Установка твердотопливного котла Хмельницкий

Установка твердотопливного котла Хмельницкий

Зростаючі ціни на традиційні джерела енергії і труднощі, пов'язані з підключенням газового обладнання, змушують звернути увагу на інші способи обігріву. Важливо також, що сучасний твердопаливний котел Хмельницький для опалення приватного будинку дозволяє повністю автоматизувати процес.

 

ПРИНЦИП РОБОТИ твердопаливні котли Хмельницький

 

По конструкції і способу установки твердопаливні котли Хмельницький діляться на підлогові, настінні, одно- і двоконтурні. За способом спалювання палива - на традиційні та піролізні. За матеріалом виготовлення - на чавунні і сталеві. Але в принципі роботи всіх агрегатів істотних відмінностей не існує.

 

Агрегати подібного типу складаються з наступних основних частин.

Камера згоряння (топка), що виконує також і функції теплообмінника, являє собою зону завантаження палива, колосники, зону очищення від золи і систему подачі повітря. Тверде паливо, згораючи, нагріває стінки і воду у водяній сорочці.

Водяна сорочка являє собою простір між двома стінками, заповнене зазвичай водою. Нагрівання теплоносія змушує його підніматися і по теплопроводу надходити до системи радіаторів. Звідти, віддавши тепло приміщенню, вода знову повертається в сорочку і процес повторюється. Щоб рух теплоносія було більш швидким, деякі моделі агрегатів оснащуються циркуляційними насосами.

Димохід, що йде на вулицю і сконструйований з теплоізоляційних труб. Система контролю температури працює за рахунок заслінок, регулюючих подачу повітря в камеру згоряння. Від цього, в свою чергу, залежить інтенсивність горіння палива і температура теплоносія.

схема  устройства твердотопливного котла

Піролізні котли більш складні: у них дві камери, в одну з яких завантажується паливо, а в іншій відбувається згорання виділяються газів. У таких котлів більш високий КПД, тривалість горіння палива, але ціна їх на 20 - 25% вище. Крім того, піролізні котли вимогливі до якості палива і потребують підключення до електромережі.

Простота пристрою таких агрегатів робить їх надійними та ефективними. 

 

Переваги використання твердопаливних котлів ДЛЯ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ

 

Сучасний твердопаливний котел Хмельницький для приватного будинку практично нешкідливий для навколишнього середовища. Виділяються газоподібні продукти згоряння і шлаки не містять токсичних речовин і не забруднюють грунт.

Устаткування такого типу незамінне в багатьох районах, де підключення до газу неможливо. Крім того, велика кількість палива не створює проблем: достатньо заздалегідь купити вугілля або заготовити дрова.

Роботу твердопаливних котлів Хмельницький можна регулювати шляхом завантаження в топку різних фракцій палива. Більш дрібне вугілля горить швидше, але виділяє при цьому більшу кількість тепла. Регулювати процес горіння можна також збільшенням або зменшенням кількості повітря, що проникає в камеру згоряння через систему заслінок.

Існує можливість автоматизації процесу обігріву: котел опалювальний на пеллетах оснащується спеціальним бункером і системою, що подає паливо в топку в міру його згоряння. Кількість подаваного палива можна зменшувати або збільшувати.

Одним з основних переваг такого обладнання є його безпека. Опалення приватного будинку твердопаливним котлом не пов'язане з використанням вибухонебезпечних і токсичних видів палива та електрики. Виняток становлять агрегати, оснащені вентиляторами, системою автоматичної подачі палива та захисту від перегріву. Але споживання електроенергії такими пристроями мінімально.

Підключення твердопаливних котлів в приватному будинку не вимагає оформляти дозвіл і запрошувати фахівців: ця робота не вимагає особливих навичок.

 

ЯКЕ ПАЛИВО ВИКОРИСТОВУЮТЬ в твердопаливних котлах

 

Вид палива вибирається залежно від потужності устаткування. Але в принципі, всі котли універсальні і для них придатне практично будь-яке тверде паливо. Використовують дрова, щепу та інші відходи деревообробної та меблевої промисловості, антрацит, кокс, буре вугілля, паливні брикети та пелети. Останні можуть бути виготовлені з хвої, соломи і відходів сільськогосподарського виробництва. Від виду палива, його калорійності і вологості залежить потужність котла. Щоб не допустити втрати потужності, котел необхідно періодично чистити.

 

ВАРТІСТЬ твердопаливні котли Хмельницький

 

Перш, ніж купити твердопаливний котел, слід визначитися з необхідною потужністю агрегату. Для Хмельницькой області потрібно 100 Вт на 1 м² або 1 кВт на 10 м² (за умови середніх значень характеристик теплоізоляції). При цьому навіть при морозі - 35 градусів в будинку температура повітря буде не менше + 18. Важлива умова: нагрів будинку повинен забезпечуватися за одну, максимум - дві протопки. У тому випадку, якщо необхідно забезпечити нагрів води для побутового використання - слід купити твердопаливний котел двоконтурного типу.

Останнім часом користуються попитом котли тривалого горіння. Вони універсальні по виду використовуваного палива і не потребують електроенергії. Серед таких варто виділити агрегати торгової марки Stropuva, Буран на одній закладці вугілля вони працюють до п'яти діб. Добре зарекомендували себе агрегати ТМ Protherm Бобер, Buderus Logano, Bosch, Demrad, Buderus, Biasi, Protherm, Dakon. Вартість їх залежить від багатьох параметрів і варіюється в залежності від регіону в межах 1000 - 4000 доларів США.

 

Монтаж твердотопливного котла в Хмельницком, Сварщик для установки твердотопливного котла Хмельницкий, Установка твердотопливного котла под ключ Хмельницкий, вызов мастера для установки котла длительного горения Хмельницкий

контакт сантехник