УСТАНОВКА стиральной машины Житомир

Установка стиральной машины Житомир

Установка стиральных машин

Житомир, Житомирский р-он

Вид услуги установка, подключение на дому
Вид стиральных машин стиральная машина автомат
Сроки от 1 часа до 1 суток
Стоимость установки от 350 грн 

Подключение стиральных машин Житомир, вызов мастера-сантехника для установки стиральной машины автомат Житомир. 

Имеем огромный опыт в подключении стиральных машин более 10 лет. Наши мастера всегда приходят во время и имеют необходимый инструмент для установки стиральной машины Житомир. 

Итак вы приобрели стиральную машину и не знаете с чего начать подключение? Если вы хотите, чтобы ваша "помощница" проработала долго, тогда очень важно вызвать специалиста по установке стиральных машин Житомир. Это избавит вас от лишней головной боли и от ненужных расходов на исправления дефектов от неправильной установки стиральной машины Житомир. Большинство ошибок можно избежать если сразу изучить инструкцию. Но многие люди не хотят читать инструкцию а сразу приступают к установке а еще хуже к эксплуатации стиральной машины Житомир.

 

Что необходимо знать при установке стиральных машин?

1. Место установки должно быть ровный и твердым. Идеально подходит бетонное основание покрытое плиткой.

2. Транспортные болты должны быть выкручены, смотрите внимательно инструкцию. Стиральная машину необходимо выставить строго по уроню. Ножки на ней обязательно законтрогаить.

3. Залив воды должен подключен быть к холодной воде через специальный кран. Можно использовать специальные фильтры для смягчения воды.

4. Слив должен быть поднять от уровня пола на 60-75 см

Ви придбали собі нову пральну машину Житомир, але не знаєте, як її встановлювати ... Що робити в цьому випадку? Більшість чоловіків впевнено дадуть відповідь, що немає ніякої проблеми, це все легко. Зараз подивимося і швидко все встановимо. Але не тут-то було. Ті, хто жодного разу не встановлював пральну машину Житомир, навряд чи може зі стовідсотковою впевненістю стверджувати, що впорається з цим завданням.

Звичайно, багато хто вирішує встановити машинку самостійно тільки після того, як дізнаються, що ціна на установку пральної машинки кваліфікованими фахівцями може доходити до 10 відсотків вартості самої техніки. Погодьтеся, що в цьому випадку будь готовий швиденько у всьому розібратися і самостійно здійснити установку.

Але тут потрібно розуміти, що при монтажі побутової техніки можуть виникнути певні проблеми.

Звичайно, краще всього довірити установку пральної машинки професіоналам своєї справи. Зокрема в тому випадку, якщо в гарантійному листі прописано те, що ви володієте правом на ремонт, якщо установка виконувалася сервісним центром. Але цілком можна монтаж здійснити і самому.

Першим ділом обов'язково зверніть увагу на те, чи правильно була доставлена техніка до місця установки, чи були дотримані всі вимоги, які пред'являються до транспортування пральної машини. Однією з найскладніших частин установки пральної машини є її підключення до водопроводу і каналізації. Якщо у вашій квартирі встановлена каналізація на основі пластикових труб, то потрібно буде лише замінити ту частину, яка підключає слив з раковини на інший - з двома сполуками. Якщо говорити про каналізацію, яка виготовлена не з пластику, то краще її замінити на таку або підключити злив каналізації вашої нової пралки до зливу раковини.

Воду підключати до пральної машини можна тільки холодну, тому що в сучасній техніці присутній нагрівальний елемент.

Найбільш легкий спосіб - це установка бронзового або мідного трійника, за допомогою якого можна підключити воду до пральної машини і до крана разом. Електрика до пральній машинці підводити окремо зовсім не обов'язково. Цілком достатньо підключити пральну машинку до звичайної розетки. Адже потужність, споживана пральною машинкою, зазвичай не перевищує 2000 Ватт.

Перед тим, як почати користуватися пральною машиною, переконайтеся, що усі транспортни болти прибрані. В іншому випадку машинка може вийти з ладу.

У всіх сучасних пральних машинах є центрифуга. Тому бажано і навіть обов'язково проводити встановлення в строго горизонтальному положенні. Для цього дана побутова техніка забезпечується чотирма ніжками, які регулюються по висоті.

Що входить в послугу з встановлення пральної машини?

 

Майстер WLSANTEHNIK послідовно виконає всі дії, необхідні для нормальної і довгої служби Вашої побутової техніки. Конкретніше, в послугу з встановлення пральної машини входять наступні роботи:

 

Розміщення на потрібному місці. При цьому обов'язково буде виконано ретельне вирівнювання агрегату, а при встановленні в меблі - перевірка необхідних зазорів навколо машини і підведення комунікацій (шлангів і дротів).

Підведення води. Для захисту клапана пральної машини від постійної непотрібного навантаження потрібно встановити запірний кран на подачу води. Залежно від виду стояка і змішувача мийки буде підключений або трійник з кутовим краном (на гнучку підводку), або трійник-водовідведення з краном (врізається в трубу).

Злив води. Найпростіший спосіб - просто закріпити шланг на раковині або ванній. Але професійна установка зазвичай має на увазі прямий злив в каналізацію, з герметичним з'єднанням для захисту від протікань і запаху.

Електропостачання. Монтаж окремої лінії із заземленням виконується від роздаткового щита і додатково захищається установкою автоматичного вимикача на 16А (автоматичної «пробки»). При установці пральної машини з системою Aqua-Stop важливо правильно розташувати захисний автомат у загальній схемі, інакше пралка працювати не буде.

Тестування і консультація. Після підключення пральної машини майстер перевірить її працездатність (без білизни), а також дасть консультації по оптимальних режимів експлуатації.

Многие люди не утруждают себя прочитать инструкцию для подключения стиральной машины а сразу приступают к установке стиральной машины Житомир. Что двигает таким людьми я иногда удивляюсь? Может быть желание не стирать в ручную или еще что нибудь, мне трудно ответить. Возвращаясь к теме, и так перед вами новенькая стиральная машина! На что необходимо обратить внимание в первую очередь!

 

1. Упаковка не должна быть повреждена

2. После распаковки, внимательно просмотреть машину нет ли транспортных повреждений?

3. Необходимо удалить транспортные болты, смотрите инструкцию

4. Шланг залива и слива необходимо использовать строго по инструкции.

Для того чтобы стиральная машина служила вам долгие годы, рекомендую пригласить мастера по установке стиральных машин Житомир. Цены на установку стиральной машины Житомир у нас доступные. Мастер готов выехать по первому требованию. Установка, подключение, монтаж, демонтаж, стиральной машины Житомир.

Производим подключение стиральных машин всех марок: Bosch, Miele, DeDietrich, Smeg, Samsung, Electrolux, Ariston, Gorenje, Hotpoint-Ariston, Candy, Ardo, BEKO, Vestel, Daewoo, Indesit, LG, Erisson, Ока, Renova, Атлант, Brandt, Zanussi, Whirlpool, Siemens, AEG, Asko, Candy, Ardo, BEKO, Vestel, Daewoo, Indesit, LG, Erisson, Hansa, Ока, Renova, Атлант, Brandt, Zanussi, Whirlpool,  Siemens, Neff, Kaiser, Bosch, Miele, DeDietrich, Smeg, Samsung, Electrolu, Ariston, Gorenje, Hotpoint-Ariston, Kuppersbusch, AEG, Kuppersberg, Asko, MIELE, Ipso и другие