Плотник Хмельницкий - услуги на дому

Внимание! Услуга плотника временно отсутствует!

Послуги тесляра (плотника) у Хмельницькому досить затребувані, адже проблеми, вирішення яких - теслярські роботи, в побуті возникаю досить часто.

"WLSantehnik" пропонує Вам виклик тесляра на будинок у Хмельницькому. Теслярські роботи - це заміна або установка замку в міжкімнатні двері, власне встановлення дверей та їх окремих елементом, складання та розбирання меблів, ремонт та регулювання нових меблів і б / у, заміна та навішування фасадів кухонного гарнітура, установка меблевих петель, складання та встановлення шафи -купе, збірка кухні будь-якої моделі і виробництва, укладання ламінату та паркетної дошки.

Ми пропонуємо скористатися послугою виклик тесляра на будинок у Хмельницькому. Тесляр володіє необхідними навичками високої кваліфікації, а також інструментом для виконання теслярських робіт різного роду.

 

Послуги тесляра у Хмельницькому, здійснювані майстрами нашої компанії:

 

- встановлення дверей

- заміна, врізання замку

- монтаж гіпсокартону

- укладання ламінату

- укладання паркетної дошки

- укладання лінолеуму

- настил лінолеуму

- складальник меблів

- збирання меблів

- ремонт меблів

- розбирання меблів

- навішування карнизів

- навішування полиць

 

Плотник, столяр Хмельницкий, ремонт дверей Хмельницкий работы с деревом Хмельницкий, укладка паркета, укладка ламината Хмельницкий, врезка замков Хмельницкий, перевешивание дверей Хмельницкий, монтаж наличников Хмельницкий, установка дверей Хмельницкий, установка полов из дерева Хмельницкий, ремонт мебели Хмельницкий, укладка линолеуму Хмельницкий