і підключенню до всіх систем в нашій компанії.

Правильна установка підвісного унітазу полягає в рівному і міцному кріпленні на стіні. Важливим етапом вважається з'єднання конструкції унітазу з каналізаційними системами, так як ні в якому разі не можна допустити витоку. Більш того, зливний бачок повинен бути прикріплений так, щоб вода наповнювалася до краю, але не переходила за межі міста. Важливо забезпечити правильну герметизацію водопровідних систем. Якщо ви вирішили викликати сантехніка, він обов'язково не допустить протікань. Виклик сантехніка на будинок допоможе здобути гідну якість установки унітазу, ціна вас влаштує, також оперативність робіт.

Наша компанія пропонує викликати сантехніка в будь-який час. Він проведе не тільки установку, а й заміну унітазу.

Сантехніки додому дозволяють заощадити час і здійснити грамотний монтаж необхідних систем.

Вам потрібні зварювальники сантехніки для себе або знайомих, тоді послуга сантехніки додому - то, що вам треба!

Якщо для установки унітазу вам потрібен сантехнік, виклик додому здійснюється безкоштовно.

Установка унитаза Хмельницкий в квартире, монтаж унитаза в ванной Хмельницкий, Замена унитаза Хмельницкий, ремонт унитаза Хмельницкий, протекает унитаз Хмельницкий, забился унитаз Хмельницкий, прочистка унитаза Хмельницкий, вызвать мастера для замены унитаза Хмельницкий, вызвать сантехника для установки унитаза, как заменить унитаз Хмельницкий