Установка газовой колонки Хмельницкий (096) 504-55-11

Установка газовых колонок Хмельницкий

Хмельницкий, Хмельницкий район

Установка газовых колонок

Вид услуги установка, ремонт, чистка
Вид колонки все типы газовых колонок
Сроки установки от 1 часа до 1 дня
Стоимость установки 350 грн (обычная цена)

Подключение газовой колонки

Прилад необхідно підвішувати на стіні у вертикальному положенні. Не можна кріпити прилад до стіни таким чином, щоб він спирався на свої газові і водяні з'єднання. При установці повинні дотримуватися рекомендовані відстані від стін і меблів. Газова колонка повинна монтуватися в тому приміщенні, де вона розташовується за планом квартири (кухня або ванна кімната).

 

Підключення до водопроводу.

 

Для під'єднання газової колонки до водопровідної мережі використовуються гнучкі трубопроводи (гнучка підводка, металопластикові труби та ін.). У деяких моделях колонок в комплекті додаються спеціальні підводки, які використовуються для підключення. Вхід води в прилад підключається до магістрального трубопроводу холодної води, а вихід - до трубопроводу подачі гарячої води до точок водозабору.

 

Підключення до газу.

 

Газ підключається до водонагрівача за допомогою гнучкого сильфонного шланга з нержавіючої сталі. Тиск в газопроводі має відповідати технічним умовам.

 

Підключення до димоходу.

 

Димохід в приміщенні, де встановлюється газова колонка, повинен добре працювати. Сучасні колонки обладнані певним набором датчиків, які забезпечують безпечну роботу приладу, тому при поганій тязі димоходу колонка може відключатися. Все водонагрівальні колонки повинні приєднуватися до димоходу, яка має відповідні розміри і з хорошою герметизацією. Димохід може виготовлятися з оцинкованої сталі або листової нержавіючої сталі згідно СНиП, також використовуються жароміцні гофри. При монтажі необхідно дотримуватися мінімальних розмірів, зазначених в паспорті виробника.

На останньому етапі робіт перевірка всіх з'єднань на герметичність і перевірка роботи приладу на всіх режимах. У деяких моделях газових колонок необхідно проводити додаткові регулювання.

 

Рекомендація.

 

Якщо у Вас в квартирі дуже слабкий тиск холодної води, краще утриматися від придбання газової колонки з електронним або гідравлічним розпалюванням, а купити колонку з пьезорозжигом, так як при слабкому тиску води блок розпалу може працювати некоректно.

Установка газових колонок у Хмельницькому від справжніх професіоналів!

WLSantehnik пропонуємо повний спектр послуг з монтажу і установки газових колонок у Хмельницькому від вітчизняних і зарубіжних виробників. Наші майстри працюють не перший рік, і щорічно підтверджують свою високу кваліфікацію. Розглянемо порядок дій при установці газових колонок в будинку або квартирі:

 

       - Демонтаж старої газової колонки (якщо необхідно)

       - Установка нової газової колонки і вирівнювання по рівню

       - Підключення до вентиляції, електрики і сантехніки

       - пробний запуск

       - Перевірка на герметичність всіх з'єднань

       - Інструктаж і виписка гарантійного талона

 

5 ТОП проблем, з якими стикаються 80% клієнтів при установці газових колонок НЕ нашими майстрами

 

Некваліфікований майстер. В результаті клієнт отримує замість "Швидко і Якісно" - "Довго і тяп-ляп", та ще й не надає гарантію на свою роботу.

Майстер зриває терміни і інші домовленості. Клієнт чекає майстра тижнями, і з цим нічого не поробиш. Після отримання авансу "майстер" даремно продає.

Безвідповідальність і непунктуальність. Зробивши заявку по телефону і домовившись з майстром на 9 ранку, майстер Спокійно Може запізнитися на 3-4 години. Іноді навіть прийти з перегаром.

Підозріло дешево або дуже дорого. Формування цін на-абум. По телефону ціна може бути одна, після установки зовсім інша.

Чому потрібно довірити установку колонок саме нашим майстрам? Ми не обманюємо, і дійсно виконуємо роботу якісно і під ключ. Ми доробляємо всі справи - до кінця!

Солідний досвід роботи. Ми працюємо не перший рік і чудово знаємо що робимо. Нас складно здивувати нестандартною ситуацією.

Висока якість виконаних робіт. Всі роботи виконують кваліфіковані майстри. У свою чергу це означає, що установка газової колонки буде проведена за всіма технічними нормативами.

 

Гарантія. Висока якість робіт = солідна гарантія. Ми надаємо дійсно СПРАВЖНЮ гарантію на всі виконані роботи.

Пунктуальність. Ви можете бути впевнені, що майстер приїде до вас точно в обумовлений час. Якщо майстер затримається, він обов'язково попередить вас по телефону.

Приємні ціни. У нас адекватні ціни на всі види послуг.

       

Робота під ключ. Ви можете не переживати, що після установки вам щось потрібно буде доробляти. Все буде виконано під ключ.

Установка газовых колонок Хмельницкий, срочный вызов газовщика для замены газовой колонки Хмельницкий, замена всех видов газовых колонок