Установка, замена смесителя Житомир

Заміна змішувача Житомир - досить проста операція, що не вимагає спеціальних навичок. Принцип заміни однаковий для всіх змішувачів, однак є деякі відмінності для моделей, що використовуються на кухні та у ванній. Пов'язано це насамперед з різницею в підключенні до водопровiдних труб.

 

Змішувач в кухні

До Кухоноі мийки та раковини змішувачі підключають за допомогою спеціальних сполучних трубок. Краще всього використовувати металопластикові з'єднання, так як вони набагато надійніше і зручніше в роботі. При покупці таких трубок потрібно заздалегідь виміряти їх довжину і додати 25-30см на монтаж. Буває металопластикові з'єднувачі входять в комплектаціi змішувача, але в цьому випадку потрібно переконатися, що їх довжина достатня.

 

Заміна раковини і установка змішувача.

Нарощувати або обрізати ці трубки не можна. Ще один момент - розташування накидних гайок. На одній трубці вона повинна бути ближче до кінця, на другий - подалі від нього. Гайки, розташовані на одному рівні, нормально затягнути не вдасться. Також треба переконатися, що отвір у раковині підходить до діаметру обраного змішувача.

 

Порядок дій:

- Установка трубок підведення. Вихідні штуцери трубок під'єднують до загвинчування водоподающих труб, причому для надійності різьблення варто обробити ФУМ-стрічкою. Вкручувати штуцери треба рукою, а «дотягнути» їх можна розвідним ключем.

- Закріплення трубок. На верхні кінці підводки надягають нижню гайку змішувача і прокладку, після чого кінці виводять вгору через отвір в мийці і навертають на штуцери змішувача, використовуючи комплектні прокладки. Для додаткової герметизації застосовують ФУМ-стрічку.

- Закріплення змішувача. Змішувач садять в гніздо на раковині і фіксують нижній гайкою.

-  Фінальний етап - перевірка на відсутність течі.

 

Змішувач у ванній

У ванній кімнаті сантехнічні роботи із встановлення змішувача Житомир виконуються трохи інакше.

 

Виставлення ексцентриків

Регулювальні перехідники (обов'язково входять в комплект змішувача) вкручують у вихідні отвори труб, причому різьблення штуцера обмотують ФУМ-стрічкою. Потім розвідним ключем ексцентрики «повертають» таким чином, щоб їх широкі штуцери (3/4 ") розташовувалися на одному рівні або вгорі чи внизу. Далі ці штуцери центруют по змішувачу. Найзручніше це робити за допомогою П-подібної скоби з дроту. Кінці скоби виставляють за центрами виходів змішувача, а потім, не змінюючи їх положення, з цієї ж ширині регулюють ексцентрики. Регулювання проводять, розсуваючи / зрушуючи штуцери, щоб зберегти рівень.

 

Монтаж змішувача і виливу

На фланці змішувача надягають декоративні накладки, після чого в них закладають комплектні прокладки. Першою кладуть гумову, другий - жорстку паронітових. Жорстка прокладка потрібна для захисту гуми від пошкоджень про штуцер при накручуванні фланця. Після цього за допомогою накидних гайок змішувач накручується на ексцентрикові штуцери до упору і акуратно «доворачивать» ключем.

Виливши (він же - «гусак») встановлюється на двох кільцях, ущільнювальному і розпірні. Душ також монтується на паронитовой і гумовою прокладках. Причому прокладок може і не бути, якщо вхідний штуцер душа має конічне поглиблення, а вихідний змішувача (під душ) - півсферичний.

Установка смесителя Житомир, замена смесителя в ванной Житомир, замена смесителя на кухне Житомир, замена шлангов смесителя Житомир, вызов сантехника для замены смесителя Житомир, ремонт смесителя Житомир, замена крана Житомир, установка смесителя под ключ Житомир, срочная замена крана Житомир, устранить течь на кухне Житомир, стоимость замены смесителя Житомир, цены на замену смесителя в Житомире, вызов мастера для срочной замены крана Житомир.