ЗАМЕНА Установка газовых котлов ВИННИЦА

Замена, установка газовых котлов Винница

Винница

Замена газового котла

Вид услуги Установка замена АГВ
Вид котлов все типы настенных газовых котлов
Сроки исполнения от 1 часа до 2 дней
Стоимость от 900 - 1200 грн (обычная цена)

Ресурс газового обладнання досить великий, проте рано чи пізно приходить пора його замінити. У цей момент з'являється можливість зробити модернізацію опалювального обладнання і перейти на нові енергозберігаючі пристрої

 

Коли настає час замінити старий газовий агрегат опалювальної системи - котел, то, перш за все, в цей час потрібно потурбуватися теплоізоляцією будівлі або квартири. Якщо огороджувальні конструкції не утеплені, то в порівнянні з добре утепленими будівлями (втрати близько 60 Вт / м2) витрата газу на опалення і / або ГВП буде приблизно вчетверо більше. Тому, незважаючи на високий ККД (82 - 96%) сучасних газових котлів, розраховувати на серйозну суму від економії газу без термоізоляції будівлі не доводиться. Приклади практичної економії енергії в багатоповерхівках радянської споруди см. В статті «Теплова модернізація багатоповерхівок: фактори впливу», журнал AW-Therm, №4, липень - серпень 2016 г. Після утеплення житла можна проводити подальшу модернізацію системи опалення і ГВП. Звичайно, старий котел можна поміняти на новий, який працює за колишнього принципу, але економічно вигідно перейти на нову техніку. Наприклад, конденсаційний котел, що працює з використанням «прихованої теплоти».

 

«Прихована» економія

Конденсаційні котли мають високий ККД завдяки тому, що вони можуть «повертати» назад теплоту, яка була витрачена при спалюванні вуглеводневого палива на освіту молекул води саме у вигляді пари.

 

Для отримання тепла в звичайному газовому котлі використовується тепло реакції горіння газу. Основні продукти згоряння газу - вуглекислий газ (CO2) і вода (H2O), деяка частина чадного газу (СО), азотні та сірчані сполуки - кислоти, інші органічні сполуки і незгорілі компоненти самого газу. Водяна пара, що утворюється при згоранні палива при високих температурах, має «приховану теплоту», яка дозволяє воді знаходитися саме в газовій фазі. На це витрачається енергія, яка відбирає частину тепла, отриманого при горінні. Це називається нижчою теплотою згоряння (НТС або Qdi). На ефективність його роботи впливають інші тепловтрати: втрати тепла з димовими газами; втрати через неповноту згоряння газу, винесеного через димохід; тепло неокислених частинок вуглецю (сажа); втрати тепла в навколишнє середовище (через корпус котла) і т. д.

 

Сучасні автоматичні регульовані котли прямого згоряння мають високий ККД - приблизно 85 - 92%, проте мають принциповий недолік - вони не використовують «приховану» теплоту. Тепло, витрачений на підтримку основного продукту згоряння природного газу - води у вигляді пари, можна отримати назад при конденсації, т. Е. При зворотному переході води з газоподібної фази в рідку. Разом з НТС ця «прихована» теплота в сумі дає т. Н. вищу теплоту згоряння (ВТС або Qds). Максимальна теоретична економія енергії по конденсаційної технології при використанні «прихованої» теплоти конденсації для природного газу складає - 11%, для зрідженого газу (пропан-бутан) - 9%, а для дизельного палива - 6%.

 

Додавши цю можливу «приховану» економію до ККД традиційного котла отримаємо, що умовний ККД газового конденсаційного котла перевищує 100%. Оскільки конденсаційні котли, як правило, використовують інший опалювальний режим (+ 50 ° С в прямому трубопроводі, + 30 ° С у зворотній лінії) в порівнянні з традиційними газовими котлами (режим +80 / +60 ° С), то і інші тепловтрати ( наприклад, з димовими газами і через корпус котла) у них теж будуть помітно менше. Чим ближче температура димових газів до точки роси конденсаційних котлів, тим ефективніше працює теплообмінник і повніше витягується «прихована» теплота пароутворення з сконденсованих парів. Тому загальна ефективність (ККД) конденсаційних котлів зазвичай 103 - 105%, і нерідко досягає 110%.

 

Економія завдяки автоматиці

Старі газові котли регулювалися вручну, а це значить, що більшу частину часу вони працювали неефективно. Крім приготування якісної газоповітряної суміші, максимально повно і ефективно згоряє при даній температурі і тиску, потрібно регулювати подачу тепла за потребою. Ефективно вручну це здійснити неможливо, тому автоматика конденсаційних котлів регулює також і витрата теплоносія в прямому трубопроводі. Завдяки модуляції котла та використання «прихованої» теплоти економія газу конденсаційними котлами в порівнянні зі старими газовими колонками перевищує одну третину.

 

Потужність котла зазвичай вибирається з запасом для подолання т. Н. «Зимового максимуму», коли протягом декількох днів бувають сильні морози. Традиційні котли мають максимальну ефективність на повній потужності (при зимовому максимумі), а при зниженні зовнішньої температури працюють за межами області з максимальним ККД. Якщо встановлена потужність, необхідна для даного приміщення і системи ГВП, надлишкова, то старий газовий котел спалював паливо неефективно. При низькому споживанні тепла відбувається перевитрата газу. Конденсаційні котли мають «плоску» криву ефективності (див. Рис. 1)

в широкому діапазоні потужності. Завдяки автоматиці конденсаційних котлів їх режим знаходиться близько до максимального ККД.

 

Зображення ефективності кондесаціонного котлаРіс. 1. Ефективність конденсаційного (ліва шкала) і традиційного котла (права шкала) в залежності від навантаження

 

Конденсаційний котел оснащується пальником модуляційної з повним попереднім змішуванням повітря і газу. Така пальник дозволяє досягти глибокої модуляції потужності (до 17% від номіналу), що не тільки зменшує кількість споживаного газу, але, також, і повітря, що надходить в камеру згоряння. Коефіцієнт надлишку повітря тут значно нижче, ніж в традиційних котлах (<1.3), що сприяє конденсації. Конденсація в модульованому котлі відбувається навіть при роботі зі стандартною радіаторної системою опалення. До того ж в нашому кліматі так звані перехідні періоди опалення (весна-осінь, коли середньодобові температури на вулиці не нижче 0 ° C) досить тривалі. У режимі знижених навантажень ККД конденсаційного котла може досягати максимальних значень, на відміну від атмосферних газових котлів, ККД яких в такому режимі падає через надлишок повітря. Крім модульованих пальників є і вбудований модуляційний насос. Він управляється електронікою котла і підлаштовується під систему опалення, забезпечуючи оптимальний температурний режим і економію електроенергії. Автоматика відстежує роботу прямих і змішувальних контурів в системі і, в разі необхідності, знижує тиск, що розвивається насосом. Автоматика призначає встановлені режими за графіком - змінює температуру і витрата теплоносія по часу доби, дня тижня, інше.

 

Таким чином, запас встановленої потужності для «конденсаціонніка» не так сильно позначається на перевитрату газу. Наприклад, конденсаційні котли BAXI нового покоління оснащені сучасною пальником з повним попереднім змішуванням газо-повітряної суміші і працюють з коефіцієнтом модуляції потужності 1:10 (1: 9 на потужних моделях LUNA Duo-tec MP). Це означає, що конденсаційний котел може забезпечувати найширший діапазон теплових навантажень, наприклад, котел потужністю 24 кВт може автоматично розвантажуватися до 2,4 кВт.

 

Якщо ж потрібно збільшити потужність системи опалення (наприклад, якщо при реконструкції житла через прибудови збільшилася опалювальна площа або знадобилося більше гарячої води для ГВП), то не потрібно купувати новий більш потужний конденсаційний котел - вони добре працюють в каскаді. Потужність опалювальної системи можна швидко наростити без суттєвої переробки всієї системи. У каскаді можна проводити глибоку модуляцію теплової системи шляхом регулювання і відключення котлів, встановлених по каскадної схемою.

 

Основні переваги конденсаційних котлів:

• малі габарити, невелику вагу обладнання та займаної площі;

• економія газу до 35% за сезон за рахунок високої ефективності (до 109%);

• глибока модуляція (значна економія газу при малих навантаженнях);

• можливість каскадної установки (до 16 котлів в одному сегменті);

• низький рівень шуму і знижена вібрація (в порівнянні з традиційними котлами з наддувом);

• економія на димоході (можливість викиду димових газів через стіну, значно менший діаметр);

• низькі викиди сполук азоту та CO2 (в 5 - 7 разів нижче, ніж у традиційних котлів).

 

Термін окупності конденсаційного обладнання, незважаючи на його більшу вартість, за рахунок економії газу до 35% за сезон буде менше, ніж у нового традиційного котла однакової потужності. Така економія досягається за рахунок високого ККД і глибокої модуляції. Причому, чим більше потужність котла, тим ефект економії більше, і тим меншим виявиться термін окупності.

Особливості установки конденсаціонніков

При заміні старого газового котла на конденсаційне обладнання потрібно обов'язково приділити увагу електроживлення, димовидалення. Потрібно очистити систему опалення від шламу і відкладень, встановити пом'якшувач води, що циркулює в системі опалення, провести систему відведення кислотного конденсату.

 

Стабільність електроживлення (змінний струм 230 В, частота 50 Гц) синусоїдальної форми і без високочастотних імпульсів - важливе питання, особливо для електромереж в Україні. Електричну «бруд» не вдається усунути простим стабілізатором напруги. Знадобиться також фільтр високочастотних імпульсів (т. Н. УЗИП - пристроїв захисту від перенапруг). Іноді потрібно встановити трансформатор з гальванічною розв'язкою. Важливо перевірити заземлення і занулення автоматики котла, щоб різниця потенціалу між ними не перевищувала 0,5 В.

 

Перед підключенням нового котла до системи опалення необхідно ретельно промити всі труби системи опалення для видалення можливих сторонніх часток, видалити відкладення і накип. Це важливо не тільки в старих, вже попрацювали кілька років системах, але і при монтажі нової системи. Нові опалювальні прилади та труби містять в собі технологічні залишки виробничого процесу. Після монтажу труб, радіаторів та інших елементів системи кількість таких залишків може тільки збільшитися. Саме тому рекомендується промивати всю систему після закінчення монтажних робіт, а також встановлювати фільтр на трубі повернення системи опалення та запірні крани на трубах подачі і поворотній лінії системи опалення.

 

Зображення компановки настінного газового конденсаційного котлаРіс. 2. Приклад компонування роздільного комплекту з аксесуарами:

1) перехідною комплект на роздільні труби; 2) труба емальований O80 мм, 500 мм; 3) декоративна внутрішня накладка, O100 мм; 4) відведення 90 ° алюмінієвий емальований, O80 мм; 5) єдиний горизонтальний наконечник для роздільних труб; 6) вертикальний комплект для збору конденсату.

На схемі вказано ухил і його напрямок. i = 0.01 означає ухил не менше 1 см на кожен метр довжини.

 

Для контролю жорсткості води рекомендується ставити систему пом'якшення води. При використанні в системі опалення незамерзающих теплоносіїв, важливо дотримуватись рекомендацій виробника котлів і використовувати тільки дозволені їм склади в призначених пропорціях. Необхідно пам'ятати, що використання антифризу високої концентрації може привести до перегріву теплообмінника котла через недостатню теплос'ема.

 

Дуже важлива переробка - ревізія системи димовидалення та підведення достатньої кількості повітря для згоряння. Для того, щоб гарантовано вирішити питання відведення відпрацьованих газів встановлювалися рекомендується встановлювати системи димоходів, що поставляються виробником котла (див. Рис. 2). Видалення димових газів в конденсаційних котлах відбувається з деякими відмінностями, які пов'язані, в першу чергу, з невисокою температурою відхідних газів (40 ° С - 80 ° С) і з конденсатом, що утворюється в димовій трубі. Конденсат має кислотну реакцію, тому димохід виготовляється з корозійностійкого матеріалу. Всередині котла є спеціальні патрубки, за якими конденсат буде зливатися в каналізацію.

Замена котлов, ремонт газовых котлов Винница, замена газового котла, замена котла +в доме, замена котлов +в доме, замена котла +в частном доме, замена газового котла доме, замена газовый котел, установка газового котла, установка газовых котлов доме, установка газовых котлов домах, установка газового котла +в доме, установка газового котла частном, газовый котлов установка, установка котлов, установка котлов цена, газовый котел монтаж, котел монтаж Винница.

Замена газового котла стоимость Винница, замена газового котла без проекта, цена на замену газового котла в Виннице, замена газового котла в муниципальной квартире, замена напольного газового котла на настенный, заміна газового котла в приватному будинку Вінниця, сколько стоит замена газового котла Винница, замена газового котла украина, замена газового котла цена, заміна газового котла ціна Вінниця, цена замены газового котла Винница, заміна газового котла 2020 Винница

Часті питання про установку газового котла

Як замовити послуги фахівців?

Набирайте будь-який номер. Є послуга зворотного дзвінка.

Який прайс на установку газового котла?

  • Виклик майстра - 0 грн.
  • Заміна газового котла до 24 кВт - от 1300 грн
  • Установка газового котла до 24 кВт - от 1500 грн
  • Установка газового котла до 32 кВт - от 2000 грн
  • Установка поліфосфатного фільтра - от 350 грн
  • Установка унітазів - від 350 грн
  • Ремонт пральної машини - від 250 грн

Скільки коштує виїзд майстра?

Якщо ви скористаєтеся послугами майстра, то вартість виїзду складе 0 грн, якщо ж майстер проконсультує вас, але не буде виконувати роботу, вартість виїзду складе 200 грн.

Чому слід заказть майстра у нас?

Чесна ціна. У 90% випадків ми називаємо кінцеву ціну по телефону. Пояснюємо, в яких випадках вона може змінитися за місцем! Зазвичай приїжджаємо протягом доби. Є терміновий виклик за 1 год.