Устанавливать унитаз Винница

Установка унитаза Винница

Винница, Винницкий район

Устанавливать унитаз

Вид услуги монтаж, подключение, профилактика
Вид унитаза компакт
Сроки установки от 1 часа до 1 дня
Стоимость ремонта 450 грн (обычная цена)

Прайс на установку унітазу Вінниця

Ціна, грн.

Виклик майстра Безкошт.
Встановлення унітазу 400
Встановлення унітазу під ключ 600

Демонтаж старого унітазу

50

Демонтаж унітазу, вирівнювання поверхні

200

Ремонт унітазу

от 150

Помилковий виклик

100

Подключение унитаза Винница. Такая услуга как Установка унитазов Винница, предлагается сотнями фирм в городе Винница, но не каждая фирма может показать свою историю, где унитаз простоял после ихней установки более 10 лет. Вы должны понимать, что есть разница между качеством установки унитаза Винница и качеством самого унитаза.  Поэтому мы настоятельно рекомендуем перед покупкой унитаза обязательно посоветоваться с мастером. Есть много тонкостей и нюансов которые знает только мастер по установке унитазов Винница например: унитазы бывают с косым, прямым и нижним подключением. Унитаз можно подключить на гофру а так же на жесткую подводку, от это зависит в дальнейшем, будет ваш унитаз забиваться или нет.

Виконаємо монтаж, ремонт і заміну унітазів Вiнниця в короткі терміни. А також, виконаємо наступні сантехнічні роботи: ремонт бачка унітазу, установка біде, виконаємо монтаж інсталяції унітазу, підключимо підвісний унітаз та інше.

Унітаз є з найважливіших сантехнічних приладів в нашому будинку, офісному приміщенні. Вибираючи сантехніка, необхідно враховувати розміри приміщення і місце, куди ви бажаєте встановити унітаз, біде або пісуар у Вінниці. Монтаж підлогового унітазу, здійснюється кріпленням до підлоги за допомогою дюбелів і шурупів, а також можна прикріпити за допомогою епоксидного клею. Установка підвісного унітазу виконується кріпленням його до стіни.

У комплекті з унітазом завжди додається інструкція з монтажу техніки, якою потрібно дотримуватися при самостійній установці. Також, слід виконувати норми і положення інструкцій з установки унітазу Вінниця біде, пісуари і бачка унітазного.

Якщо приміщення, в якому мы хочемо встановити унітаз Вінниця, маленького розміру, оптимальним рішенням буде покупка підвісного унітазу або, навіть буде краще, інсталяції для унітазу і біде.

Перш ніж, встановлювати нову техніку, міняти унітаз, необхідно провести дуже акуратний демонтаж старого обладнання, щоб не пошкодити каналізацію.

Ви можете прийняти рішення самостійно встановити нову сантехніку, але неякісний монтаж може призвести до поганої роботи або навіть, до пошкодження. Якщо звернетеся в нашу компанію для установки нової сантехніки, наші фахівці швидко і професійно виконають всі види сантехнічних робіт, які будуть потрібні при установці: встановити кран, колектор, а також заміну труб каналізації. Зверніть увагу, що при установці підлогового унітазу необхідно правильно вибрати гофри, вони бувають різної довжини та діаметру. Самостійно буде важко підібрати відповідно за всіма вимогами.

Наші фахівці володіють всіма необхідними знаннями і великим досвідом в установці всієї сантехніки для вашого будинку або квартири. Виконають установка унітазу по Вінниці, ремонт унітазу, монтаж унітазів у суворій відповідності до норм і правил установки і збірки унітазів, які додаються при покупці.

 

Ми ніколи не замислюємося про профілактичне обслуговування нашої сантехніки будинку. Поки вона не почне протікати. Вічне дзюрчання води із зливного бачка унітазу доставляє нам сильний дискомфорт. Перш ніж приступити до поломок, давайте розглянемо пристрій всього унітазу.

Ремонт бочка унітазу Вінниця складається з зливного бачка і чаші, і працює за допомогою системи важелів, поплавка і пломби. Подача води здійснюється через шланг підводки холодної води до бачка, в міру наповнення вода перекривається запірним клапаном. Вода зливається з бачка в чашу і вимиває все в загальний стояк (якщо унітаз працює під напором води) або в підлогу (гравітаційний унітаз).

Як завжди, унітаз підводить в несподівані моменти. Є поломки, які можна самостійно усунути і коли ми змушені звернутися до допомоги фахівця.

 

Далі розглянемо найпоширеніші причини поломок унітазу.

- Подача води є, але вона не затримується в бачку і зливається в унітаз. При ремонті бачка унітазу Вінниці - причина може бути в поплавці, який потрібно просто поправити рукою. Акуратно зніміть кришку зливного бочка і спробуйте поставити поплавок в потрібне положення. Якщо причина витоку води не в поплавці, то швидше за все, потрібно поправити зливний клапан, який знаходиться під поплавком. Це робити потрібно акуратно, щоб не пошкодити запірний клапан. Були випадки, коли зношений клапан відвалювався і починався безперервний потік води. Тому ми рекомендуємо спочатку перекрити трубу, по якій йде подача води в бачок.

- Йде безперервна подача води в бачок. Швидше за все, зносився запірний клапан або гумові прокладки. Підніміть клапан вгору, якщо подача води припинилася, тоді потрібно поміняти запірний клапан. Самостійно важко підібрати клапан, потрібно брати з собою запірний клапан в магазин, щоб підібрати новий, ідентичний, старому при ремонті унітазного бачка у Вінниці.

Установка унитаза в ванной, установка унитаза Винница, замена унитаза Винница, прочистка труб канализации Винница, срочная замена унитаза Винница, срочный ремонт унитаза Винница, потек унитаз Винница, что делать? Склеить унитаз, вызов мастера для замены унитаза Винница, сантехник для установки унитаза, инсталяции, купить, установить, унитаз под ключ Винница

Часті питання про встановлення унітазу Вінниця

Як замовити послуги фахівців?

Набирайте будь-який номер. Є послуга зворотного дзвінка.

Який прайс на встановлення унітазу?

  • Встановлення унітазу - от 400 грн
  • Встановлення унітазу під ключ - 600 грн
  • Демонтаж старого унітазу - 50 грн
  • Демонтаж унітазу, вирівнювання поверхні - 200 грн
  • Збірка електрощита (за кількістю автоматів) - 100 грн
  • Трассіровка кабелю, мп - 15 грн
  • Встановлення лічильника (з пломбуванням) - 800 грн

Скільки коштує виїзд майстра?

Якщо ви скористаєтеся послугами майстра, то вартість виїзду складе 0 грн, якщо ж майстер проконсультує вас, але не буде виконувати роботу, вартість виїзду складе 150 грн.

Чому слід замовити майстра у нас?

Чесна ціна. У 90% випадків ми називаємо кінцеву ціну по телефону. Пояснюємо, в яких випадках вона може змінитися за місцем! Зазвичай приїжджаємо протягом доби. Є терміновий виклик за 1 год.