МОНТАЖ систем отопления Винница

Монтаж систем отопления Винница
Прайс на монтаж отопления Винница - 2020

Цена, грн.

Вызов мастера Бесплатно
Составление сметы (возврат в конце монтажа) 200
Установка и подключение радиатора 500
Установка и подключение гребенки до 5к 500
Установка и подключение гребенки свыше 5к 700
Монтаж водопроводу, точка 

от 200 

Монтаж канализации, точка

от 200

Прокладка труб д16-25, м.пог

20

Прокладка труб д32-40, м.пог

30

Монтаж, укладка теплого пола, м2

120

Установка насосного узла

500

Прокладка труб канализации, д50

35

Прокладка труб канализации, д110

80

Установка газового котла до 24 кВт

1500

Установка газового котла до 32 кВт

2000

Установка газового котла до 55 кВт

от 3500

Установка твердотопливного котла до 24 кВт

от 2500

Установка твердотопливного котла до 55 кВт

от 4500

Установка твердотопливного котла до 55 кВТ с буферной емкостью

от 7500

Установка электрического котла до 28 кВт

2000

У системах опалення завжди присутній повітря, частинки шламу і бруду. Їх поява є частиною багатьох факторів, наприклад, дифузії, проведенні сервісних і ремонтних робіт, запуску системи, особливостями виробництва теплових приладів.

 

При первинному запуску комбінованої системи опалення, що включає в себе радіатори і теплі підлоги є шанс того, що все повітря вигнати не вийде, так само при проведенні оздоблювальних робіт може виникнути потреба зняти радіатор на якийсь час, поклеїти шпалери, поставити прилад назад на місце . Природно, система і в цьому випадку завоздушівается.

У нових радіаторах, теплообмінниках можлива наявність великої кількості бруду. Колись давно за часів знайомства з зшитим поліетиленом, ми на об'єкті змонтували траси від насосних груп до розподільних поверхових колекторів і далі до радіаторів трубами Uponor evalpex, тимчасово не стали закривати теплоізоляцією траси по котельні. Спочатку труби були мутно білого кольору. Після запуску системи через деякий час труби стали прозорі і я побачив, як теплоносій почорнів від бруду, яка була присутня в сталевих панельних радіаторах. Звичайно ж ми систему продули компресором і обпресувати заново. До слова, хоч я зараз не користуюся трубами Uponor, але якість їх на рівні.

 

Що стосується повітря надходить в систему опалення шляхом дифузії, тобто, завоздушіваніе через радіаторні траси, труби теплої підлоги, що не мають кисневого бар'єру, ви можете сміливо заперечити наступне: "Друже, використовуй сучасні системи із зшитого поліетилену з кисневим бар'єром, про який заявляє виробник і не переживай! ". Я їх і використовую, але не все так просто. У своїй роботі при виборі обладнання, інженерного рішення я керуюся не тільки тією інформацією, яка вказана на етикетці, рекламному буклеті або сайті того чи іншого бренду, перш за все - практика, досвід колег, а також товариські відносини з людьми, які давно і на хороших посадах працюють на виробників або найбільших дистриб'юторів.

 

Так ось досвід використання різного обладнання говорить про наступне. Сучасні виробники економлять і намагаються максимально знизити витрати, при цьому якість продукту як правило погіршується. Ви, коли будете купувати собі німецький настінний газовий котел, обов'язково поцікавтеся в якій країні він зроблений, цілком ймовірно, їй виявиться Туреччина, Словенія або Росія. Даний момент стосується різних брендів, на захист скажу - це ще менше з усіх зол. У мене в квартирі стоять італійські біметалічні радіатори, які вироблені в Китаї, зроблені дуже якісно.

 

Нюанс, який заслуговує на особливу увагу, це трубопровідні системи середнього цінового сегмента для теплих підлог і радіаторів, дешевий не розглядаємо. Останнім часом конкуренція серед дистриб'юторів опалювального обладнання загострилася що спричинило нескінченний демпінг. Ще одна ложка дьогтю - в країні почалася економічна криза, іноземні виробники, відчуваючи спад продажів, почали роздавати контракти, збільшуючи дилерську мережу, в результаті рентабельність торгуючих організацій кинулася до нуля. Контрольний постріл - це поява підробок преміальних брендів і заповнення ними будівельних ринків і інтернет магазинів. Найбільші дистриб'ютори знаходять для себе вихід - це розробка своїх марок обладнання і висновок на Російський ринок. Все б добре, але розробка бренду полягає в тому, щоб придумати назву, дизайн та знайти кілька фабрик партнерів в Європі або Китаї для розміщення замовлень. Контроль якості, на жаль, низький. Я прекрасно розумію, що світ не стоїть на місці, потрібно пізнавати нові технології, нове обладнання, що я і роблю. Так ось, часто заявлені характеристики, які нібито підтверджені випробуваннями в лабораторіях, на перевірку виявляються обманом. Продавці, виробники можуть обіцяти, що їх обладнання найкраще, труба з кисневим бар'єром PexA, арматура надійна. На об'єктах почав помічати наступне. Привозить клієнт або постачальник труби, фітинги, а товщина стінки труби не відповідає заявленому значенням, арматура бракована. Проблем немає, неліквід змінюють на першу вимогу, тільки виникає питання, наскільки надійна ця труба в плані кисневого бар'єру, цей момент не виявити "на око". Звичайно ж, є компанії-виробники преміум сегменту, які заслуговують на довіру і повагу, такі як Rehau, тільки не кожен може собі їх дозволити. Тому при виборі середніх і недорогих трубопровідних систем додатковою страховкою від можливого невідповідності заявлених характеристик буде використання сепараторів, шламоуловітелей.

 

Детальніше про проблему.

 

Наявність в теплоносії повітря і шламу призводить до збоїв і аварій в роботі системи опалення, утворення шумів і вібрацій, зниження ефективності теплопередачі і продуктивності систем, виходу з ладу дорогого устаткування. Як результат - збільшення експлуатаційних витрат, витрат на електроенергію

Повільно розвиваються процеси корозії часто розпізнаються лише через певний час.

 

Потрібно розуміти, що чим ефективніше і складніше системи опалення, тим більше на них впливають сторонні субстанції, що в довгостроковій перспективі може привести до негативних наслідків. Найстійкіша і тому сама шкідлива з цих субстанцій - магнетит.

 

Що таке магнетит і як він утворюється?

 

Повітря і, отже, кисень проникає в систему. Кисень «шукає» речовини, з якими він зможе з'єднатися. У системах сталевих труб такими речовинами виявляються насамперед чорні метали. У нашому випадку це гідравлічний роздільник, центральна розподільна гребінка, сталеві панельні радіатори, як мінімум. Утворюється гідратований оксид заліза іржа. Наступні симптоми - це оксид заліза Fe2O3 (гематит) і Fe3O4 (магнетит).

Важлива відмінність: магнетит, в порівнянні з іржею і гематитом, проявляє магнітні властивості і може бути пізнаний як дрібнозернистий чорний шлам на магнітній вставці сепаратора або на валу насоса (електродвигун насоса притягує магнетит і знижує ККД двигуна).

 

Сепаратор-шламоуловітель Flamco практично не створює опір в системі, на відміну від інших, де застосовуються якісь сітки, йоржики. Усередині цього елемента сопло "вентури" - невелике заужение. Це сопло вибирає частину теплоносія, шлам йде по низу труби, він підхоплюється лопаткою і потрапляє в камеру осадження. Повітря йде по верху труби, так само лопатка підхоплює його і переносить в камеру, де відбувається розширення обсягу та ефективне видалення з системи. Так як система замкнута і працює циклічно, то через певну кількість циклів відбувається повне видалення повітря. Можна поставити запитання - у нас же стоять автоматичні воздухоотводчики, наприклад, на Гідрострелка, в котлі, так навіщо сепаратор? Так ось, звичайні пристрої деаерації прибирають надлишки газів, повітряні бульбашки, проте не вловлюють повітряну суспензію, мікропухирці, сепаратор якраз бореться з цим явищем. Стандартні сітчасті фільтри грубої очистки не справляються з видаленням магнетиту і дрібними частинками шламу.

 

Системи опалення приватного будинку и ремонт газовых котлов Винница.

Сепаратор, шламоуловітель Flamco, при установці повертається на 360 градусів, тому даний прилад можна монтувати на горизонтальному, вертикальному або похилому ділянці системи. У жодного виробника продуктів з подібним функціоналом я не зустрічав.

 

Сантехник Винница. У моїх роликах часто можна зустріти насосні групи, гідравлічні роздільники, гребінки даних виробників. Це не реклама, що не звичка, я взагалі проти консервативного підходу до роботи. У кожного виробника є сильні і слабкі сторони, і якщо групи швидкого монтажу, сепаратори, шламоуловітелі мені імпонують, але, наприклад, квартирна станція logocomfort 600, на мій погляд, не заслуговує на увагу. Є неприємний досвід використання її на об'єкті, сподіваюся найближчим часом зробити огляд.

Часті питання про автономне опалення Вінниця

Як замовити послуги фахівців?

Набирайте будь-який номер. Є послуга зворотного дзвінка.

Який прайс на автономне опалення Вінниця?

  • Виклик майстра - 0 грн.
  • Встановлення радіатора - от 500 грн
  • Встановлення точки опалення - от 480 грн
  • Встановлення точки водопроводу - от 190 грн
  • Трассіровка труб - д20 - 20 грн
  • Трассіровка труб - д25 - 30 грн
  • Встановлення газового котла - від 1200 грн

Скільки коштує виїзд майстра?

Якщо ви скористаєтеся послугами майстра, то вартість виїзду складе 0 грн, якщо ж майстер проконсультує вас, але не буде виконувати роботу, вартість виїзду складе 200 грн.

Чому слід замовити майстра у нас?

Чесна ціна. У 50% випадків ми називаємо кінцеву ціну по телефону. Пояснюємо, в яких випадках вона може змінитися за місцем! Зазвичай приїжджаємо протягом доби. Є терміновий виклик за 1 год.