УСТАНОВКА газовых колонок Житомир

Установка газовой колонки Житомир

Житомир, 

Установка газовых колонок

Вид услуги установка, ремонт, чистка
Вид колонки пьезо-розжиг, электронная
Сроки подключения от 1 часа до 1 дня
Стоимость установки 550 грн (обычная цена)

Газову колонку Житомир встановлюють для нагріву води. Конструкція газового водонагрівача, як правило, дуже проста, вона складається з пальника і мідного теплообмінника, в якому циркулює вода. Вода надходить з водопроводу в теплообмінник, де нагрівається за рахунок роботи газового пальника.

 

При виборі газового водонагрівача найкраще керуватися трьома основними параметрами: потужністю, типом розпалу й типом газового пальника.

 

У газових колонок є, як правило, три рівні потужності: 17-19 кВт, 22-24 кВт, 28-31 кВт. Вибір слід робити в залежності від кількості споживаної гарячої води. Наприклад, для сім'ї з трьох осіб, які користуються однією ванною цілком вистачить колонки потужністю 22-24 кВт.

 

За типом розпалу колонки бувають трьох видів: електронним, ручним і пьезорозжигом. Самими довговічними є колонка з електронним підпалом. Такі колонки запалюються автоматично при відкритті крана і вимикаються при закритті. У цьому випадку газовий запальник у колонки не горить, за рахунок цього витрата газу у такого типу розпалювання менше. У колонок з пьезорозжигом механізм включення і виключення також автоматизований, але на відміну від електронного типу діє за рахунок перетворення механічної дії в електричний заряд. У ручних колонок запальник підпалюється сірником при одночасній повороті ручки подачі газу.

 

За типом пальники газові водонагрівачі діляться на пальники з постійною потужністю і авторегулируемого. Від цього вибору залежить спосіб регулювання води в залежності від потужності напору.

 

Після вибору колонки її потрібно правильно і за всіма правилами встановити Житомир.

 

У першу чергу потрібно керуватися міркуваннями безпеки. Якщо установка газової колонки Житомир була проведена неправильно, то може статися витік газу або вибух. Також не можна міняти пристрій димохідних каналів, зменшувати або закривати вентиляційні канали в стінах кімнат. І найголовніше - установку, настройку і технічне обслуговування варто довіряти тільки фахівцям.

 

WLSantehnik пропонує весь спектр послуг з підбору, розрахунку та встановлення водонагрівачів, БОЙЛЕр, газовая колонка Житомир. Наші фахівці володіють великим досвідом роботи і новітнім обладнанням, що дозволяє зробити установку газової колонки якісно, безпечно і швидко у Житомире.

WLSantehnik

Одна знакомая клиентка обратилась ко мне за помощью для установки газовой колонки Житомир. Конечно же, я как мастер по установке газовых колонок не отказал ей. Мы выбрали время и пошли в магазин для приобретения газовой колонки в Житомире. Я показал ей магазин где можно купить очень дешево газовую колонку. Она была настолько растрогана от этой покупки, что постоянно твердила слова благодарности. После я с удовольствием ей подключил газовую колонку в Житомире. На все про все ушло около часа, да да я не ошибся время установки газовой колонки заняло ровно один час. Это вообще сразило мою клиентку. Короче все были очень счастливы. Не рекомендую тратить ваше драгоценное время и обратится сразу к профессионалам по установке газовых колонок в Житомире или ремонт газовых колонок Житомир. Почему именно мы?

1. У нас есть необходимый инструмент для подключения газовых колонок в Житомире.

2.  Мы имеем опыт в подключении газовых колонок Житомир

3.  Мы знаем как правильно сделать первый пуск газовой колонки 

4.  Мы проводим инструктаж по эксплуатации.

 

Замена газовых колонок Житомир, установка / монтаж газовой колонки Житомир, подключение газовой колонки под ключ Житомир, замена колонки Житомир, протекает газовая колонка Житомир, вызов мастера по ремонту газовой колонки, вызвать сантехника для установки газовой колонки Житомир, газовщик в Житомире, как можно быстро установить газовую колонку в Житомире? Замена газовых колонок старую на новую в Житомире, установить дешево газовую колону в Житомире. 

Часті питання про установку газових колонок Житомир

Як замовити послуги фахівців?

Набирайте будь-який номер. Є послуга зворотного дзвінка.

Який прайс на установку газових колонок Житомир?

  • Установка газової колонки - 550 грн
  • Демонтаж старої колонки, гнучка підводка (вода, газ) - 50 грн
  • Демонтаж старої колонки, жорстке з'єднання (вода, газ) - 100 грн
  • Установка змішувача - від 200 грн
  • Підключення бойлера - від 350 грн
  • Установка унітазів - від 350 грн
  • Підключення пральної машини - від 300 грн

Скільки коштує виїзд майстра?

Якщо ви скористаєтеся послугами майстра, то вартість виїзду складе 0 грн, якщо ж майстер проконсультує вас, але не буде виконувати роботу, вартість виїзду складе 150 грн.

Які газові колонки ви встановлюєте?

Будь-які газові колонки а саме: Amina (Амина), Ariston (Аристон), NovaTec (Новатек), Nova (Нова), Alpha (Альфа), Mora (Мора), Aton (Атон), Beretta, Ferroli, Vaillant, Protherm, Junkers, Viessmann, та інші марки

Beretta, Ferroli, Vaillant, Protherm, Junkers, Bosch, Житомир, Fagor, Baxi, Electrolux, Junkers-Bosch, Мілла, Termet, Fagor, Nova Florida, Dakon, Demrad, Рівнотерм, Маяк, Колві, РОСС, Герман, Beretta (Беретта), Bosch (Бош), Buderus (Будерас), Ferroli (Ферроли), Electrolux (Електролюкс), HeatLine (Хитлайн), Kolvi (Колви), Kospel (Коспел), Nobel (Нобель), Protherm (Протерм), Termal (Термал), Ariston (Аристон), NovaTec (Новатек), Nova (Нова), Alpha (Альфа), Mora (Мора), и другие

Установка газовой колонки без разрешения, установка газовой колонки без дымохода, установка газовой колонки беретта, установка бездымоходной газовой колонки, заказать установка газовой колонки, покупка и установка газовой колонки, демонтаж и установка газовой колонки, установка газовой колонки над мойкой, установка новой газовой колонки, расценки на установку газовой колонки, цены на установку газовой колонки, установка газовой колонки под ключ, установка газовой колонки стоимость, установка газовой колонки сколько стоит, установка газовой колонки цены