Горизонтальне буріння Хмельницький

Прокол под землей Хмельницкий

Хмельницкая область

ГНБ проколы под землей

Вид услуги Горизонтальное бурение
Сроки от 1 часа до 3 дней
Стоимость прокладки от 120 грн
Прайс на проколы грунту - 2018

Ціна, грн.

Діаметр труби 25 от 120
Діаметр труби 32 от 150
Діаметр труби 40 от 250
Діаметр труби 50

от 300

Діаметр труби 80

от 450

Діаметр труби 110

от 600

Діаметр труби 160

от 700

Діаметр труби 200

от 900

Діаметр труби 250

от 1200

Діаметр труби 300

от 1500

Пропонуємо послуги проколу під землею Хмельницький за методом безтраншейного спрямованого горизонтального буріння отворів (ГНБ). Забезпечимо рівне отвір і канал у всіх типах земляних порід. Даний спосіб підходить для здійснення закритих переходів під всі типи комунікацій: газопроводи, водопроводи, кабельні лінії, всі типи футлярів і трубопроводів. Керований прокол - оптимальне рішення для прокладки траси при наявності земляних наземних штучних і природних перешкод.

Якщо потрібно зробити прокол в землі, то технологія ГНБ передбачає виконання процедури з поверхні грунту. При цьому установку розташовують на певній відстані від об'єкта перетину (перешкоди). Дане відстань залежить від глибини проколу і діаметра прокладається трубопроводу: чим більше ці показники, тим більше відстань проколу.

 

Горизонтальний прокол в землі, буріння Хмельницький

Керований прокол під землею

 

У разі, коли з яких-небудь причин неможливо розташувати техніку на достатній відстані, застосовуються установки колодязного (котловани) типу або міні-установки ГНБ Хмельницький. Відмінною особливістю таких машин є їх велика, в порівнянні зі стандартною технікою, маневреність, але при цьому довжина і діаметр проколу менше.

 

Наша компанія виконує роботи під ключ, включаючи не тільки сам процес буріння горизонтальних отворів в землі, а й роботи зі створення і узгодження проекту. Власне обладнання, три повністю укомплектовані бригади в штаті, величезний досвід роботи дозволяють нам братися навіть за вкрай складні завдання, виконуючи їх якісно, в строк і за найкращою ціною

У соціальному плані будівництво підземних комунікацій безтраншейним способом, у тому числі методом ГНБ буріння, дозволяє не створювати жителям незручностей у вигляді розритих канав і земляних відвалів, брудних тротуарів та сміття на проїжджій частині. Використання методу ГНБ буріння не перешкоджає шляху переміщення жителів, дозволяє зберегти наземну інфраструктуру, и не порушує схему транспортних маршрутів.

 

Безтраншейне прокладання труб - це шанс заощадити ваші час і гроші. Слід також зазначити, що швидкість прокладки підземних трубопроводів традиційним методом майже в три рази нижче швидкості прокладки труб безтраншейним методом. Також економія фінансових коштів при прокладанні кабелів і труб безтраншейним способом, особливо методом горизонтального буріння, становить від 30 до 50% вартості робіт традиційним способом (з риттям траншей і котлованів). Велика частина витрат при відкритому прокладанні трубопроводів в траншеях припадає на земляні роботи, а у разі прокладки комунікації на територіях міського середовища виникають транспортні витрати, пов'язані з перевезенням грунту. При використанні безтраншейного прокладання труб методом горизонтального буріння земляні роботи зведені до мінімуму.

Прокол земли под дорогой, прокол земли стоимость, прокол под землей, проколы под землей, проколы гнб цена, проколы методом гнб, прокол водопровода гнб, прокол и гнб, прокол методом горизонтального бурения.

Часті питання про проколи грунту ГНБ

В яких районах Хмельницької області можете зробити прокол ГНБ?

Проколи робимо в усіх районах Хмельницької області а саме: Волочиськ, Городок, Деражня, Дунаївці, Ізяслав, Камянець Подільський, Красилів, Нетішин, Полонне, Славута, Старокостянтинів, Шепет, Деражня, Дунаевцы, Изяслав, Каменец-Подольский, Красилов, Нетешин, Полонное, Славута, Староконстантинов, Шепеты

Який прайс на проколи грунту ГНБ?

  • Діаметр труби 25 мм, за 1 м - от 120 грн
  • Діаметр труби 32 мм, за 1 м - от 150 грн
  • Діаметр труби 40 мм, за 1 м - от 250 грн
  • Діаметр труби 50 мм, за 1 м - от 300 грн
  • Діаметр труби 63 мм, за 1 м - от 350 грн
  • Діаметр труби 80 мм, за 1 м - от 450 грн
  • Діаметр труби 110 мм, за 1 м - от 600 грн

Скільки коштує виїзд майстра?

Якщо ви скористаєтеся послугами майстра, то вартість виїзду складе 0 грн, якщо ж майстер проконсультує вас, але не буде виконувати роботу, вартість виїзду складе мин 200 грн.

Чому слід замовити майстра у нас?

Низькі і чесні Ціни. У 90% випадків ми називаємо кінцеву ціну по телефону. Пояснюємо, в яких випадках вона може змінитися за місцем! Зазвичай приїжджаємо протягом доби. Є терміновий виклик за 1 год.