ЗАМЕНА труб Житомир - Оперативно

Замена труб Житомир

Вызов сантехника на дом

Монтажник

Замена труб водоснабжения и канализации

Специалист 

Прочистка канализации в квартире, в доме

Мастера по ремонту

Установка, ремонт бытовой техники

Стоимость услуг

от 200 грн

Монтаж розводки нових труб Житомир в новобудові і заміна старих труб на нові Житомир. Нижче представлені основні види розводки. Поширені два основних види - це колекторна розводка і послідовна.

Приклад колекторної розводки Ви бачите зліва. Що визначає колекторну розводку, при такій розводці до основних  кранов гарячої та холодної води  після лічильників води підключаються розподільні колектори з яких вже  до кожної точки споживання води тягнуться окремі труби. На правому малюнку зображена послідовна розводка води на якій прокладиваются дві труби холодної та гарячої води яки по напрямку прокладки розподіляє всі точки підключення по воді.

Обидві схеми розводки широко поширені зараз. Всі варіанти підходять як для відкритої так і для прихованої прокладки труб, але для колекторної розводки в обов'язковому порядку потрібно необхідний простір для установки колекторів, можливо лічильників води, реле тиску і за необхідності фільтрів для очищення води Житомир. Тому перш ніж почати ремонт або прокладку нових труб потрібно всі дії скоректировать з професійним фахівцем, який виходячи з досвіду роботи зможе знайти оптимальний варіант розводки труб, який максимально буде зручний і буде виконувати всі необхідні функції з постачання всіх потрібних сантехнічних приладів. Таких приладів може бути не так уже й мало. Основні робочі прилади: пральна машина, ванна або душова кабіна, унітаз і за бажанням біді, накопичувальний водонагрівач, проточний водонагрівач, тюльпан або раковина Житомир. Все це не так вже й легко правильно розташувати на невеликій площі ванної кімнати - для зручного їх використання. Не забувайте що кожен прилад вимагає їх підключення не тільки по воді, але і за її сливу. Тим більше останнім часом всі хочуть що б труби були прокладені прихованим способом, а це передбачає розташування всіх технологічних труб в штробах і нішах. Це досить трудомістка робота і під силу тільки професійному фахівцеві. Таких фахівців Ви зможете знайти на нашому сайті.

Для будь-якого виду розводки можна використовувати будь-які види труб. Основними можна виділити як самі розповсюдженний це поліпропіленові, металопластик, шиті поліетілен, мідь і метал. Найбільш поширені поліпропіленові труби через їх доступності за ціною, надійності і довговічностi, можливості прокладки як прихованим так і відкритим способом, одним незручністю є збірка колекторів і масивності їх розмірів. Так само розводку можна виконати з металопластику, не рекомендую брати шовний металопластик на різьбовим фітингах - якість та й надійність не на висоті. Якщо ви вирішили використовувати металопластик на прес фітингах, то якість їх набагато вище. Не рідко зараз исползуют такі нові материали як шиті поліетілен, матеріал якісно виконаний має пам'ять на молекулярному рівні, досить довговічний матеріал, прес фітинги просто виключають на 100% всі можливі протечки на довгі роки. Шитий поліетилен можна з гарантією закладати в штроби і розташовувати прихованим способом без побоювання на майбутнє. Зазначу такі поліетілени як труби фірми Rehau і Tece Flex вони ідентично схожі один на одного володіють схожими властивостями. Не рідко зараз замовляють розводку труб з міді - досить дороге задоволення як за ціною матеріалу так і за ціною робіт з монтажу мідних труб - зате якість такої розводки просто супер.

 

Визначиться з відключенням стояків для заміни вхідних кранів.

Визначитися з вибором труби.

Визначити місце розташування колекторів.

Визначиться з місцем розташування сантехніки.

По можливості мати всі розміри майбутніх приладів.

Визначити схему прокладки труб (відкритий або прихований спосіб).

Оптимальне розташування труб, шлейфів і штроб.

Монтаж фільтрів при бажанні або необхідності.

Розташування змішувачів над ванною.

Місце розташування пральної машини.

Можливе підключення побутових фільтрів очищення води

Можливі майбутні підключення.

 

Все це допоможе Вам визначитися з правильним розташування всіх точок під час оптимальної прокладки труб розводки. Так само все це допоможе вирішити проблеми з фахівцем який буде виконувати монтаж або ремонт Ваших труб. Це допоможе скласти схему розводки з урахуванням всіх Ваших майбутніх планів і побажань

Замена труб Житомир +в ванной +на кухне + на дому Житомир, вызвать мастера для замены труб в Житомире можно оперативно по телефону. Вам сегодня нет нужды ждать сантехника целый день, достаточно позвонить по телефону и мастер будет у вас через 1 час. Замена труб водопровода на кухне в ванной в туалете Житомир. Замена труб канализации в ванной комнате, на кухне в туалете Житомир. Замена труб в подвале Житомир. Замена стояков Житомир. Замена труб отопления Житомир.