ПРОЧИСТКА труб канализации Житомир

Прочистка канализации Житомир

Прочистка канализационных труб

Житомир, Житомирский р-он

На кухне, ванная до стояка до 3м 750
Механическая прочистка до 10 м

1200 грн

Гидродинамическая прочистка

1500 грн до 10м, за 1 м - 50 грн

Выезд за черту Житомира 7 грн за 1 км

Прочистка труб в квартире Житомир. Прочищаем трубы тросом, проволокой, механической машиной а так же гидродинамическим способом. У вас забились сливные трубы на кухне? Не уходит вода в унитазе? Забилась ванная? Не беда! Мы постараемся решить вашу проблему в самые кротчайшие сроки. Прочистка труб профессиональным механическим тросом с использованием специальных насадок которые смогут справиться с любой сложностью засора в Житомире. Прочистка труб методом гидродинамики Житомир: оборудование которое под давлением промоет стенки ваших труб.

У вас забилася раковина або з ванни недостатньо швидко випускається вода? А, може, каналізаційна вода пішла назад до вас? Що робити в таких випадках, ми зараз розглянемо. Очищення каналізації в квартирі своїми руками-тема цієї статті.

 

Ви вирішили помити посуд, але вода стоїть в раковині. Для початку пройдіть в ванну кімнату і відкрийте там кран. Якщо проблема тільки на кухні, то зараз ми з вами її вирішимо.

 

Перша причина - сифон

Відразу відкрутимо сифон і прочистимо його. Найчастіше він є перешкодою для нашої роботи з миття посуду. Одне з його призначень - захищати каналізацію від попадання великих предметів туди. До речі, найбільш надійною є безраструбная каналізація (ознайомитися з нею можна на.

 

Чистимо відстійник

Отже, ставимо тазик, щоб не накапати на дно тумбочки «мийки». Відкручуємо гайку відстійника (у вигляді «капелюшки»), після чого ми можемо побачити в розпочатому сифоні великі, довгі залишки їжі: вермішель, очищення овочів і т.п. Виймаємо їх. Промиваємо гайку відстійника і ставимо на місце. Зазвичай, цього буває достатньо.

 

Знімаємо сифон

Якщо гайку- «капелюшок» відкрутити не вдалося або докладені зусилля не принесли позитивного результату, тоді знімаємо весь сифон. Для цього відкручуємо дві гайки: одна - зверху, для кріплення до раковини, друга - збоку, з якої виходить труба на каналізацію.

 

Робимо усе своєю чергою:

 

1. Спочатку відводимо трубу, притримуючи сифон;

 

2. Потім знімаємо пристрій.

 

Постукаємо сифоном по тазик, вибиваючи з отворів сміття. Наллємо всередину води, злити її і знову витрусили сміття. Зробимо так кілька разів.

 

Чи не поспішаємо ставити сифон на місце. Виймаємо трубу, яка повинна до нього кріпитися, і промиємо її струменем гарячої води. Ми можемо побачити брудні, жирні пластівці, що вилітають при промиванні.

 

Профілактика. Шари жиру і їжі зменшують прохідний перетин труб. Тому потрібно періодично робити профілактику домашнього каналізації: проливати її струменем гарячої води.

 

Для кращого ефекту можна завчасно залити в труби одну зі спеціальних рідин, які можна придбати в магазині побутової хімії. Зазвичай, продавці самі рекомендують гідні зразки.

 

Прочистимо отвір в раковині. Тепер можна встановлювати сифон. Після закручування гайок, включимо гарячу воду на пару хвилин. Перевіримо: чи немає течі під раковиною? Якщо є, то гайки доведеться відкрутити і закрутити по-новому. Робимо це уважно. Перевіримо цілісність кілець ущільнювачів під гайками: при пошкодженні замінимо їх.

 

Інші методи

Промивання сифона використовується як регулярне чищення каналізації в квартирі, особливо на кухні. Якщо ви виконали цю процедуру, а вода не йде, тоді забитий стічний трубопровід, який йде від раковини до загального стояка. Прочистимо його. Використовуємо наступні способи:

 

 

1. проливкой.

 

2. Вантуз.

 

3. Спеціальний трос.

 

проливання

Процедура з гарячою водою і застосуванням побутової хімії більше годиться як профілактичний засіб, про що ми говорили вище.

 

Спробуємо зробити це: заллємо або засиплемо засіб відповідно до інструкції і промиємо каналізацію гарячою водою через кілька годин. При нестійкою закупорці цей метод дасть позитивний ефект.

 

Вантуз

Цим методом можна самостійно пробивати каналізаційні пробки. Виконуємо процес наступним чином:

 

1. Щільно приставимо гумову присоску вантуза до отвору раковини.

 

2. Наберемо води, щоб вона закрила гумову частину пристрою.

 

3. Почнемо виконувати різкі зворотно-поступальні рухи за принципом насоса.

 

4. Потрібно виконати десять-двадцять рухів і висмикнути вантуз, як би захоплюючи за собою вміст каналізації.

 

Заторні місце може зміститися зі своєї позиції. У разі успіху включимо гарячу воду: нехай вона промиє труби. Якщо нічого путнього не вийшло, то без троса не обійтися.

 

 

Трос

Цей варіант найстаріший і надійний у сантехник Черкассы, але користуватися ним можуть, на жаль, не всі. Що ж спробуємо: авось у нас теж вийде!

 

Спеціальний сантехнічний трос виконаний з заліза з пружиною зовні. При покупці його в магазині сантехніки потрібно питати його розміри, так як по довжині він повинен діставати від раковини до стояка. Тому попередньо зробимо потрібний завмер в квартирі.

 

Прочистка канализации Черкассы в квартирі легше виконується удвох: один проштовхує пристосування в трубу, другий крутить трос за ручку на іншому кінці. В процесі роботи намагаємося дістати до стояка, наскільки зможемо. Якщо трос уперся, крутимо і штовхаємо його вперед. Він повинен бути пружним і гнучким, як змія, але не згортатися вдвічі. В іншому випадку витягуємо його, виправляємо і знову запускаємо в трубу.

 

Якщо вийде пройти повороти трубопроводу і проткнути каналізаційну пробку, то нагородою буде працездатна сантехніка, яку ви налагодили самостійно!

 

Якщо затор стався відразу в декількох місцях, тоді причина може ховатися в стояку. Тут наше завдання полягає тільки у виклику сантехніка. Неприємність може супроводжуватися підняттям води в ванні і унітазі, а також поганим запахом.

 

Інші місця заторів каналізації

Якщо забилася раковина в ванній кімнаті, то технологія така ж, як при очищенні мийки на кухні.

 

Ванна кімната

При засміченні ванній краще скористатися сантехнічним тросом або підручним подібним засобом, так як трос не завжди може вільно увійти в зливний отвір ванни. Метод проливки або вантуз тут недоцільні тому, що перешкоду створюють зазвичай грудки ниток і волосся.

 

Знімати зливну трубу з ванни небажано: вузол має обмежений підхід до місця монтажу. Добре, коли така труба має сифон з гайкою відстійника, як це зроблено під раковиною. Але така конструкція зустрічається не завжди.

 

Прочистити трубу з ванни можна і зі зворотного боку. Для цього від'єднати її в місці стику від трубопроводу, що йде до стояка. Після цього запустимо сантехнічний трос в трубу і прокрутимо його. Коли ми його витягнемо, на ньому можуть бути залишки сміття, які заважали зливати воду з ванни.

 

Туалет

Коли забився тільки унітаз, а у всіх раковинах вода стікає нормально, тоді це пряма вина господарів. Основна причина - звичка викидати в унітаз сміття. Для цього існує відро для сміття.

 

Якщо подібна несправність санвузла сталася, то допоможе тільки трос. А найбільш результативний метод - це витягнути «причину засмічення» з унітазу рукою. Для цього користуємося гумовими рукавичками.

 

 

Бувають квартири, де каналізація забивається регулярно. Причому це відбувається навіть в нових будинках. Таке трапляється рідко, коли не виконуватимуться інженерні норми монтажу каналізаційної системи.

Прочищення труб у Житомирі

 

Якщо Вам потрібна така послуга, як прочищення труб у Житомирі, звертайтеся в компанію «Ваш особистий сантехнік». Наші співробітники виконають будь-яку роботу на вищому рівні і швидко.

Прочистка труб частный сектор Житомир, прочистка труб в квартире, прочистка стояка, прочистка труб между колодцами Житомир, прочистка труб методом гидродинамики, пробивка труб Житомир, устранить засор в трубе Житомир, удалить засор из трубы Житомир.

Гидродинамическая прочистка канализации Житомир

Часті питання про Прочищення каналізації

Як замовити послуги фахівців?

Набирайте будь-який номер. Є послуга зворотного дзвінка.

Який прайс на Прочищення каналізації Житомир?

  • Прочищення унітазу - від 350 грн.
  • Прочищення в квартирі до стояка - від 400 грн
  • Прочищення в квартирі (чавунні труби) - 450 грн
  • Прочищення приватний будинок до 10м – 800 грн
  • Промивання труб, за 1 м - 100 грн
  • Монтаж канализации - від 200 грн.
  • Відеодіагностика - 650 грн

Скільки коштує виїзд майстра?

Якщо ви скористаєтеся послугами майстра, то вартість виїзду складе 0 грн, якщо ж майстер проконсультує вас, але не буде виконувати роботу, вартість виїзду складе 100 грн.

Які гарантії надає сервіс?

Сервіс надає два тижні гарантії на прочищення каналізації