Переваги акрилових ванн Сантек

акриловие ванны Сантек

100% литтєвий акрил (без домішок)

Для виробництва ванн Сантек використовується 100% литтєвий акрил Altuglas (Франція) від провідного світового постачальника. Використання гомогенного акрилу без домішок забезпечує акриловим поверхням тривалу експлуатацію і повністю виключає небезпеку розшарування. Завдяки особливостям молекулярної будови акрилової поверхні ванни Сантек довгий час зберігають тепло, мають стійкість до хімічних і фізичних дій, легкі в догляді.

 

Білосніжно-білий колір

Білосніжно-білий колір акрилу ідеально збігається з кольором кераміки Сантек.

Удосконалена конструкція металевого опорного каркаса ванн Сантек надає неперевершену стійкість конструкції, новий спосіб кріплення панелей до ванни гарантує привабливий зовнішній вигляд, легкість і простоту збірки.

 

Комплектація

Ванни Сантек поставляються в комплекті з каркасом, системою злив-перелив, з сифоном, кріпленням ванни до стіни і комплектом кріплень фронтальній панелі.

Гідромасажні ванни оснащені гидромассажним устаткуванням залежно від обраної комплектації.

 

Європейські комплектуючі

Оснащення гідромасажних ванн проводиться комплектуючими (форсунки, насоси, компресори, регулятори тощо) від європейських постачальників з бездоганною репутацією, що спеціалізуються на постачанні гідромасажних систем для ванн і басейнів-спа.

 

Безпека експлуатації

Кожна гідромасажна ванна Сантек в зборі піддається серії унікальних тестів на функціональність і електробезпекi відповідно до жорстких міжнародних стандартів якості Roca Group.

 

Широкий модельний ряд

Ви завжди зможете підібрати зручну модель простий акрилової або гідромасажною ванни - за вартістю, габаритами. Спеціально для індивідуальних переваг найвибагливішого покупця Сантек пропонує широкий модельний ряд ванн і різноманітність систем гідромасажу.

 

Елегантність і функціональність

Дизайн гідромасажних ванн Сантек створювався на основі вивчення споживчих переваг і побажань до зручної і красивої акрилової ванні. Елегантність і ергономічність гідромасажних ванн Сантек дозволяет говорити о процесі прийняття ванни, як про справжне задоволення, доступному широкому колу споживачів.

 

Тривала гарантія

Гарантія на акрил 10 років. Гарантія на гідромасажні комплектуючі 3 роки за умови підключення ванни фахівцями сервісного центру і 2 роки у разі самостійного підключення.