УСТАНОВКА счетчиков воды Житомир

Установка счетчиков воды Житомир

Житомир, Житомирский р-он

Установка счетчиков воды

Вид услуги установка, замена
Вид счетчиков счетчики для воды всех типов
Сроки подключения от 1 часа до 2 дней
Стоимость установки от 350 грн

Установка квартирных счетчиков воды Житомир, Монтаж счетчиков воды Житомир, подключение счетчиков воды Житомир, Стоимость установки счетчиков воды в Житомире, Встановлення лічильників води Житомир

Встановлення лічильників води Житомир в квартирі знизить Ваші витрати на комунальні послуги. Економія особливо помітна, якщо в квартирі ніхто не проживає, або проживає менше людей, ніж прописано.

На практиці встановлення приладів обліку окупає себе протягом 6 міс.

 

Встановлення лічильників води в Житомирi - як довго тривають процедура?

Встановлення лічильників води Житомир, в середньому займає 1 - 2 години. Фахівці нашої компанії оперативно приїдуть до Вас і проведуть всі необхідні роботи з встановлення або заміни лічильників води. А так само ми можемо зробити будь-які інші сантехнічні роботи, такі як: заміна радіаторів опалення, встановлення унітазу, установка ванни, заміна труб, заміна стояків та інші.

 

Під час виклику сантехніка Ви можете уточнити необхідний спектр робіт і ми додамо фахівців у бригаду, які зможуть виконати роботи з установки лічильників газу, заміні газової колонки, установці газової плити, газифікації приватного будинку.

 

Як провести установку водяного лічильника Житомир?

Встановлення лічильників води давно стала однією з обов'язкових вимог комунальників. Початковий монтаж подібних пристроїв зазвичай здійснюється службами Водоканалу, проте іноді  необхідно проводити установку самостійно. Найчастіше це відбувається в сільській місцевості у разі централізованого водопостачання, а також при необхідності заміни застарілого або пошкодженого лічильника.

 

Особливості процедури та її труднощі

У вузол лічильника входить безліч деталей: запірний кран, фільтр, безпосередньо лічильник і клапан. Пломбують систему контролю для того, щоб дані лічильника не могли бути підроблені. Зазвичай такий вузол продається в спеціалізованих точках або магазинах вже в зібраному вигляді. Сантехникові залишається тільки правильно підключити обладнання до водопроводу.

 

Встановлення лічильників води для компанії «WLSantenik» - процедура звична і стандартна, тому, звернувшись до нас, Ви отримаєте професійний сервіс при доступній ціні. Крім того, Вас позбавлять від пошуків необхідної моделі обладнання в магазинах.

 

Чим загрожує монтаж своїми силами?

Якщо збирати і монтувати водяний лічильник самостійно, може виникнути дуже багато проблем. Не завжди вдається дістати потрібну деталь, тому доводиться застосовувати додаткові муфти з різною різьбою. Можуть виникнути труднощі з прокладками, які теж потрібно вміти правильно затягувати. Надмірні зусилля можуть їх просто пошкодити. Крім того, необхідно чітко за розміром вирізати шматок труби, замість якого буде встановлений правильно зібраний вузол.

 

Якщо у Вашому будинку труби пластикові або поліпропіленові, установка лічильників води буде проходити простіше, адже такий матеріал легко гнеться. На сталевий варіант поставити вузол лічильника буде набагато складніше. На холодну і гарячу воду монтуються окремі пристрої. Якщо у Вашому будинку передбачені різні стояки для кухні та ванної, тоді точок для установки буде чотири.