УСТАНОВКА посудомоечных машин Хмельницкий

Установка посудомоечной машины Хмельницкий, Подключение посудомоечной машины Хмельницкий, вызвать мастера для установки посудомоечной машины Хмельницкий, сантехник для подключения посудомойки

Нещодавно в вашому домі з'явилася посудомийна машина і тепер Вам належить зробити вибір або самостійно провести установку і підключення або довіритися фахівцям.

З одного боку, проводячи самостійну установку, Ви економите свої гроші, але з іншого боку, на це піде чимало часу і можливо в перебігу процесу установки будуть витрачені Ваші сили і нерви. Але якщо зверніться до фахівців, то Ви отримаєте повністю підключену і надійно працюючу «посудомийку» за короткий термін і до того ж Вам нададуть гарантію на всі монтажні роботи!

Пам'ятайте, що в разі поломки через неправильне підключення Вам можуть відмовити в гарантійному ремонті!

 

Установка посудомийної машини Хмельницький вимагає від монтажника спеціальних знань і навичок. Як правило, досвідчений фахівець виконує дану роботу швидко, акуратно і якісно. Головне завдання установки і підключення: посудомийна машина повинна бути стійка під час роботи, всі системи повинні бути надійно підключені і безпечно функціонувати, це стосується, як систем води, так і електрики. Посудомийна машина відноситься до досить складної і дорогої техніки і саме тому її підключенню повинна приділятися особлива увага. Всі етапи установки посудомийної машини повинні виконуватися якісно, надійно і зі знанням справи.

 

Особливості підключення посудомийної машини.

Установка посудомийної машини складається з трьох етапів: підключення машини до електромережі, підключення до джерела води і установка систем зливу води.

 

Підключення до електромережі

Для правильного, а то є надійного і безпечного підключення електрики до посудомийній машині найкраще провести окрему лінію від електрощита, а заземлення повинно обов'язково проводитися окремо. Навіщо потрібно заземлення? Заземлення необхідно, як для Вашої безпеки, так і для безпечної експлуатації посудомийної машини і все це для того, щоб уникнути неприємних наслідків контакту мокрих рук з включеною посудомийній машиною.

Автомат захисту від короткого замикання повинен збігатися з перетином електричного дроту, який, в свою чергу, повинен збігатися з потужністю посудомийної машини. Дуже небажано використовувати для установки посудомийної машини розетки, оскільки волога, яка може збиратися за машиною, може призвести до замикання, а можливо ураження струмом і псування «посудомийки». І для того щоб цього не сталося, підключення потрібно виконувати за допомогою вологозахищенного кабелю.

 

Підключення до джерела води

Для того щоб установка посудомийної машини була виконана правильно, до неї підводиться труба з краном. Посудомийна машина використовує тільки холодну воду, яка автоматично нагрівається всередині машини за допомогою нагрівальних елементів. Відповідно до «посудомойке» повинна вести труба холодного водопостачання. Кран повинен бути міцно і надійно закріплений для того щоб уникнути пошкоджень труби і підключеного до крана шланга під час подачі води.

 

Установка систем зливу води

При установці посудомийної машини слив відпрацьованої води можна організувати, в раковину. Але у такого підключення є два мінуси! По-перше, зовні, вся ця конструкція буде виглядати не кращим чином, оскільки в більшості випадків посудомийна машина вбудовується в кухонний гарнітур. По-друге, даний варіант зливу води не дуже надійний, тому що підвішений за край раковини зливний шланг може злетіти при різкій зміні тиску води.

Найнадійніший варіант для зливу відпрацьованої води - це під'єднання шланга до каналізації через додатковий сифон або трійник. Для цього в найближчій каналізаційній трубі встановлюється спеціальний трійник (або сифон), в який і підключається слив Вашої «посудомийки».