Як вибрати змішувач для ванної

термо смеситель

Не важливо, якої якості і ціни у вас стоїть раковина, якщо немає змішувача. Основним призначенням його, є подати воду при потрібної нам температури. Важливим кроком є вибір змішувача, адже

якісний кран не буде капати, позбавить нас від витоків води і, що найголовніше, не захистить нас від думки про затоплення квартири. Однак великою проблемою для покупця є різноманітність видів на ринку. Адже з такого великого безлічі кранів важко вибрати саме той, який би вiдповiдав вашим вимогам. Більшість людей дивляться в першу чергу на ціну, і якщо вона низька, то, на думку більшості.  Або наші руки тягнуться до найбільш красивим і блискучим.

 

Види змішувачів для ванн

Найпоширенішими і відомими нам уже не один десяток років є двовентильні крани. Практично кожен стикався з таким видом, який оснащений двома баранчиками, що відповідають за подачу

теплою або холодної води. Важливим елементом даного змішувача, є ущільнювач. ущільнювачі двохвентильні змішувача існують двох видів.

Перший вид ущільнювача - гумовий. Кран з гумовими ущільнювачами можна крутить для регулювання напору води досить довго і можна навіть згорнути. Другий вид ущільнювача - керамічний. Для регулюва ння напору води з керамічним ущільнювачем досить одного обороту. Кран з таким ущільнювачем згорнути не можна.

 

Перейдемо до менш відомих видів

Змішувачі з одним важелем є кран з важелем. І при повороті важеля в той чи інший стан можна регулювати натиск і температуру води. Теж досить поширений на сьогоднішній день вид.

смеситель чашей

Змішувачі для раковин з сенсорним включенням.

Такий вид крана більш екзотичний. Він дозволяє людини не

обтяжувати себе дотиками до ванни або до ручок, досить піднести руки під нього і вода піде сама. Такі крани встановлюють в основному в громадських місцях. Цікавим видом є термостатичнийзмішувач. У його функції входить регулювання однієї держаком напору води, а інший температури. Даний змішувач позбавить людину від довгої регулювання потрібного нам балансу температури і напору.

 

Ну і останній вид змішувачів - каскадний. Його основним відрізняємо, є пропускна здатність. Завдяки ній з крана ллється неймовірно товста струмінь, що імітує водоспад.

 

 

Матеріали, з яких виготовляють змішувачі

Для того щоб виготовити кран, різні фірми використовують різні матеріали. До складу змішувача можуть, входить метал, пластик, кераміка. То з чого він виготовлений, безпосередньо впливає на ціну і термін служби. Найдовговічнішими вважаються крани, виготовлені з бронзи або латуні. Їх хромируют, покривають нікелем, завдяки чому вони так красиво виглядають, однак це робиться не тільки для краси, а й як антикорозійне покриття. Зовнішня краса це добре, але важливо, що всередині. Адже якщо встановити кран з кульовим механізмом в тому місці, де його рідко використовуєш, він може заіржавіти і прийти в непридатність. А пластичні картриджі можуть в

тому ж місці прослужити вам дуже довго, тому що вони не бояться застоїв.

Купивши змішувач, бажано викликати, додому майстра для установки. Чи не правильна установка може загрожувати протечками, і неправильною роботою агрегату.

Змішувачі для раковин з сенсорним включенням