ГНБ проколы Винница, Винницкая обл

Проколы под дорогой Винница

Винница

Проколы ГНБ под землей

Метод Горизонтальное бурение
Диаметр труб от 25 до 600 мм
Сроки от 1 часа до 3 дней
Стоимость прокладки от 120 грн
Прайс на проколы грунту - 2020

Ціна, грн.

Виклик майстра у м. Вінниця Безкошт.
Діаметр труби 25 от 120
Діаметр труби 32 от 150
Діаметр труби 40 от 250
Діаметр труби 50

от 300

Діаметр труби 63

от 350

Діаметр труби 75

от 400

Діаметр труби 80

от 500

Діаметр труби 110

от 600

Діаметр труби 160

от 700

Діаметр труби 200

от 900

Діаметр труби 250

от 1300

Діаметр труби 300

от 1500

Прокалываем грунт под дорогами Винница и Винницкая область методом горизонтального бурения. Прокладываем трубы под водопровод. В частном секторе, в подвалах многоэтажек, в цехах предприятий, на заводах, Прокладываем по траншее, а также делаем прокол под дорогой Винница. Безтраншейна прокладка комунікацій (під газ, воду, каналізацію, кабелю та ін.) Під дорогами, клумбами, тротуарами, комунікаціями. Працюємо по Україні, найдешевші ціни!

inGlory Service займається наданням послуг з ГНБ проколами протягом більше ніж десяти років. Даний спосіб прокладання підземних комунікацій відноситься до безтраншейного типом і дозволяє здійснювати виконання робіт за мінімальний час і з великою точністю. ГНБ є інноваційним способом виконання підземних робіт без розкриття грунту. У разі його використання основна частина робіт (порядку 90% від загального обсягу) виконується під землею. Така особливість виконання прокладки комунікацій має такі переваги: При пролягання на шляху протягання комунікацій дорожнього полотна є можливість уникнути його пошкодження в ході робіт, в результаті чого не буде потрібно нести додаткових витрат на відновлювальні роботи Не буде потрібно створення піщаної основи для укладання труби, а також подальшої засипки траншеї піском. У процесі виконання таких робіт мінімізується ймовірність пошкодження наявний комунікацій. Завдяки тому, що переважна частина робіт виконується під землею, не буде потрібно перекриття руху наземного транспорту. Дозволить уникнути порушення звичного режиму життя міста. Не несе загрози для лісопаркових зон та інших елементів доброуструю міста. Даний спосіб з порівняння з траншейним виграє по вартості і часу реалізації в два, в три раза. Така різниця в ціні пояснюється відсутністю необхідності облаштування траншей, відновлення пошкодженого в ході робіт дорожнього полотна, відновлення зелених насаджень, закапування траншей після закінчення робіт, і тому подібного.

Також на зниження ціни впливає той фактор, що методи ГНБ дозволяють використовувати мінімальну кількість додаткового робочого персоналу і скоротити загальний час виконання робіт. Також варто відзначити, що безтраншейні технології прокладки комунікацій є безпечними як для навколишнього середовища, так здійснює дані роботи персоналу. Підвищення рівня безпеки викликано відсутністю на місці проведення робіт відкритих траншей і значної кількості спеціальної техніки. На підготовчому етапі, до початку здійснення самих робіт по ГНБ, здійснюється дослідження місця майбутньої прокладки комунікацій, вивчення властивостей і складу ґрунту в даній місцевості, визначається місцеперебування комунікацій, оформляється необхідна дозвільна документація на проведення підземних робіт. Для визначення характеристик ґрунту здійснюється його вибіркове зондування в зоні проведення робіт. Враховуючи результати проведених підготовчих заходів може проводиться коригування траєкторії буріння свердловини, а також певних особливостей тактики виконання необхідних робіт. Зокрема, одним з найбільш критичних аспектів є місцеперебування бурового обладнання на будівельному майданчику, а також заходи щодо забезпечення безпечної праці бурової бригади та забезпечення безпеки людей.

Прокол под землей Винница, прокол под землей цена, проколы под землёй, прокол земли водой, прокол земли под дорогой, прокол земли под дорогой цена, прокол земли стоимость, прокол земли цена, прокол земли Винница, прокол земли под дорогой, прокол земли цена, прокол земли под дорогой цена, прокол земли стоимость

Буріння пілотної свердловини є досить відповідальним етапом, тому що саме від нього в основному залежить кінцевий результат виконаної роботи. Сам процес буріння свердловини здійснюється за допомогою спеціалізованого інструменту, що становить собою бурову головку зі скосом в передній частині і має вбудований випромінювач навігаційної системи. Бурова головка допомогою полого корпусу з'єднана з гнучкою приводний штангою. Такий метод кріплення дозволить під час виконання робіт по ГНБ коригувати напрямок буріння свердловини і таким чином обходити перешкоди, наявні на шляху протягування комунікацій. Крім того, бурова головка має отвори, що разом з порожнистим корпусом дозволяє під час роботи подавати в свердловину спеціальний склад. Даний склад під час виконання прокладки свердловини, утворюючи суспензію, оберігає пройдений ділянку свердловини від обвалів, охолоджує бурову насадку і знижує її тертя о породу.

 

Поточне місце розташування бурової головки контролюється за допомогою приймального пристрою навігаційної системи, дисплей якого виведений на робоче місце оператора бурової установки. На цьому екрані відображається інформація щодо ухилу (положення у вертикальній площині) і азимута положення в горизонтальній площині. Виходячи з цих даних стає можливим проводити коригування напрямку прокладання свердловини. При виявленні відхилення від заданої траєкторії оператор виробляє зупинку обертання привідного штанги, а потім на малій швидкості провертає бурову головку на необхідний кут. Після цього він включає подачу бурових штанг вперед без обертання, що шляхом наявності скоса в передній частині бурової головки змінює напрямок орієнтації бура. Після цього здійснюється включення обертання бурових штанг і бурова головка продовжує рух по траєкторії. Даний етап ГНБ закінчує виходом бурової головки в заданій точці.

Після цього приступають до розширення діаметра свердловини до необхідного. Для цього на бурі головка змінюється на розширювач зворотної дії. Після цього бурові штанги приводяться в обертання і шляхом протягання розширювача у зворотному напрямку до бурової установки здійснюється збільшення діаметра свердловини. Щоб гарантувати нормальний процес протягання трубопроводу через свердловину її діаметр повинен перевищувати розмір труби на 30-40%.

Після цього розширювач за допомогою бурових штанг знову подається на дальній кінець свердловини. Там до нього за допомогою спеціального зчіпного пристрою кріплять підготовлений трубопровід. Значення зчіпного пристрою полягає в тому, щоб при збереженні кріплення до розширювача не передавати на трубопровід обертання штанг. Потім за допомогою протяжки штанг в напрямку бурової установки здійснюється затягування трубопроводу в свердловину.

 

Що необхідно знати замовнику про прокладення інженерних мереж методом ГНБ

Перед початком робіт необхідно уточнити, для чого будуть використовуватися простягає по створеній свердловині труби, тому що від цього буде залежати тип використовуваних труб. Простягає комунікації можуть бути як робочої трубою, так і футляром (гільзою) для інших видів комунікацій (наприклад, електрокабелів). У разі використання їх як футляра завданням підрядної організації є протягнути трубу під землею від початкової до кінцевої точки із збереженням цілісності простягаємо полотна. При необхідності використання його як робочої труби крім перерахованих вимог, даний трубопровід повинен витримати належний тиск.

 

Початкова і кінцева точки виходу трубопроводу або необхідна довжина свердловини

В основному довжина свердловини визначається не тільки наявними на шляху прокладки трубопроводу перешкодою (наприклад, полотна автомобільної або залізниці), а також наявністю і глибиною залягання інших комунікацій в області проведення робіт. Остаточна довжина буріння визначається тільки після виклику представників організацій, відповідальних за експлуатацію даних комунікацій.

 

Кількість труб, що прокладаються за один прохід по свердловині

В основному необхідність протягання декількох труб за один прохід виникає при прокладці футлярів для електрокабеля або кабелю зв'язку. Дана обставина обумовлена вимогами до технології прокладки резервуються кабельних ліній. У той же час, наприклад, при прокладці самопливної каналізації кількість прокладаються за один прохід труб буде дорівнює одиниці. У разі виникнення необхідності, а також за відсутності обмежень на кількість труб в пучку, може здійснюватися багаторазовий "прокол" ґрунту і протягати по одній трубі через кожну свердловину. У деяких випадках необхідність такого приймання може бути обумовлена відсутністю у підрядній організації потужного устаткування для прокладки свердловини достатньо великого діаметру, або складною структурою ґрунту.

 

Довжина простягаємо труби

Даний параметр має вирішальне значення при розрахунку кінцевої вартості виконуваних робіт, а також визначення необхідного рівня потужності установки горизонтальне буріння вінниця. Здійснення прокладки свердловини навіть порівняно невеликої довжини є досить складним завданням, що вимагає серйозної підготовки як в технічному, так і в організаційному плані. Тому вартість роботи на "коротких проколи" можуть у кілька разів перевищувати середній рівень цін. Те ж саме стосується роботи на "довгих проколи", тому, що в даному випадку відбувається підвищення вартості робіт з причини зростання складності, рівня можливих ризиків, збільшенням обсягів підготовчих робіт і загальної тривалості виконання поставленого завдання. При цьому конкретні параметри понять "довгі" і "короткі" проколи на кожному підприємстві, що здійснює подібні роботи, істотно відрізняються. Визначення конкретних умов виконання робіт з ГНБ зазвичай здійснюється після виїзду на місце проведення робіт співробітника компанії-підрядника. При цьому з'ясовуються наступні моменти:

 

Розташування зони проведення робіт

У даному випадку враховується віддаленість цієї ділянки від найближчого населеного пункту і місця знаходження самої організації-підрядника. Крім того, враховується відстань до найближчого джерела води, яка буде потрібно для приготування бурового розчину.

 

Наявність дозвільної документації

Спеціалістом компанії проводиться вивчення проекту траєкторії проходження свердловини, профілю проколу (за наявності) із зазначенням всіх присутніх поблизу об'єктів і комунікацій. Виконавча організація в особі свого представника зобов'язана проконтролювати наявність всіх необхідних дозвільних документів, а також правильність їх оформлення. Відповідальність за ймовірне пошкодження майна третіх осіб, наявність якої не вказано в технічній документації на здійснення робіт, лежить на замовнику.

 

Розміщення бурового комплексу

На даному етапі визначається наявність достатнього простору для розміщення установки горизонтального буріння і насосно-змішувального вузла, вживаного для подачі бурової суміші. Для такого майданчика можна віднести наявність під'їзних шляхів, рівний і щільний ґрунт, відсутність в зоні початку буріння підземних комунікацій.

 

Характеристики перетинаються об'єкта

При визначенні вартості виконання робіт підрядною організацією здійснюється вивчення типу і характеристик перетинаються об'єкта. Залежно від типу даного об'єкта (автомобільна або залізниця, проїзд між будинками) буде залежати кінцева кошторисна вартість робіт.

Обсяг необхідних підготовчих робіт і робіт з доброуструю території

Необхідний перелік заходів (розчищення зони виконання робіт, підготовка котловану, що існує комунікацій) визначаються виконавчою організацією, але можуть виконуватися і замовником робіт. Для цього замовнику необхідно мати уявлення про технології прокладки трубопроводу методом горизонтально направленого буріння. На даному етапі також визначається, в якому саме вигляді буде проводитися здача готового об'єкта замовникові.

 

Основи технології ГНБ

Можна розглянути базові принципи даної технології на прикладі однієї з типових схем.

Наприклад, необхідно здійснити прокладку під автомобільною дорогою труб для монтажу водопроводу. Виконавчою організацією здійснюється визначення місця розташування і розміру стартового і приймального котлованів і вхідного приямка.

На початку проведення робіт бурові штанги, що являют собою порожнисті труби, тип і діаметр яких залежить від потужності установки ГНБ, вводять в ґрунт через вхідний приямок. Сам вхідний приямок служить для полегшення початкового забурення а також спрощення збору відпрацьованого бурового розчину на початковому етапі проведення робіт. Після поглиблення штанг на необхідну величину і виходу на необхідний технічною документацією кут нахилу свердловини, бурові штанги доходять до приймального котловану по необхідної траєкторії (прямолінійно - при відсутності перешкод, по пологій траєкторії - за наявності під землею комунікацій). Відстань між стартовим і приймальним котлованом визначає довжину свердловини, а самі котловани служать для монтажу і демонтажу використовуваного обладнання (розширювачі, захваті, сережки і так далі). Як було сказано вище, розміри і місцеперебування котлованів визначає компанія - підрядник. У ряді випадків бурові штанги можуть бути виведені безпосередньо на поверхню. Стінка приймального котловану, розташована з боку прокладається трубопроводу, повинна мати ухил для забезпечення плавної подачі трубопроводу до місця початку протягування та виключення його перегинів. При використанні сталевих труб великого діаметру і незначних відстанях прокладки трубопроводу приймальний котлован може копатися під всю довжину труби. На наступному етапі виконання робіт кінець підготовленого трубопроводу в приймальному котловані прикріплюється через розширювач бурової свердловини до колони бурових штанг і простягається в стартовий котлован. На цьому прокладка трубопроводу завершена. Після цього трубопровід від'єднується від бурових штанг в стартовому котловані, а що залишилися бурові штанги витягуються через вхідний приямок. Трубопровод прокладка, труба прокладка, бурение технология, бурение цена